Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. mar 2023
11:00
FC Aarhus Syd
4
VSK Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
13:00
IF Lyseng
3
FC Silkeborg
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
15:00
Ry Fodbold
1
Silkeborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
14:00
VSK Aarhus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
16:00
FC Silkeborg
2
Ry Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
16:30
FC Skanderborg
3
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
19:00
Silkeborg IF
0
FC Aarhus Syd
1
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
12:30
FC Silkeborg
1
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
13:00
Oversidder
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
18:00
IF Lyseng
0
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2023
19:30
Ry Fodbold
2
FC Skanderborg
6
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
11:00
FC Aarhus Syd
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
14:00
Silkeborg IF
3
IF Lyseng
6
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
12:00
Oversidder
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
13:30
FC Silkeborg
0
Silkeborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
19:00
FC Skanderborg
1
VSK Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
20:05
Ry Fodbold
3
FC Aarhus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
14:00
Oversidder
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
14:00
Silkeborg IF
1
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
19:40
Ry Fodbold
4
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:00
IF Lyseng
2
Ry Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
16:00
FC Silkeborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
FC Skanderborg
4
FC Aarhus Syd
5
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
FC Skanderborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:00
VSK Aarhus
2
FC Aarhus Syd
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:00
FC Silkeborg
4
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
12:00
Oversidder
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:00
VSK Aarhus
2
Silkeborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
20:00
FC Aarhus Syd
0
FC Silkeborg
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
20:15
IF Lyseng
0
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
11:00
FC Aarhus Syd
Silkeborg IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
14:00
Oversidder
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:15
Ry Fodbold
4
FC Silkeborg
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
FC Skanderborg
4
FC Silkeborg
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:00
Silkeborg IF
3
Ry Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
14:00
Silkeborg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
17:30
VSK Aarhus
3
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
20:00
FC Aarhus Syd
0
Ry Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
11:00
FC Silkeborg
2
VSK Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
12:00
Oversidder
FC Aarhus Syd
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
12:30
FC Skanderborg
1
Ry Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
12:45
IF Lyseng
2
Silkeborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:00
VSK Aarhus
FC Silkeborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
19:15
Ry Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
12:00
VSK Aarhus
1
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
IF Lyseng
FC Aarhus Syd
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
14:00
Silkeborg IF
1
FC Silkeborg
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
20:00
FC Aarhus Syd
1
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
FC Skanderborg
3
Silkeborg IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
12:00
VSK Aarhus
3
Ry Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
12:00
FC Silkeborg
FC Aarhus Syd
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
IF Lyseng
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
20:00
FC Aarhus Syd
FC Skanderborg
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:00
Silkeborg IF
1
VSK Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
15:00
Oversidder
FC Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
15:30
Ry Fodbold
2
IF Lyseng
4
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)