MENU

U17 Drenge M (06) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
349594
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
KB 3 Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
349595
27-08 2022
Kl. 11:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
349598
27-08 2022
Kl. 14:00
Oversidder Dragør 2
349593
28-08 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Frem Hvidovre IF's baner
4
-
1
349597
28-08 2022
Kl. 12:00
B93 2 Fremad Valby B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
3
349596
28-08 2022
Kl. 14:00
Kastrup 2 Brønshøj Kastrup IA ved Røllikevej
0
-
4
349631
ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Kastrup 2 Valby Idrætspark
1
-
2
349628
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Dragør 2 B93 2 Dragør Bk
3
-
4
349630 ti
30-08 2022
Kl. 19:30
Brønshøj KB 3 Tingbjerg Idrætspark
5
-
1
349634 on
31-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder Hvidovre IF 2
349633 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Frem Oversidder Valby Idrætspark
349635
fr
02-09 2022
Kl. 17:30
KB 3 Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
3
349643
03-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
349636
04-09 2022
Kl. 12:00
Tårnby FF Hvidovre IF 2 Vestamager Idrætsanlæg
1
-
0
349641
04-09 2022
Kl. 14:00
Kastrup 2 Dragør 2 Kastrup IA ved Røllikevej
4
-
1
349642
04-09 2022
Kl. 16:00
B93 2 Frem B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
0
349629
on
07-09 2022
Kl. 19:30
Vanløse Tårnby FF Vanløse Idrætspark
2
-
6
349647
10-09 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Vanløse Valby Idrætspark
4
-
1
349649
10-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder B93 2
349644
11-09 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 KB 3 Dragør Bk
1
-
2
349645
11-09 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Oversidder Hvidovre IF's baner
349646
11-09 2022
Kl. 12:00
Brønshøj Tårnby FF Tingbjerg Idrætspark
3
-
2
349648
11-09 2022
Kl. 14:00
Frem Kastrup 2 Valby Idrætspark
3
-
1
349656 fr
16-09 2022
Kl. 17:30
KB 3 Frem Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
0
349687
18-09 2022
Kl. 12:00
Tårnby FF Kastrup 2 Vestamager Idrætsanlæg
7
-
0
349660
18-09 2022
Kl. 12:00
Brønshøj Fremad Valby Tingbjerg Idrætspark
8
-
0
349661
18-09 2022
Kl. 16:00
B93 2 Hvidovre IF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
349658
18-09 2022
Kl. 16:00
Vanløse Dragør 2 Vanløse Idrætspark
3
-
2
349657 ma
19-09 2022
Kl. 14:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
349659 ma
19-09 2022
Kl. 14:00
Kastrup 2 Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
349664
24-09 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Tårnby FF Valby Idrætspark
1
-
1
349667
24-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder KB 3
349665
24-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder B93 2
349663
25-09 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 2 Kastrup 2 Hvidovre IF's baner
2
-
1
349666
25-09 2022
Kl. 14:00
Frem Vanløse Valby Idrætspark
1
-
4
349662
25-09 2022
Kl. 16:00
Dragør 2 Brønshøj Dragør Bk
3
-
2
349640 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Vanløse Brønshøj Vanløse Idrætspark
1
-
1
349668
fr
30-09 2022
Kl. 19:00
KB 3 Hvidovre IF 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
2
349676
01-10 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Dragør 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
349669
02-10 2022
Kl. 12:00
Tårnby FF B93 2 Vestamager Idrætsanlæg
0
-
3
349674
02-10 2022
Kl. 14:00
Kastrup 2 Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
349670
02-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse Oversidder Vanløse Idrætspark
349675
02-10 2022
Kl. 16:00
Brønshøj Frem Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
349697 on
05-10 2022
Kl. 18:00
Kastrup 2 KB 3 Kastrup IA ved Diget
1
-
3
349684
08-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Brønshøj
349682
08-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder KB 3
349677
09-10 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 Tårnby FF Dragør Bk
4
-
1
349683
09-10 2022
Kl. 14:00
Frem Fremad Valby Valby Idrætspark
3
-
0
349678
09-10 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF 2 Vanløse Hvidovre IF's baner
0
-
0
349679
09-10 2022
Kl. 16:00
B93 2 Kastrup 2 B 93 Svanemølleanlæg.
11
-
0
349688 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Vanløse Oversidder Vanløse Idrætspark
349686 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
KB 3 B93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
349690
15-10 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Oversidder Valby Idrætspark
349689
16-10 2022
Kl. 12:00
Brønshøj Hvidovre IF 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
0
349685
16-10 2022
Kl. 14:00
Dragør 2 Frem Dragør Bk
3
-
3
349756
22-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Dragør 2
349699
22-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Brønshøj
349692
23-10 2022
Kl. 12:00
Tårnby FF Frem Vestamager Idrætsanlæg
1
-
3
349691
23-10 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 2 Fremad Valby Avedøre Stadion Kunstgræs
7
-
0
349698
ma
24-10 2022
Kl. 19:30
B93 2 Vanløse B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
349760
fr
28-10 2022
Kl. 18:00
Brønshøj B93 2 Tingbjerg Idrætspark
4
-
1
349758
fr
28-10 2022
Kl. 19:00
KB 3 Tårnby FF Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
349761
29-10 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Oversidder Valby Idrætspark
349762
30-10 2022
Kl. 12:00
Frem Oversidder Valby Idrætspark
349757
30-10 2022
Kl. 16:00
Dragør 2 Hvidovre IF 2 Dragør Bk
3
-
4
349759
30-10 2022
Kl. 16:00
Vanløse Kastrup 2 Vanløse Idrætspark
3
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Det bedste oprykningsberettigede hold rykker op i U17 Drenge Øst 2

Log ind