|
438538
|
fr31-03 2023
|
18:30
|
|
|
Skælskør Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
438535
|
fr31-03 2023
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
438533
|
lø01-04 2023
|
15:00
|
|
|
Holberg Arena Kunst
|
|
|
|
|
438536
|
sø02-04 2023
|
12:00
|
|
|
Vemmelevhallen
|
|
|
|
438534
|
ma03-04 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
|
|
438544
|
lø08-04 2023
|
13:00
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
|
|
|
438539
|
ma10-04 2023
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
438547
|
ti11-04 2023
|
18:00
|
|
|
Gørlevhallen
|
|
|
|
438546
|
ti11-04 2023
|
19:00
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
438548
|
fr14-04 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
|
438549
|
fr14-04 2023
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
438585
|
fr14-04 2023
|
18:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
|
|
438550
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
|
|
438584
|
lø15-04 2023
|
15:00
|
|
|
Gørlevhallen Kunst
|
|
|
|
438583
|
sø16-04 2023
|
12:00
|
|
|
Vemmelevhallen
|
|
|
|
438590
|
to20-04 2023
|
19:00
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
438586
|
fr21-04 2023
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
438587
|
lø22-04 2023
|
13:15
|
|
|
Dianalund Stadion
|
|
|
|
438591
|
lø22-04 2023
|
13:30
|
|
|
Hønghallen
|
|
|
|
438589
|
sø23-04 2023
|
14:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|
438588
|
ma24-04 2023
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
438592
|
fr28-04 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
438597
|
fr28-04 2023
|
18:30
|
|
|
Gørlevhallen Kunst
|
|
|
|
438593
|
fr28-04 2023
|
19:00
|
|
|
Vetterslev Stadion
|
UHT
|
|
|
438594
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|
438596
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
438595
|
sø30-04 2023
|
12:00
|
|
|
Vemmelevhallen
|
|
|
|
438600
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
UMH
|
|
|
438603
|
to04-05 2023
|
18:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
|
|
438604
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
HHT
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
HHT
|
|
438598
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
438605
|
lø06-05 2023
|
13:30
|
|
|
Hønghallen
|
|
|
|
438599
|
lø06-05 2023
|
15:00
|
|
|
Dianalund Stadion
|
|
|
|
438537
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Gørlevhallen Kunst
|
|
|
|
438610
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
438606
|
fr12-05 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
438607
|
fr12-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vetterslev Stadion
|
|
|
|
438608
|
lø13-05 2023
|
13:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|
438609
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Vemmelevhallen
|
|
|
|
438611
|
sø14-05 2023
|
14:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|
|
|
438664
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
438663
|
fr19-05 2023
|
18:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
|
|
438612
|
fr19-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
438662
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
Gørlevhallen Kunst
|
|
|
|
438665
|
lø20-05 2023
|
13:30
|
|
|
Hønghallen
|
|
|
|
438661
|
lø20-05 2023
|
15:00
|
|
|
Dianalund Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|
438667
|
fr26-05 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
438668
|
fr26-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vetterslev Stadion
|
|
|
|
438814
|
fr26-05 2023
|
19:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|
|
|
438666
|
fr26-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
438812
|
lø27-05 2023
|
13:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
2
|
|
438813
|
lø27-05 2023
|
13:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
438816
|
fr02-06 2023
|
18:00
|
|
|
Vemmelevhallen
|
|
|
|
438818
|
fr02-06 2023
|
18:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
HHT
|
|
|
438819
|
fr02-06 2023
|
19:00
|
|
|
Vetterslev Stadion
|
|
|
|
438820
|
lø03-06 2023
|
13:30
|
|
|
Hønghallen
|
|
|
|
438815
|
lø03-06 2023
|
15:00
|
|
|
Dianalund Stadion
|
HHT
|
|
|
438817
|
lø03-06 2023
|
15:00
|
|
|
Gørlevhallen Kunst
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
4
|
|
438540
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
|
|
438545
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|
|
|
438832
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
438828
|
fr09-06 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
438831
|
fr09-06 2023
|
19:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
UHT
|
|
|
438821
|
fr09-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
438829
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Grønbro Stadion
|
|
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
|
|
438830
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2