Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11, U6 mix - 13/11. Mødetid kl. 12.45. Bogense (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
620574
13-11 2022
13:00 Særslev BK Strib IF (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:00
Særslev BK
Strib IF (2)
620575
13-11 2022
13:06 Fjordager IF (1) FC Odense Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:06
Fjordager IF (1)
FC Odense
620576
13-11 2022
13:12 Tarup/Paarup IF (1) Næsby BK Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:12
Tarup/Paarup IF (1)
Næsby BK
620577
13-11 2022
13:18 Tarup/Paarup IF (2) Særslev BK Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:18
Tarup/Paarup IF (2)
Særslev BK
620578
13-11 2022
13:24 FC Odense Strib IF (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:24
FC Odense
Strib IF (2)
620579
13-11 2022
13:30 Fjordager IF (1) Tarup/Paarup IF (1) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:30
Fjordager IF (1)
Tarup/Paarup IF (1)
620580
13-11 2022
13:36 Næsby BK Tarup/Paarup IF (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:36
Næsby BK
Tarup/Paarup IF (2)
620581
13-11 2022
13:42 Særslev BK FC Odense Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:42
Særslev BK
FC Odense
620582
13-11 2022
13:48 Strib IF (2) Tarup/Paarup IF (1) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:48
Strib IF (2)
Tarup/Paarup IF (1)
620583
13-11 2022
13:54 Næsby BK Fjordager IF (1) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
13:54
Næsby BK
Fjordager IF (1)
620584
13-11 2022
14:00 Tarup/Paarup IF (2) FC Odense Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:00
Tarup/Paarup IF (2)
FC Odense
620585
13-11 2022
14:06 Tarup/Paarup IF (1) Særslev BK Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:06
Tarup/Paarup IF (1)
Særslev BK
620586
13-11 2022
14:12 Strib IF (2) Næsby BK Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:12
Strib IF (2)
Næsby BK
620587
13-11 2022
14:18 Tarup/Paarup IF (2) Fjordager IF (1) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:18
Tarup/Paarup IF (2)
Fjordager IF (1)
620589
13-11 2022
14:24 FC Odense Tarup/Paarup IF (1) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:24
FC Odense
Tarup/Paarup IF (1)
620590
13-11 2022
14:30 Næsby BK Særslev BK Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:30
Næsby BK
Særslev BK
620788
13-11 2022
14:36 Fjordager IF (1) Strib IF (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:36
Fjordager IF (1)
Strib IF (2)
620789
13-11 2022
14:42 Tarup/Paarup IF (1) Tarup/Paarup IF (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:42
Tarup/Paarup IF (1)
Tarup/Paarup IF (2)
620790
13-11 2022
14:48 Næsby BK FC Odense Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:48
Næsby BK
FC Odense
620791
13-11 2022
14:54 Særslev BK Fjordager IF (1) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
14:54
Særslev BK
Fjordager IF (1)
620792
13-11 2022
15:00 Tarup/Paarup IF (2) Strib IF (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
13. nov 2022
15:00
Tarup/Paarup IF (2)
Strib IF (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind