Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. mar 2023
16:30
SIF Assentoft
0
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:15
RK07
1
Hobro IK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
Vejgaard B
5
FC Djursland
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:20
FC Djursland
3
RK07
3
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
13:00
Hobro IK
4
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
14:00
Frederikshavn fI
1
Vejgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2023
18:30
VUGH
4
SIF Assentoft
3
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2023
19:00
RK07
2
Frederikshavn fI
1
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
18:00
Hobro IK
5
FC Djursland
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
15:00
AaB
6
SIF Assentoft
2
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2023
18:30
VUGH
0
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
16:00
Hobro IK
0
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:00
SIF Assentoft
1
Vejgaard B
6
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:00
VUGH
1
RK07
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
14:00
FC Djursland
0
Frederikshavn fI
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:30
RK07
1
SIF Assentoft
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:00
Vejgaard B
0
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:00
SIF Assentoft
1
Hobro IK
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
12:00
VUGH
2
FC Djursland
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
14:00
Vejgaard B
0
RK07
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
Hobro IK
4
VUGH
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
19:30
Hobro IK
4
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:00
Frederikshavn fI
4
VUGH
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
14:00
FC Djursland
1
SIF Assentoft
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:15
RK07
2
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
12:00
Frederikshavn fI
2
SIF Assentoft
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:00
FC Djursland
3
Vejgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
16:00
Hobro IK
1
RK07
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:00
VUGH
1
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
15:30
AaB
0
Hobro IK
7
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:00
AaB
1
Frederikshavn fI
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:00
RK07
5
FC Djursland
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
SIF Assentoft
4
VUGH
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
12:00
Frederikshavn fI
1
RK07
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
15:00
AaB
1
FC Djursland
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:00
SIF Assentoft
2
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:00
FC Djursland
3
Hobro IK
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
12:00
Frederikshavn fI
0
Hobro IK
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
11:00
Vejgaard B
1
SIF Assentoft
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
11:00
RK07
3
VUGH
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:00
AaB
1
VUGH
5
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2023
18:00
Vejgaard B
0
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
14:00
FC Djursland
5
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Vejgaard B
4
VUGH
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:00
SIF Assentoft
1
RK07
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:00
AaB
2
Vejgaard B
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
12:00
Frederikshavn fI
2
FC Djursland
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:30
VUGH
2
Hobro IK
6
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
12:00
Frederikshavn fI
4
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:10
RK07
2
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
14:00
FC Djursland
2
VUGH
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
15:00
Hobro IK
4
SIF Assentoft
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
11:00
SIF Assentoft
0
FC Djursland
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
12:30
VUGH
Frederikshavn fI
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
15:00
AaB
0
RK07
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
12:00
Vejgaard B
0
Hobro IK
2
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)