MENU

M+40 Efterår - Dommerløs række (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
374849 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Pioneren FC Knöedel Vigerslevparken
1
-
0
374850 ma
22-08 2022
Kl. 21:00
Skjold B 1903 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
374851 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder Bk. Hekla
374847 on
24-08 2022
Kl. 19:30
Fix 2 Fix Tingbjerg Idrætspark
0
-
4
374848 on
24-08 2022
Kl. 20:30
Oversidder B93
374852 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
B 1903 Oversidder B1903
374854 ti
30-08 2022
Kl. 20:30
B93 Fix 2 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
4
374853
on
31-08 2022
Kl. 19:30
Fix Skjold Tingbjerg Idrætspark
1
-
0
374855 to
01-09 2022
Kl. 20:00
FC Knöedel Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
374856
04-09 2022
Kl. 10:00
Bk. Hekla Pioneren Hekla Park
1
-
8
374858 ma
05-09 2022
Kl. 19:30
Fix 2 FC Knöedel Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
374860 ma
05-09 2022
Kl. 21:00
Skjold B93 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
374861 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Pioneren
374859 on
07-09 2022
Kl. 20:30
Oversidder Bk. Hekla
374857 to
08-09 2022
Kl. 20:15
B 1903 Fix B1903
1
-
2
374864 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Pioneren Oversidder Vigerslevparken
374862 ti
13-09 2022
Kl. 19:00
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
374863 ti
13-09 2022
Kl. 20:30
B93 B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
374865 to
15-09 2022
Kl. 20:00
FC Knöedel Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
374866
18-09 2022
Kl. 10:00
Bk. Hekla Fix 2 Hekla Park
0
-
2
374871 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
374868
ti
20-09 2022
Kl. 19:30
Fix 2 Pioneren Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
374869 on
21-09 2022
Kl. 19:30
Fix B93 Tingbjerg Idrætspark
5
-
1
374867 to
22-09 2022
Kl. 20:15
B 1903 FC Knöedel B1903
2
-
1
374870
25-09 2022
Kl. 12:30
Skjold Bk. Hekla Fælledparken
2
-
2
374872 ma
26-09 2022
Kl. 20:30
Oversidder Fix 2
374873 ti
27-09 2022
Kl. 20:30
B93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
374874 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Pioneren Skjold Vigerslevparken
3
-
0
374875 to
29-09 2022
Kl. 20:00
FC Knöedel Fix Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
374880
02-10 2022
Kl. 10:00
Bk. Hekla B 1903 Hekla Park
Udehold taberdømt
374892 ma
03-10 2022
Kl. 21:00
Skjold Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
374893 ma
03-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fix 2
374891 ti
04-10 2022
Kl. 20:30
B93 FC Knöedel B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
3
374890 on
05-10 2022
Kl. 19:30
Fix Bk. Hekla Tingbjerg Idrætspark
7
-
0
374896 ma
10-10 2022
Kl. 19:30
Fix Pioneren Tingbjerg Idrætspark
6
-
0
374897 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder FC Knöedel
374894 ti
11-10 2022
Kl. 19:30
Fix 2 Skjold Tingbjerg Idrætspark
1
-
4
374895 on
12-10 2022
Kl. 20:30
Oversidder B 1903
374898
16-10 2022
Kl. 10:00
Bk. Hekla B93 Hekla Park
5
-
3
374908 ma
24-10 2022
Kl. 21:00
Skjold Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
374906 ti
25-10 2022
Kl. 20:30
B93 Pioneren B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
374904 on
26-10 2022
Kl. 19:30
Fix Oversidder Tingbjerg Idrætspark
374909 to
27-10 2022
Kl. 20:00
FC Knöedel Bk. Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
0
374901 to
27-10 2022
Kl. 20:40
B 1903 Fix 2 B1903
6
-
0
374889
30-10 2022
Kl. 14:00
B 1903 Pioneren B1903
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind