Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. jul 2022
13:00
Greve Fodbold
Køge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
12:00
BSF (1)
Malmø FF (Sverige)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
18:30
BSF
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
12:00
BSF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
12:30
Køge BK (1)
FC Rosengaard
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
Farum BK (1)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
12:30
Køge BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
13:00
Hareskov IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
13:00
Farum BK
Rosengaard
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
15:00
Køge BK (1)
Næsby U16 P
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
15:00
Farum BK
Malmø FF
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
12:00
Brøndbyernes IF (1)
B93
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
12:30
Køge BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
13:00
Farum BK
B93
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2023
19:00
Farum BK
Island
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2023
18:30
Brøndbyernes IF
Islandsk U17 pige landshold.
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
12:00
Farum BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2023
17:30
Farum BK (2)
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
13:00
Brøndbyernes IF (4)
AIK Stockholm
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:00
HB Køge U16 piger (1)
Amager Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
20. jan
15:30
Farum BK (4)
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
27. jan
13:00
Farum BK (5)
Brøndbyernes IF (5)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
15:00
HB Køgem U16 Piger
Sundby Bk. piger
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:00
HB Køge U16 Piger (2)
Dalum IF/Næsby
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:15
Brøndbyernes IF (6)
Malmø
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:30
Farum BK (6)
Malmø FF
|
|||||||||||||||||||
11. feb
13:00
Brøndbyernes IF (7)
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Brøndbyernes IF (8)
Rosengården
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:30
Farum BK (7)
AaB
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Brøndbyernes IF (9)
BSF (3)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
17:00
Farum BK (8)
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:30
HB Køge U16 Piger (3)
EVN - Efterskolen ved Nyborg
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:00
Farum BK (9)
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:15
Farum BK (10)
BSF (4)
|
|||||||||||||||||||
10. maj
13:00
HB Køge U16 Piger (5)
Farum BK (12)
|