U6 drenge 3-mands (17) - 21. august, Pulje 2 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
974236
21-08 2022
10:00 Rødvig G&I Solrød FC (2)
21. aug 2022
10:00
Rødvig G&I
Solrød FC (2)
974237
21-08 2022
10:00 Oversidder Køge BK (3)
21. aug 2022
10:00
Oversidder
Køge BK (3)
974238
21-08 2022
10:20 IF Frem Bjæverskov Greve Fodbold (5)
21. aug 2022
10:20
IF Frem Bjæverskov
Greve Fodbold (5)
974239
21-08 2022
10:20 Oversidder Rødvig G&I
21. aug 2022
10:20
Oversidder
Rødvig G&I
974240
21-08 2022
10:40 Køge BK (3) IF Frem Bjæverskov
21. aug 2022
10:40
Køge BK (3)
IF Frem Bjæverskov
974241
21-08 2022
10:40 Solrød FC (2) Oversidder
21. aug 2022
10:40
Solrød FC (2)
Oversidder
974242
21-08 2022
11:00 Greve Fodbold (5) Oversidder
21. aug 2022
11:00
Greve Fodbold (5)
Oversidder
974243
21-08 2022
11:00 Rødvig G&I Oversidder
21. aug 2022
11:00
Rødvig G&I
Oversidder
974244
21-08 2022
11:20 IF Frem Bjæverskov Oversidder
21. aug 2022
11:20
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
974245
21-08 2022
11:20 Solrød FC (2) Køge BK (3)
21. aug 2022
11:20
Solrød FC (2)
Køge BK (3)
974246
21-08 2022
11:40 Oversidder Greve Fodbold (5)
21. aug 2022
11:40
Oversidder
Greve Fodbold (5)
974247
21-08 2022
11:40 IF Frem Bjæverskov Rødvig G&I
21. aug 2022
11:40
IF Frem Bjæverskov
Rødvig G&I
974248
21-08 2022
12:00 Køge BK (3) Greve Fodbold (5)
21. aug 2022
12:00
Køge BK (3)
Greve Fodbold (5)
974249
21-08 2022
12:00 Oversidder Solrød FC (2)
21. aug 2022
12:00
Oversidder
Solrød FC (2)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 15/8 til 3- og 5-mandsstævnerne, der spilles den 3.-4.september.

Log ind