MENU

U16 Drenge M (07) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
448323
27-08 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Fix Valby Idrætspark
0
-
3
448320
27-08 2022
Kl. 15:30
Oversidder Elite Bornholm
448324
28-08 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
448322
28-08 2022
Kl. 16:00
KB 2 HIK Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
6
448325
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Fix Hvidovre IF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6
-
0
448326
03-09 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Fremad Valby Kunst-Nexø Stadion
6
-
0
448328
04-09 2022
Kl. 10:00
HIK Skjold HIK
5
-
0
448329
04-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder KB 2
448327
04-09 2022
Kl. 14:00
B93 2 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
448331 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder HIK
448333
10-09 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby B93 2 Valby Idrætspark
0
-
4
448330
10-09 2022
Kl. 15:30
Fix Elite Bornholm Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
0
-
1
448332
11-09 2022
Kl. 12:00
Skjold Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
448334 ti
13-09 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF KB 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
2
448321
on
14-09 2022
Kl. 18:00
Skjold B93 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
448335
17-09 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Hvidovre IF Kunst-Nexø Stadion
3
-
0
448339
18-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
448337
18-09 2022
Kl. 16:00
KB 2 Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
3
448336
18-09 2022
Kl. 17:30
B93 2 Fix B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
4
448341 fr
23-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder KB 2
448340 fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Fix HIK Tingbjerg Idrætspark
0
-
3
448343
24-09 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Oversidder Valby Idrætspark
448342
24-09 2022
Kl. 15:30
B93 2 Elite Bornholm B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
1
448338
25-09 2022
Kl. 16:00
HIK Fremad Valby HIK
3
-
0
448344
25-09 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF Skjold Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
0
448348
01-10 2022
Kl. 15:30
HIK Elite Bornholm HIK
5
-
0
448345
02-10 2022
Kl. 10:00
Skjold Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
448346
02-10 2022
Kl. 14:00
B93 2 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
448347
02-10 2022
Kl. 14:00
KB 2 Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
3
448349
02-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Fix
448350
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Fix KB 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
0
448352
fr
07-10 2022
Kl. 19:15
B93 2 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
3
448353
08-10 2022
Kl. 10:00
Fremad Valby Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
0
448351
08-10 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Oversidder Rønne nord (Viking)
448354
09-10 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
448355 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
Oversidder Fremad Valby
448357
15-10 2022
Kl. 15:30
KB 2 Elite Bornholm Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
2
448358
16-10 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF HIK Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
448359
16-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder B93 2
448356
16-10 2022
Kl. 14:00
Skjold Fix Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
448363
29-10 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Hvidovre IF Valby Idrætspark
2
-
1
448361
29-10 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Skjold Kunst-Nexø Stadion
6
-
2
448362
30-10 2022
Kl. 12:00
B93 2 KB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
2
448364
30-10 2022
Kl. 14:00
HIK Oversidder HIK
448360
30-10 2022
Kl. 16:00
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind