MENU

Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 6 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
810300
03-09 2022
Kl. 10:00
Rødovre 2 VLI 4 Rødovre Stadion
4
-
3
810331
04-09 2022
Kl. 14:00
Skjold 11 FB 13 Kunst, Fælledparken
0
-
6
810332
04-09 2022
Kl. 16:00
Østerbro IF 4 Oversidder Fælledparken
810301
04-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 11 HIK 5 Jens Jessens Vej
2
-
2
810302
04-09 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 3 B 1960 2 Vanløse Idrætspark
0
-
8
810334
10-09 2022
Kl. 12:00
VLI 4 Skjold 11 Jens Jessens Vej
4
-
1
810337
10-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Vanløse IF 3
810336
10-09 2022
Kl. 14:00
B 1960 2 FA 2000 11 Grønnemosen
1
-
5
810335
10-09 2022
Kl. 16:00
HIK 5 Rødovre 2 HIK
6
-
0
810333
11-09 2022
Kl. 12:00
FB 13 Østerbro IF 4 Jens Jessens Vej
2
-
3
810339
17-09 2022
Kl. 10:00
Rødovre 2 B 1960 2 Rødovre Stadion
1
-
10
810342
18-09 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 4 Vanløse IF 3 Fælledparken
4
-
2
810338
18-09 2022
Kl. 12:00
FB 13 VLI 4 Jens Jessens Vej
4
-
0
810340 ma
19-09 2022
Kl. 20:15
FA 2000 11 Oversidder Jens Jessens Vej
810344
fr
23-09 2022
Kl. 18:30
HIK 5 FB 13 Gentofte Sportspark Vest
5
-
1
810343
24-09 2022
Kl. 12:00
VLI 4 Østerbro IF 4 Jens Jessens Vej
1
-
4
810347
24-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Rødovre 2
810346
24-09 2022
Kl. 14:00
B 1960 2 Skjold 11 Grønnemosen
1
-
3
810345
25-09 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 3 FA 2000 11 Vanløse Idrætspark
1
-
3
810350
01-10 2022
Kl. 12:00
VLI 4 HIK 5 Jens Jessens Vej
0
-
5
810348
02-10 2022
Kl. 12:00
FB 13 B 1960 2 Jens Jessens Vej
1
-
0
817651
02-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 11 Oversidder Fælledparken
817652
02-10 2022
Kl. 16:00
Østerbro IF 4 FA 2000 11 Fælledparken
0
-
2
817654 to
06-10 2022
Kl. 20:15
HIK 5 Østerbro IF 4 Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
817659
08-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder FB 13
817656
08-10 2022
Kl. 14:00
B 1960 2 VLI 4 Grønnemosen
5
-
0
817655
09-10 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 3 Skjold 11 Vanløse Idrætspark
2
-
1
817653
ma
10-10 2022
Kl. 20:15
FA 2000 11 Rødovre 2 Jens Jessens Vej
2
-
0
817662
to
13-10 2022
Kl. 20:15
HIK 5 B 1960 2 Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
817661
15-10 2022
Kl. 12:00
VLI 4 Oversidder Jens Jessens Vej
817724
15-10 2022
Kl. 16:00
Østerbro IF 4 Rødovre 2 Fælledparken
3
-
1
817660
16-10 2022
Kl. 12:00
FB 13 Vanløse IF 3 Jens Jessens Vej
3
-
2
817723
16-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 11 FA 2000 11 Fælledparken
2
-
0
810341
on
19-10 2022
Kl. 18:00
Skjold 11 HIK 5 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
817725
22-10 2022
Kl. 10:00
Rødovre 2 Skjold 11 Rødovre Stadion
2
-
3
817729
22-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder HIK 5
817726
22-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 11 FB 13 Jens Jessens Vej
3
-
3
817728
23-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 4 B 1960 2 Fælledparken
3
-
4
817727
23-10 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 3 VLI 4 Vanløse Idrætspark
3
-
0
810349
to
27-10 2022
Kl. 19:30
Rødovre 2 Vanløse IF 3 Rødovre Stadion Kunst
5
-
1
817732
30-10 2022
Kl. 10:00
HIK 5 Vanløse IF 3 HIK
2
-
0
817733
30-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 11 Østerbro IF 4 Fælledparken
4
-
4
817734
30-10 2022
Kl. 10:00
B 1960 2 Oversidder Grønnemosen
817730
30-10 2022
Kl. 14:00
FB 13 Rødovre 2 Jens Jessens Vej
2
-
1
817731
30-10 2022
Kl. 16:00
VLI 4 FA 2000 11 Jens Jessens Vej
2
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind