Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. mar 2023
19:00
Oversidder
Team SAB
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
10:30
Vonsild FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
10:00
FC Sydvest Q
2
Vejle B
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:00
Billund IF
1
Tårup IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:30
Team SAB
0
Haderslev FK
2
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:30
Tårup IF
3
Vonsild FK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:00
Vejle B
5
Billund IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
10:00
Haderslev FK
4
FC Sydvest Q
1
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2023
18:30
Billund IF
1
Haderslev FK
4
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
10:30
Vonsild FK
2
Team SAB
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
11:00
FC Sydvest Q
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
14:00
Tårup IF
1
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2023
18:30
Vejle B
3
Vonsild FK
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
19:00
Haderslev FK
2
Tårup IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
11:00
Tårup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:30
Vejle B
2
Haderslev FK
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:00
Team SAB
4
Billund IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:30
FC Sydvest Q
1
Vonsild FK
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:00
Team SAB
0
Tårup IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
19:00
Oversidder
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:30
Team SAB
2
FC Sydvest Q
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
Vonsild FK
1
Haderslev FK
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
Oversidder
Billund IF
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
10:00
Vejle B
3
Team SAB
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:00
Haderslev FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:30
Billund IF
1
Vonsild FK
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Oversidder
Vonsild FK
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:00
Tårup IF
Billund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
12:00
Haderslev FK
3
Team SAB
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:30
Billund IF
2
Vejle B
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
18:30
Vonsild FK
4
Tårup IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:00
Vejle B
FC Sydvest Q
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:00
Team SAB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
FC Sydvest Q
4
Haderslev FK
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
11:00
Team SAB
4
Vonsild FK
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
12:00
Haderslev FK
Billund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
14:00
Vejle B
1
Tårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:00
FC Sydvest Q
Billund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Oversidder
FC Sydvest Q
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:30
Vonsild FK
0
Vejle B
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
19:00
Billund IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:30
FC Sydvest Q
1
Team SAB
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
19:15
FC Sydvest Q
0
Tårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
10:00
Oversidder
Tårup IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
12:00
Billund IF
0
Team SAB
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
16:15
Haderslev FK
3
Vejle B
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:00
Vonsild FK
2
FC Sydvest Q
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:30
Billund IF
1
FC Sydvest Q
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:00
Vejle B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:00
Tårup IF
Team SAB
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:30
Haderslev FK
2
Vonsild FK
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:00
Tårup IF
FC Sydvest Q
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:00
Oversidder
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
11:00
Team SAB
0
Vejle B
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
10:30
Vonsild FK
3
Billund IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
12:00
Tårup IF
1
Haderslev FK
2
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)