MENU

U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
793722
27-08 2022
Kl. 11:15
Tårnby FF Skjold Vestamager Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
793724
27-08 2022
Kl. 14:00
B93 4 FC Nordhavn B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
6
793721
27-08 2022
Kl. 14:00
Vestia 2 Fix 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
2
793720
28-08 2022
Kl. 11:15
Kastrup 2 B 1903 2 Kastrup IA ved Røllikevej
Begge hold taberdømt pga manglende holdkort
793723
28-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder FB 2
793725 fr
02-09 2022
Kl. 17:00
FB 2 FC Nordhavn Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
793727
03-09 2022
Kl. 12:00
Fix 2 Kastrup 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5
-
3
793726
03-09 2022
Kl. 14:30
B 1903 2 Oversidder B1903
793729
04-09 2022
Kl. 11:30
B93 4 Tårnby FF B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
793728 to
08-09 2022
Kl. 16:45
Skjold Vestia 2 Fælledparken
2
-
2
793733
10-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Fix 2
793734
10-09 2022
Kl. 11:15
FC Nordhavn Tårnby FF Ryparken Idrætsanlæg
2
-
4
793732
10-09 2022
Kl. 12:00
Vestia 2 B93 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
1
793730
11-09 2022
Kl. 10:00
FB 2 B 1903 2 Jens Jessens Vej
2
-
2
793731
11-09 2022
Kl. 12:30
Kastrup 2 Skjold Kastrup IA ved Røllikevej
4
-
2
793737
17-09 2022
Kl. 11:15
Tårnby FF Vestia 2 Vestamager Idrætsanlæg
5
-
1
793739
17-09 2022
Kl. 11:30
B93 4 Kastrup 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
793736
17-09 2022
Kl. 12:00
Fix 2 FB 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
2
793738
17-09 2022
Kl. 13:45
Skjold Oversidder Fælledparken
793735
17-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 2 FC Nordhavn B1903
4
-
1
793740 to
22-09 2022
Kl. 18:00
FB 2 Skjold Jens Jessens Vej
3
-
4
793743
24-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder B93 4
793742
24-09 2022
Kl. 11:00
B 1903 2 Fix 2 B1903
2
-
3
793744
24-09 2022
Kl. 12:30
FC Nordhavn Vestia 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
793741
25-09 2022
Kl. 11:15
Kastrup 2 Tårnby FF Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
0
793772
01-10 2022
Kl. 11:30
B93 4 FB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
793770
02-10 2022
Kl. 11:15
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
793771
02-10 2022
Kl. 11:15
Skjold B 1903 2 Fælledparken
5
-
2
793767
02-10 2022
Kl. 11:30
Fix 2 FC Nordhavn Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5
-
3
793760
02-10 2022
Kl. 12:00
Vestia 2 Kastrup 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
793777
08-10 2022
Kl. 11:15
FC Nordhavn Kastrup 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
5
793774
08-10 2022
Kl. 14:00
B 1903 2 B93 4 B1903
2
-
4
793775
09-10 2022
Kl. 09:00
Fix 2 Skjold Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
2
793776
09-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Vestia 2
793773
09-10 2022
Kl. 10:00
FB 2 Tårnby FF Jens Jessens Vej
3
-
6
793890 on
12-10 2022
Kl. 19:05
B93 4 Fix 2 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
793778
15-10 2022
Kl. 10:00
Kastrup 2 Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
793888
15-10 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF B 1903 2 Vestamager Idrætsanlæg
4
-
6
793779
15-10 2022
Kl. 14:00
Vestia 2 FB 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
0
793889 ma
24-10 2022
Kl. 16:30
FC Nordhavn Skjold Fælledparken
1
-
6
793891
fr
28-10 2022
Kl. 17:00
FB 2 Kastrup 2 Jens Jessens Vej
4
-
2
793905
29-10 2022
Kl. 11:15
Skjold B93 4 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
793892
29-10 2022
Kl. 14:00
B 1903 2 Vestia 2 B1903
6
-
2
793894
29-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder FC Nordhavn
793893
30-10 2022
Kl. 12:00
Fix 2 Tårnby FF Tingbjerg Idrætspark
4
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind