MENU

U17 Drenge 2 (06) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
416471 ti
16-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder Brønshøj 2
416466 fr
19-08 2022
Kl. 18:30
Brønshøj 2 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
416461
21-08 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 Oversidder Dragør Bk
416463
21-08 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 B 1908 3 Jens Jessens Vej
416465
21-08 2022
Kl. 10:00
Hekla B93 3 Hekla Park
1
-
3
416464
21-08 2022
Kl. 14:00
Skjold 2 Vestia Kunst, Fælledparken
1
-
1
416462
21-08 2022
Kl. 18:00
Union Hvidovre IF 3 Genforeningspladsen
2
-
9
416472
27-08 2022
Kl. 16:00
B 1908 3 Dragør 3 Sundby Idrætspark
1
-
4
416468
28-08 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 FA 2000 2 Hvidovre IF's baner
8
-
1
416467
28-08 2022
Kl. 14:00
Oversidder Hekla
416469
28-08 2022
Kl. 16:00
Vestia Union Bavnehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
416470
28-08 2022
Kl. 16:00
B93 3 Skjold 2 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
416478 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Brønshøj 2 B 1908 3 Tingbjerg Idrætspark
8
-
1
416474
04-09 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 Dragør 3 Jens Jessens Vej
1
-
11
416477
04-09 2022
Kl. 10:00
Hekla Oversidder Hekla Park
416475
04-09 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF 3 Vestia Hvidovre IF's baner
11
-
0
416476
04-09 2022
Kl. 16:00
Skjold 2 Oversidder Fælledparken
416473
04-09 2022
Kl. 16:00
Union B93 3 Genforeningspladsen
Udehold taberdømt
416786
to
08-09 2022
Kl. 19:35
B 1908 3 Hekla Sundby I P. Opvisn.
1
-
5
416483
11-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Skjold 2
416480
11-09 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 Brønshøj 2 Dragør Bk
3
-
2
416481
11-09 2022
Kl. 14:00
Vestia FA 2000 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
1
416479
11-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Union
Udehold taberdømt
416482
11-09 2022
Kl. 16:00
B93 3 Hvidovre IF 3 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
5
416788
17-09 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 Brønshøj 2 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
416787
18-09 2022
Kl. 12:00
Union Oversidder Grøndal Multicenter
Hjemmehold taberdømt
416791
18-09 2022
Kl. 14:00
Vestia B93 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
416792
18-09 2022
Kl. 16:00
Hekla Dragør 3 Hekla Park
13
-
3
416789
18-09 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF 3 Oversidder Hvidovre IF's baner
416790
18-09 2022
Kl. 16:00
Skjold 2 B 1908 3 Fælledparken
Udehold taberdømt
416798 to
22-09 2022
Kl. 19:35
B 1908 3 Union Sundby I P. Opvisn.
416796
fr
23-09 2022
Kl. 18:30
Brønshøj 2 Hekla Tingbjerg Idrætspark
3
-
3
416794
25-09 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 Skjold 2 Dragør Bk
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
416797
25-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Hvidovre IF 3
416795
25-09 2022
Kl. 16:00
B93 3 FA 2000 2 B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
416793
25-09 2022
Kl. 16:00
Oversidder Vestia
416800
02-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 Hekla Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
416801
02-10 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF 3 B 1908 3 Hvidovre IF's baner
Udehold taberdømt
416802
02-10 2022
Kl. 16:00
Skjold 2 Brønshøj 2 Fælledparken
3
-
0
416803
02-10 2022
Kl. 16:00
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
416804
02-10 2022
Kl. 16:00
B93 3 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
416799
02-10 2022
Kl. 16:00
Union Dragør 3 Genforeningspladsen
1
-
8
416810
to
06-10 2022
Kl. 19:35
B 1908 3 Vestia Sundby I P. Opvisn.
3
-
1
416808 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
Brønshøj 2 Union Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
416806
09-10 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 Hvidovre IF 3 Dragør Bk
Hjemmehold taberdømt
416807
09-10 2022
Kl. 10:00
Hekla Skjold 2 Hekla Park
1
-
6
416809
09-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder B93 3
416805
09-10 2022
Kl. 16:00
Oversidder FA 2000 2
Udehold taberdømt
416814
15-10 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 3 Brønshøj 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
1
416813
16-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 Skjold 2 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
416812
16-10 2022
Kl. 12:00
Union Hekla Genforeningspladsen
Hjemmehold taberdømt
416811
16-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
416836
16-10 2022
Kl. 16:00
B93 3 B 1908 3 B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
416841
fr
21-10 2022
Kl. 18:30
Brønshøj 2 Vestia Tingbjerg Idrætspark
0
-
1
416842
22-10 2022
Kl. 16:00
B 1908 3 Oversidder Sundby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
416838
23-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
416840
23-10 2022
Kl. 10:00
Hekla Hvidovre IF 3 Hekla Park
3
-
5
416837
23-10 2022
Kl. 12:00
Dragør 3 B93 3 Dragør Bk
Ude- og hjemmehold taberdømt
416839
23-10 2022
Kl. 16:00
Skjold 2 Union Fælledparken
Udehold taberdømt
416815
to
27-10 2022
Kl. 18:00
Dragør 3 Vestia Dragør Bk
5
-
2
416858 fr
28-10 2022
Kl. 17:00
Oversidder B 1908 3
Udehold taberdømt
416843
30-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Dragør 3
416844
30-10 2022
Kl. 16:00
Union FA 2000 2 Genforeningspladsen
416845
30-10 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF 3 Skjold 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
416856
30-10 2022
Kl. 16:00
Vestia Hekla Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
1
416857
30-10 2022
Kl. 16:00
B93 3 Brønshøj 2 B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind