MENU

U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række, P4A (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
794400 ti
16-08 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby 2 Sundby 4 Valby Idrætspark
3
-
2
794438 on
17-08 2022
Kl. 18:00
AB Tårnby 4 Brønshøj Tårnby Stadion
2
-
11
794401
20-08 2022
Kl. 10:00
HIK 4 Vanløse 6 HIK
10
-
1
794439
20-08 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 4 B 1908 4 Hvidovre IF's baner
0
-
1
794403
21-08 2022
Kl. 12:00
Vestia 5 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
794402
21-08 2022
Kl. 14:00
Skovshoved IF 2 Nørrebro United 2 Skovshoved I P
0
-
0
794442
27-08 2022
Kl. 10:00
Oversidder HIK 4
794444
27-08 2022
Kl. 11:15
Sundby 4 Hvidovre IF 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
794445
27-08 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United 2 Fremad Valby 2 Kunst, Mimersparken
1
-
5
794441
27-08 2022
Kl. 15:00
Vanløse 6 Skovshoved IF 2 Vanløse Idrætspark
2
-
2
794440
28-08 2022
Kl. 12:00
B 1908 4 AB Tårnby 4 Sundby Idrætspark
3
-
3
794443
28-08 2022
Kl. 16:00
Brønshøj Vestia 5 Tingbjerg Idrætspark
10
-
0
794452
03-09 2022
Kl. 11:00
AB Tårnby 4 Sundby 4 Tårnby Stadion
4
-
2
794449
03-09 2022
Kl. 12:30
Skovshoved IF 2 Fremad Valby 2 Skovshoved I P
3
-
5
794453
03-09 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 4 Nørrebro United 2 Hvidovre IF's baner
4
-
1
794450
03-09 2022
Kl. 15:00
Vanløse 6 Oversidder Vanløse Idrætspark
794446
03-09 2022
Kl. 15:00
HIK 4 Brønshøj HIK
Hjemmehold taberdømt
794451
04-09 2022
Kl. 10:00
Vestia 5 B 1908 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
2
794455 ti
06-09 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby 2 Hvidovre IF 4 Valby Idrætspark
3
-
1
794456
10-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Skovshoved IF 2
794459
10-09 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United 2 AB Tårnby 4 Nørrebroparken
2
-
2
794458
10-09 2022
Kl. 12:30
Sundby 4 Vestia 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
794454
11-09 2022
Kl. 12:00
B 1908 4 HIK 4 Sundby Idrætspark
4
-
1
794457
11-09 2022
Kl. 16:00
Brønshøj Vanløse 6 Tingbjerg Idrætspark
5
-
2
794466
17-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Brønshøj
794467
17-09 2022
Kl. 11:00
AB Tårnby 4 Fremad Valby 2 Tårnby Stadion
2
-
5
794462
17-09 2022
Kl. 11:00
Vanløse 6 B 1908 4 Vanløse Idrætspark
4
-
3
794461
17-09 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 2 Hvidovre IF 4 Skovshoved I P
3
-
5
794460
17-09 2022
Kl. 16:00
HIK 4 Sundby 4 HIK
Udehold taberdømt
794465
18-09 2022
Kl. 12:00
Vestia 5 Nørrebro United 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
11
-
0
794469
ti
20-09 2022
Kl. 17:30
Fremad Valby 2 Vestia 5 Valby Idrætspark
0
-
2
794472
24-09 2022
Kl. 11:15
Sundby 4 Vanløse 6 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
5
794471
24-09 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 4 AB Tårnby 4 Hvidovre IF's baner
2
-
0
794473
25-09 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 HIK 4 Kunst, Mimersparken
0
-
10
794468
25-09 2022
Kl. 12:00
B 1908 4 Oversidder Sundby Idrætspark
794470
25-09 2022
Kl. 16:00
Brønshøj Skovshoved IF 2 Tingbjerg Idrætspark
12
-
1
794474 ti
27-09 2022
Kl. 18:30
HIK 4 Fremad Valby 2 Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
794500
01-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Sundby 4
794477
01-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 6 Nørrebro United 2 Vanløse Idrætspark
3
-
2
794478
02-10 2022
Kl. 12:00
Vestia 5 Hvidovre IF 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
794476
02-10 2022
Kl. 13:00
Skovshoved IF 2 AB Tårnby 4 Skovshoved I P
2
-
4
794501
02-10 2022
Kl. 16:00
Brønshøj B 1908 4 Tingbjerg Idrætspark
1
-
0
794510 ti
04-10 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby 2 Vanløse 6 Valby Idrætspark
3
-
9
794516 ti
04-10 2022
Kl. 18:30
HIK 4 AB Tårnby 4 Gentofte Sportspark Vest
6
-
3
794511
08-10 2022
Kl. 11:00
AB Tårnby 4 Vestia 5 Tårnby Stadion
2
-
2
794513
08-10 2022
Kl. 12:30
Sundby 4 Brønshøj Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
7
794512
08-10 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 4 HIK 4 Hvidovre IF's baner
2
-
2
794502
09-10 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 Skovshoved IF 2 Sundby Idrætspark
0
-
3
794514
09-10 2022
Kl. 11:15
Nørrebro United 2 Oversidder Kunst, Mimersparken
794517
on
12-10 2022
Kl. 18:00
Skovshoved IF 2 Vestia 5 Skovshoved I P
1
-
3
794519
15-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Fremad Valby 2
794518
15-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 6 Hvidovre IF 4 Vanløse Idrætspark
5
-
2
794515
16-10 2022
Kl. 12:00
B 1908 4 Sundby 4 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
794520
16-10 2022
Kl. 16:00
Brønshøj Nørrebro United 2 Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
794521 ti
18-10 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby 2 Brønshøj Valby Idrætspark
0
-
10
794524
22-10 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 Vanløse 6 Tårnby Stadion
3
-
4
794525
22-10 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 4 Oversidder Hvidovre IF's baner
794523
23-10 2022
Kl. 12:00
Vestia 5 HIK 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
4
794522
23-10 2022
Kl. 13:00
Skovshoved IF 2 Sundby 4 Skovshoved I P
7
-
0
794526
23-10 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 B 1908 4 Kunst, Mimersparken
0
-
3
794528
29-10 2022
Kl. 09:30
HIK 4 Skovshoved IF 2 HIK
6
-
1
794530
29-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder AB Tårnby 4
794532
29-10 2022
Kl. 10:00
Sundby 4 Nørrebro United 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
794529
29-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 6 Vestia 5 Vanløse Idrætspark
3
-
6
794527
30-10 2022
Kl. 10:00
B 1908 4 Fremad Valby 2 Sundby Idrætspark
5
-
4
794531
30-10 2022
Kl. 16:00
Brønshøj Hvidovre IF 4 Tingbjerg Idrætspark
3
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind