MENU

M+70 5M Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
759700 ma
22-08 2022
Kl. 10:30
BK Frem Fremad Amager Valby Idrætspark
3
-
2
759701 ma
22-08 2022
Kl. 11:00
Køge BK Skovshoved/HIK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
4
759703 ma
22-08 2022
Kl. 11:00
Brønshøj BK B93 Tingbjerg Idrætspark
2
-
6
759704 ma
22-08 2022
Kl. 11:00
KB AB Tårnby Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
759702 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Lyngby Bk Oversidder Lyngby Stadion
759705 ti
23-08 2022
Kl. 11:00
BK Rødovre KB 2 Rødovre Stadion
3
-
1
759707 ma
29-08 2022
Kl. 11:00
Skovshoved/HIK Lyngby Bk Skovshoved I P
5
-
0
759708 ma
29-08 2022
Kl. 11:00
B93 Køge BK B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
3
759709 ma
29-08 2022
Kl. 11:00
AB Tårnby Brønshøj BK Tårnby Stadion
2
-
0
759710 ma
29-08 2022
Kl. 11:00
Fremad Amager BK Rødovre Sundby Idrætspark
1
-
7
759711 ti
30-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder BK Frem
759712 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
Køge BK AB Tårnby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
759713 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk BK Frem Lyngby Stadion
2
-
3
759714 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
Skovshoved/HIK B93 Skovshoved I P
3
-
4
759715 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
Brønshøj BK KB 2 Tingbjerg Idrætspark
4
-
1
759716 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
KB Fremad Amager Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
759717 ti
06-09 2022
Kl. 11:00
BK Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
759719 ma
12-09 2022
Kl. 10:30
BK Frem BK Rødovre Valby Idrætspark
6
-
5
759720 ma
12-09 2022
Kl. 11:00
B93 Lyngby Bk B 93 Svanemølleanlæg.
12
-
4
759721 ma
12-09 2022
Kl. 11:00
AB Tårnby Skovshoved/HIK Tårnby Stadion
5
-
0
759722 ma
12-09 2022
Kl. 11:00
Fremad Amager Brønshøj BK Sundby Idrætspark
4
-
2
759718 ti
13-09 2022
Kl. 11:00
KB 2 Køge BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
4
759723 ti
13-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder KB
759724 ma
19-09 2022
Kl. 11:00
Køge BK Fremad Amager Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
2
759725 ma
19-09 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk BK Rødovre Lyngby Stadion
1
-
5
759726 ma
19-09 2022
Kl. 11:00
Skovshoved/HIK KB 2 Skovshoved I P
3
-
0
759728 ma
19-09 2022
Kl. 11:00
B93 AB Tårnby B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
3
759729 ma
19-09 2022
Kl. 11:00
KB BK Frem Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
6
759727 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
759731 ma
26-09 2022
Kl. 10:30
BK Frem Brønshøj BK Valby Idrætspark
3
-
7
759732 ma
26-09 2022
Kl. 11:00
AB Tårnby Lyngby Bk Tårnby Stadion
2
-
0
759734 ma
26-09 2022
Kl. 11:00
Fremad Amager Skovshoved/HIK Sundby Idrætspark
4
-
1
759730 ti
27-09 2022
Kl. 11:00
KB 2 B93 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
759733 ti
27-09 2022
Kl. 11:00
BK Rødovre KB Rødovre Stadion
2
-
1
759735 ti
27-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Køge BK
759736 ma
03-10 2022
Kl. 11:00
Køge BK BK Frem Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
759737 ma
03-10 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk KB Lyngby Stadion
3
-
3
759741 ma
03-10 2022
Kl. 11:00
AB Tårnby KB 2 Tårnby Stadion
4
-
1
759738 ma
03-10 2022
Kl. 22:00
Skovshoved/HIK Oversidder Skovshoved I P
759740 to
06-10 2022
Kl. 11:00
B93 Fremad Amager B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
759743 ma
10-10 2022
Kl. 10:30
BK Frem Skovshoved/HIK Valby Idrætspark
5
-
3
759744 ma
10-10 2022
Kl. 11:00
KB Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
759746 ma
10-10 2022
Kl. 11:00
Fremad Amager AB Tårnby Sundby Idrætspark
2
-
4
759742 ti
11-10 2022
Kl. 11:00
KB 2 Lyngby Bk Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
2
759745 ti
11-10 2022
Kl. 11:00
BK Rødovre Køge BK Rødovre Stadion
1
-
2
759747 ti
11-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder B93
759749 ma
17-10 2022
Kl. 11:00
Køge BK KB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
759750 ma
17-10 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk Brønshøj BK Lyngby Stadion
0
-
2
759751 ma
17-10 2022
Kl. 11:00
Skovshoved/HIK BK Rødovre Skovshoved I P
0
-
5
759752 ma
17-10 2022
Kl. 11:00
B93 BK Frem B 93 Svanemølleanlæg.
7
-
5
759753 ma
17-10 2022
Kl. 22:00
AB Tårnby Oversidder Tårnby Stadion
759748 ti
18-10 2022
Kl. 11:00
KB 2 Fremad Amager Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
0
759857 ma
24-10 2022
Kl. 10:30
BK Frem AB Tårnby Valby Idrætspark
2
-
1
759858 ma
24-10 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk Fremad Amager Lyngby Stadion
0
-
4
759859 ma
24-10 2022
Kl. 11:00
Brønshøj BK Køge BK Tingbjerg Idrætspark
4
-
3
759860 ma
24-10 2022
Kl. 11:00
KB Skovshoved/HIK Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
759861 ti
25-10 2022
Kl. 11:00
BK Rødovre B93 Rødovre Stadion
13
-
3
759862 ti
25-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder KB 2
759706 on
26-10 2022
Kl. 11:00
KB 2 KB Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
5
759864 ma
31-10 2022
Kl. 11:00
Køge BK Lyngby Bk Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
1
759865 ma
31-10 2022
Kl. 11:00
Skovshoved/HIK Brønshøj BK Skovshoved I P
3
-
4
759866 ma
31-10 2022
Kl. 11:00
B93 KB B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
8
759867 ma
31-10 2022
Kl. 11:00
AB Tårnby BK Rødovre Tårnby Stadion
0
-
3
759863 ti
01-11 2022
Kl. 11:00
KB 2 BK Frem Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
3
759868 ti
01-11 2022
Kl. 19:30
Fremad Amager Oversidder Sundby Idrætspark
759739 to
03-11 2022
Kl. 11:00
Brønshøj BK BK Rødovre Tingbjerg Idrætspark
3
-
9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind