MENU

Inde - U11 drenge C (2012) 26/11, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
534173
26-11 2022
Kl. 11:45
Skårup IF (2) Vindinge BK (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
534175
26-11 2022
Kl. 11:52
FC Østfyn Aarslev BK (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
534176
26-11 2022
Kl. 11:59
Skårup IF (1) Oversidder Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
534177
26-11 2022
Kl. 12:06
Vindinge BK (1) Tarup/Paarup IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
534185
26-11 2022
Kl. 12:13
Oversidder Vindinge BK (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
534186
26-11 2022
Kl. 12:20
Aarslev BK (2) Skårup IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
534189
26-11 2022
Kl. 12:27
FC Østfyn Tarup/Paarup IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
534191
26-11 2022
Kl. 12:34
Vindinge BK (1) Skårup IF (1) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
553184
26-11 2022
Kl. 12:41
Vindinge BK (2) Tarup/Paarup IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
553344
26-11 2022
Kl. 12:48
Oversidder Skårup IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
559384
26-11 2022
Kl. 12:55
FC Østfyn Vindinge BK (1) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
560962
26-11 2022
Kl. 13:02
Aarslev BK (2) Skårup IF (1) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
577388
26-11 2022
Kl. 13:09
Skårup IF (2) Tarup/Paarup IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
579796
26-11 2022
Kl. 13:16
Vindinge BK (2) Aarslev BK (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
579858
26-11 2022
Kl. 13:23
Vindinge BK (1) Oversidder Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
580324
26-11 2022
Kl. 13:30
Skårup IF (1) FC Østfyn Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
580326
26-11 2022
Kl. 13:37
Skårup IF (2) Vindinge BK (1) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
580327
26-11 2022
Kl. 13:44
Tarup/Paarup IF Aarslev BK (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
580328
26-11 2022
Kl. 13:51
Skårup IF (1) Vindinge BK (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
581083
26-11 2022
Kl. 13:58
Oversidder FC Østfyn Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
593844
26-11 2022
Kl. 14:05
Skårup IF (2) Skårup IF (1) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
598535
26-11 2022
Kl. 14:12
Oversidder Aarslev BK (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
598537
26-11 2022
Kl. 14:19
Vindinge BK (1) Vindinge BK (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
598538
26-11 2022
Kl. 14:26
Tarup/Paarup IF Oversidder Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
598623
26-11 2022
Kl. 14:33
FC Østfyn Skårup IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
598624
26-11 2022
Kl. 14:40
Skårup IF (1) Tarup/Paarup IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
600035
26-11 2022
Kl. 14:47
Vindinge BK (2) FC Østfyn Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
600036
26-11 2022
Kl. 14:54
Aarslev BK (2) Vindinge BK (1) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind