MENU

U15 Drenge 4 (08) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
697525
27-08 2022
Kl. 10:00
Oversidder Dragør 3
697526
27-08 2022
Kl. 16:00
Oversidder Vanløse
697522
28-08 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 2 FB 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
697523
28-08 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 B 1908 4 Vestamager Idrætsanlæg
2
-
1
697524
28-08 2022
Kl. 14:00
B 1903 3 Bispebjerg Bk. B1903
5
-
1
697527
28-08 2022
Kl. 16:00
HIK 4 GVI 3 HIK
1
-
2
697532 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
FB 2 HIK 4 Jens Jessens Vej
2
-
2
697528 on
31-08 2022
Kl. 18:30
GVI 3 Oversidder GVI. Nymosen
697530
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Dragør 3 Tårnby FF 2 Dragør Bk
3
-
2
697529 to
01-09 2022
Kl. 19:35
B 1908 4 B 1903 3 Sundby I P. Opvisn.
Udehold taberdømt
698301
03-09 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 Dragør 3 Sundby Idrætspark
0
-
1
698302
03-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder GVI 3
698299
04-09 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 Vanløse Vestamager Idrætsanlæg
0
-
12
698300
04-09 2022
Kl. 10:00
B 1903 3 Østerbro IF 2 B1903
Hjemmehold taberdømt
698304
04-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder FB 2
698305
04-09 2022
Kl. 16:00
HIK 4 Bispebjerg Bk. HIK
9
-
2
698310 fr
09-09 2022
Kl. 18:30
FB 2 Oversidder Jens Jessens Vej
698309
10-09 2022
Kl. 16:00
Vanløse B 1908 4 Vanløse Idrætspark
2
-
2
698306
11-09 2022
Kl. 10:00
GVI 3 Tårnby FF 2 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
698307
11-09 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 2 HIK 4 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
8
698311
11-09 2022
Kl. 10:00
Bispebjerg Bk. Oversidder Lersøparken
698308
11-09 2022
Kl. 12:00
Dragør 3 B 1903 3 Dragør Bk
Udehold taberdømt
698532
17-09 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 GVI 3 Sundby Idrætspark
4
-
5
698533
17-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Bispebjerg Bk.
698535
17-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Østerbro IF 2
698312
18-09 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 FB 2 Vestamager Idrætsanlæg
3
-
3
698298
18-09 2022
Kl. 11:00
Bispebjerg Bk. Østerbro IF 2 Lersøparken
2
-
6
698313
18-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 HIK 4 B1903
698534
18-09 2022
Kl. 16:00
Dragør 3 Vanløse Dragør Bk
2
-
8
697531 to
22-09 2022
Kl. 19:15
Vanløse Oversidder Vanløse Idrætspark
698551 fr
23-09 2022
Kl. 18:15
FB 2 B 1908 4 Jens Jessens Vej
3
-
4
698538
24-09 2022
Kl. 14:00
Vanløse B 1903 3 Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt
698537
25-09 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 2 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
698552
25-09 2022
Kl. 10:00
Bispebjerg Bk. Tårnby FF 2 Lersøparken
Ude- og hjemmehold taberdømt
698536
25-09 2022
Kl. 12:00
GVI 3 Dragør 3 GVI. Nymosen
2
-
2
698539
25-09 2022
Kl. 16:00
HIK 4 Oversidder HIK
Hjemmehold taberdømt
698556
01-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder HIK 4
Udehold taberdømt
698555
01-10 2022
Kl. 14:00
B 1908 4 Bispebjerg Bk. Sundby Idrætspark
1
-
5
698558
01-10 2022
Kl. 16:00
Vanløse GVI 3 Vanløse Idrætspark
4
-
3
698553
02-10 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 Østerbro IF 2 Vestamager Idrætsanlæg
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
698554
02-10 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 Oversidder B1903
Hjemmehold taberdømt
698557
ma
03-10 2022
Kl. 19:30
Dragør 3 FB 2 Dragør Bk
1
-
4
698563
08-10 2022
Kl. 10:00
FB 2 Vanløse Jens Jessens Vej
3
-
3
698561
08-10 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
698559
09-10 2022
Kl. 10:00
GVI 3 B 1903 3 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
698564
09-10 2022
Kl. 12:00
Bispebjerg Bk. Dragør 3 Lersøparken
1
-
3
698560
09-10 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF 2 B 1908 4 Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
698562
09-10 2022
Kl. 14:00
HIK 4 Tårnby FF 2 HIK
Hjemmehold taberdømt
698571 ti
11-10 2022
Kl. 19:00
Vanløse Bispebjerg Bk. Vanløse Idrætspark
5
-
3
698569
fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Dragør 3 Østerbro IF 2 Dragør Bk
3
-
0
698568
15-10 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 HIK 4 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
698565
16-10 2022
Kl. 09:00
GVI 3 FB 2 GVI. Nymosen
2
-
2
698566
16-10 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
698574
22-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Tårnby FF 2
698572
23-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 2 Vanløse Ryparken Idrætsanlæg
1
-
5
698575
23-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder B 1908 4
698577
23-10 2022
Kl. 14:00
Bispebjerg Bk. GVI 3 Lersøparken
3
-
10
698573
23-10 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 FB 2 B1903
Hjemmehold taberdømt
698576
23-10 2022
Kl. 16:00
HIK 4 Dragør 3 HIK
Hjemmehold taberdømt
698567 on
26-10 2022
Kl. 18:45
B 1903 3 Oversidder B1903
Hjemmehold taberdømt
700685 fr
28-10 2022
Kl. 17:00
FB 2 Bispebjerg Bk. Jens Jessens Vej
2
-
3
698580
29-10 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 Oversidder Sundby Idrætspark
700624
29-10 2022
Kl. 14:00
Vanløse HIK 4 Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt
698578
30-10 2022
Kl. 10:00
GVI 3 Østerbro IF 2 GVI. Nymosen
2
-
5
698579
30-10 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF 2 B 1903 3 Vestamager Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
700623
30-10 2022
Kl. 16:00
Dragør 3 Oversidder Dragør Bk
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind