MENU

U19 Drenge 1 (04) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
799892
28-08 2022
Kl. 14:00
B93 3 Kastrup 2 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
799893
28-08 2022
Kl. 14:00
Sundby HIK 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
799895 on
31-08 2022
Kl. 18:00
B 1903 B93 3 B1903
Udehold taberdømt
799897 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Kastrup 2 Sundby Kastrup IA ved Røllikevej
4
-
5
799900
03-09 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 HIK 3 Kastrup IA ved Røllikevej
Hjemmehold taberdømt
799898
04-09 2022
Kl. 16:00
B93 3 Skjold 2 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
1
799899
04-09 2022
Kl. 16:00
Sundby B 1903 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
802045
11-09 2022
Kl. 14:00
Skjold 2 Sundby Fælledparken
1
-
7
802044
11-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 Kastrup 2 B1903
3
-
2
802048
17-09 2022
Kl. 14:00
Kastrup 2 Skjold 2 Kastrup IA ved Røllikevej
802046
18-09 2022
Kl. 14:00
Sundby B93 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
802047
18-09 2022
Kl. 16:00
HIK 3 B 1903 HIK
6
-
1
799901
on
21-09 2022
Kl. 20:30
B93 3 HIK 3 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
802051
24-09 2022
Kl. 14:00
Kastrup 2 B93 3 Kastrup IA ved Røllikevej
Hjemmehold taberdømt
802050
24-09 2022
Kl. 16:00
HIK 3 Sundby HIK
Udehold taberdømt
802049
25-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 Skjold 2 B1903
4
-
1
799896 on
28-09 2022
Kl. 20:15
HIK 3 Skjold 2 HIK
16
-
1
802053
02-10 2022
Kl. 14:00
Sundby Kastrup 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
802054
02-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 2 HIK 3 Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
802052
02-10 2022
Kl. 16:00
B93 3 B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
8
-
1
802057
09-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 2 B93 3 Fælledparken
2
-
16
802055
09-10 2022
Kl. 16:00
B 1903 Sundby B1903
3
-
2
802056
09-10 2022
Kl. 16:00
HIK 3 Kastrup 2 HIK
Udehold taberdømt
802059 on
12-10 2022
Kl. 18:30
HIK 3 B93 3 Gentofte Sportspark Vest
1
-
1
802060
15-10 2022
Kl. 14:00
Kastrup 2 B 1903 Kastrup IA ved Røllikevej
Hjemmehold taberdømt
802058
16-10 2022
Kl. 14:00
Sundby Skjold 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
799894
23-10 2022
Kl. 16:00
Skjold 2 B 1903 Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
802061
30-10 2022
Kl. 16:00
B93 3 Sundby B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
1
802062
30-10 2022
Kl. 16:00
B 1903 HIK 3 B1903
2
-
2
802063
30-10 2022
Kl. 16:00
Skjold 2 Kastrup 2 Fælledparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind