MENU

Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
614552
fr
02-09 2022
Kl. 20:15
FA 2000 13 Skjold 16 Jens Jessens Vej
4
-
5
614538
03-09 2022
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic 2 Vanløse IF 5 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
7
614550
04-09 2022
Kl. 14:00
FB 18 Oversidder Jens Jessens Vej
614551
04-09 2022
Kl. 16:00
Oversidder HB 11
614554 on
07-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 5 Oversidder Vanløse Idrætspark
614556
11-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Østerbro IF 6
614553
11-09 2022
Kl. 12:00
HB 11 FA 2000 13 Fælledparken
6
-
4
614557
11-09 2022
Kl. 14:00
Skjold 16 FB 18 Fælledparken
4
-
0
614555
ti
13-09 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken 2 Copenhagen Celtic 2 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
614559
17-09 2022
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic 2 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
614558
18-09 2022
Kl. 10:00
HB 11 Vanløse IF 5 Fælledparken
0
-
5
614560
18-09 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 6 Skjold 16 Fælledparken
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
614561
18-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder FC Ryparken 2
614562
18-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 13 FB 18 Jens Jessens Vej
0
-
5
614564
ti
20-09 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken 2 HB 11 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
614566
25-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
614567
25-09 2022
Kl. 10:00
Skjold 16 Copenhagen Celtic 2 Fælledparken
5
-
1
614565
25-09 2022
Kl. 16:00
FB 18 Østerbro IF 6 Jens Jessens Vej
2
-
2
614584
01-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 13 Østerbro IF 6 Jens Jessens Vej
2
-
1
614569
01-10 2022
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic 2 FB 18 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
4
614568
02-10 2022
Kl. 10:00
HB 11 Oversidder Fælledparken
614571
02-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Skjold 16
614586
ti
04-10 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken 2 FA 2000 13 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
614563
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Vanløse IF 5 FA 2000 13 Vanløse Idrætspark
9
-
2
614585
09-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 6 Copenhagen Celtic 2 Fælledparken
2
-
3
614589
09-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 16 HB 11 Fælledparken
7
-
0
614587
09-10 2022
Kl. 14:00
FB 18 Oversidder Jens Jessens Vej
614588 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Oversidder Vanløse IF 5
614591 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
Vanløse IF 5 Skjold 16 Vanløse Idrætspark
1
-
2
614539
15-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 6 FC Ryparken 2 Fælledparken
8
-
1
614590
15-10 2022
Kl. 12:00
HB 11 FB 18 Fælledparken
0
-
2
614592
15-10 2022
Kl. 12:00
FC Ryparken 2 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
614594
16-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 13 Copenhagen Celtic 2 Jens Jessens Vej
6
-
1
614593
16-10 2022
Kl. 16:00
Oversidder Østerbro IF 6
614595
22-10 2022
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic 2 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
614596
23-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 6 HB 11 Fælledparken
2
-
0
614597
23-10 2022
Kl. 10:00
FB 18 Vanløse IF 5 Jens Jessens Vej
1
-
3
614608
23-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 13 Oversidder Jens Jessens Vej
614609
23-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 16 FC Ryparken 2 Fælledparken
4
-
2
614610
29-10 2022
Kl. 12:00
HB 11 Copenhagen Celtic 2 Fælledparken
0
-
4
614611
30-10 2022
Kl. 10:00
Vanløse IF 5 Østerbro IF 6 Vanløse Idrætspark
4
-
2
614612
30-10 2022
Kl. 14:00
FC Ryparken 2 FB 18 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
614613
30-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder FA 2000 13
614614
30-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Skjold 16
614570
05-11 2022
Kl. 17:30
Vanløse IF 5 FC Ryparken 2 Vanløse Idrætspark
5
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fem puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Ingen

Log ind