MENU

M+50 Efterår - Dommerløs række (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
374911 ma
22-08 2022
Kl. 19:30
Skovshoved IF FA 2000 Skovshoved I P
0
-
3
374912 to
25-08 2022
Kl. 19:00
Vestia Østerbro IF Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
2
374914 to
25-08 2022
Kl. 20:15
B 1903 Fremad Forsing B1903
3
-
3
374913 to
25-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder Husum Bk
375045 ma
29-08 2022
Kl. 20:15
Fremad Forsing Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
8
-
2
374916 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
B93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
374918 on
31-08 2022
Kl. 19:30
Østerbro IF Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
374915 on
31-08 2022
Kl. 19:40
Husum Bk B 1903 Husumparken
0
-
8
374917 on
31-08 2022
Kl. 20:15
FA 2000 FB Jens Jessens Vej
1
-
3
375108 ma
05-09 2022
Kl. 20:30
Skovshoved IF Fremad Forsing Gentofte Sportspark Vest
0
-
7
375109 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder FA 2000
375106 on
07-09 2022
Kl. 19:40
Husum Bk B93 Husumparken
Hjemmehold taberdømt
375110 on
07-09 2022
Kl. 20:15
B 1903 Vestia B1903
4
-
3
375107 to
08-09 2022
Kl. 19:30
FB Østerbro IF Frederiksberg IP, kunst
1
-
2
375115 ma
12-09 2022
Kl. 20:15
Fremad Forsing FB Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
375112 ti
13-09 2022
Kl. 20:00
FA 2000 Husum Bk Frederiksberg IP, kunst
1
-
0
375114 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Østerbro IF Oversidder Fælledparken
375113 to
15-09 2022
Kl. 19:00
Vestia Skovshoved IF Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
2
375111
17-09 2022
Kl. 10:00
B93 B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
375119 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Forsing
375120 on
21-09 2022
Kl. 18:45
B 1903 Skovshoved IF B1903
6
-
1
375116 on
21-09 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Østerbro IF Husumparken
1
-
6
375117 to
22-09 2022
Kl. 19:30
FB Vestia Frederiksberg IP, kunst
2
-
2
375118
24-09 2022
Kl. 08:45
B93 FA 2000 B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
375125 ma
26-09 2022
Kl. 20:15
Fremad Forsing Husum Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
375121 ma
26-09 2022
Kl. 20:30
Skovshoved IF FB Gentofte Sportspark Vest
1
-
5
375122 on
28-09 2022
Kl. 20:15
FA 2000 B 1903 Jens Jessens Vej
0
-
1
375123 to
29-09 2022
Kl. 18:50
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
375124
01-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF B93 Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
375131 ma
03-10 2022
Kl. 20:15
B 1903 FB B1903
4
-
3
375129 ti
04-10 2022
Kl. 20:00
FA 2000 Østerbro IF Frederiksberg IP, kunst
3
-
0
375130 ti
04-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Skovshoved IF
375126 on
05-10 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Vestia Husumparken
2
-
5
375127
08-10 2022
Kl. 11:30
B93 Fremad Forsing B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
1
375136 ma
10-10 2022
Kl. 20:15
Fremad Forsing FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
375133 ma
10-10 2022
Kl. 20:30
Skovshoved IF Husum Bk Gentofte Sportspark Vest
5
-
1
375134 to
13-10 2022
Kl. 19:00
Vestia B93 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
3
375132 to
13-10 2022
Kl. 19:30
FB Oversidder Frederiksberg IP, kunst
375135 to
13-10 2022
Kl. 20:15
B 1903 Østerbro IF B1903
3
-
2
374910 to
20-10 2022
Kl. 19:45
FB B93 Frederiksberg IP, kunst
Hjemmehold taberdømt
375139 ti
25-10 2022
Kl. 20:00
FA 2000 Vestia Frederiksberg IP, kunst
4
-
1
375140 ti
25-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder B 1903
375141
29-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF Fremad Forsing Fælledparken
3
-
1
375138
29-10 2022
Kl. 11:30
B93 Skovshoved IF B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
375137
29-10 2022
Kl. 12:00
Husum Bk FB Husumparken
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind