|
394036
|
to30-03 2023
|
18:30
|
|
|
Harndrup Stadion
|
|
|
|
394035
|
ti04-04 2023
|
18:00
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
UHT
|
|
|
|
394037
|
ma10-04 2023
|
19:00
|
|
|
Særslev Stadion
|
|
|
|
|
394039
|
to13-04 2023
|
18:30
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
394040
|
lø15-04 2023
|
15:00
|
|
|
BK Posten Park
|
UHT
|
|
|
394054
|
sø16-04 2023
|
10:00
|
|
|
Sanderumskolen
|
|
|
|
|
394053
|
ma17-04 2023
|
18:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
|
|
394057
|
to20-04 2023
|
18:30
|
|
|
Harndrup Stadion
|
|
|
|
394059
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
HHT
|
|
|
394056
|
ma24-04 2023
|
18:30
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
UHT
|
|
|
|
394058
|
ma24-04 2023
|
19:00
|
|
|
Særslev Stadion
|
|
|
|
394055
|
ma24-04 2023
|
19:00
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
|
|
|
394063
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
|
|
394061
|
fr28-04 2023
|
19:00
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
UHT
|
|
|
394062
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
BK Posten Park
|
HHT
|
|
|
394060
|
ma01-05 2023
|
18:30
|
|
|
Flemløse Stadion
|
HHT
|
|
|
394064
|
ma01-05 2023
|
19:00
|
|
|
Sanderumskolen
|
|
|
|
394066
|
to11-05 2023
|
18:30
|
|
|
Harndrup Stadion
|
|
|
|
394069
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
UHT
|
|
|
394065
|
fr12-05 2023
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
|
|
394068
|
sø14-05 2023
|
14:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
394067
|
ma15-05 2023
|
19:00
|
|
|
Særslev Stadion
|
UHT
|
|
|
394076
|
to18-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
HHT
|
|
|
394070
|
ma22-05 2023
|
18:30
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
|
|
394071
|
ma22-05 2023
|
19:00
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
|
|
|
394072
|
ma22-05 2023
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
|
|
394077
|
ma22-05 2023
|
19:00
|
|
|
Sanderumskolen
|
UHT
|
|
|
394034
|
lø27-05 2023
|
13:00
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
UHT
|
|
|
394033
|
ma29-05 2023
|
11:00
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
|
|
394080
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
394078
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Harndrup Stadion
|
|
|
|
394081
|
fr02-06 2023
|
19:00
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
UHT
|
|
|
394083
|
sø04-06 2023
|
13:00
|
|
|
BK Posten Park
|
|
|
|
394038
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
|
|
394087
|
to08-06 2023
|
18:30
|
|
|
Harndrup Stadion
|
|
|
|
394086
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
HHT
|
|
|
394085
|
sø11-06 2023
|
11:00
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
|
|
|
394079
|
ma12-06 2023
|
18:30
|
|
|
Særslev Stadion
|
|
|
|
394084
|
ma12-06 2023
|
18:30
|
|
|
Flemløse Stadion
|
UHT
|
|
|
394088
|
ma12-06 2023
|
19:00
|
|
|
Sanderumskolen
|
UHT
|
|
|
394090
|
to15-06 2023
|
18:45
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
394091
|
to15-06 2023
|
19:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
394089
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
Særslev Stadion
|
|
|
|
394092
|
lø17-06 2023
|
13:00
|
|
|
BK Posten Park
|
HHT
|
|
|
394093
|
sø18-06 2023
|
12:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
HHT
|
|
06.03.23: F.C. Lange Bolde tilmeldt.
31.03.23: Aunslev IF trukket.
14.04.23: Strib IF tilmeldt.
01.05.23: BK Posten trukket.
25.05.23: Sanderum BK trukket.