|
438836
|
to30-03 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
438834
|
lø01-04 2023
|
14:15
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
|
438835
|
lø01-04 2023
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
|
438851
|
lø01-04 2023
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
438839
|
lø01-04 2023
|
15:30
|
|
|
Moena Mønshallerne Kunst
|
|
|
|
438833
|
sø02-04 2023
|
12:00
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
|
438856
|
lø08-04 2023
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
438857
|
sø09-04 2023
|
13:00
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
438853
|
ma10-04 2023
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
438854
|
ma10-04 2023
|
11:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
|
438855
|
ma10-04 2023
|
11:00
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
|
|
438852
|
ma10-04 2023
|
15:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
|
|
438864
|
to13-04 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
438858
|
lø15-04 2023
|
14:15
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
438859
|
lø15-04 2023
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
438866
|
lø15-04 2023
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
438865
|
lø15-04 2023
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
438860
|
sø16-04 2023
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
438867
|
fr21-04 2023
|
19:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
|
|
438869
|
lø22-04 2023
|
11:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
438871
|
lø22-04 2023
|
11:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
438872
|
lø22-04 2023
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
438868
|
lø22-04 2023
|
14:30
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
438874
|
to27-04 2023
|
18:30
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
438876
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
438877
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
438878
|
lø29-04 2023
|
11:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
438875
|
lø29-04 2023
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
438879
|
lø29-04 2023
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
438880
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
438913
|
lø06-05 2023
|
09:00
|
|
|
|
|
|
|
438882
|
lø06-05 2023
|
11:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
438914
|
lø06-05 2023
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
438881
|
lø06-05 2023
|
14:30
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
438915
|
sø07-05 2023
|
13:00
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
438873
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
438916
|
to11-05 2023
|
18:45
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
438919
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
438920
|
fr12-05 2023
|
18:30
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
438921
|
lø13-05 2023
|
11:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
438917
|
lø13-05 2023
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
438918
|
sø14-05 2023
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
438923
|
fr19-05 2023
|
18:30
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
438922
|
fr19-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
|
|
438924
|
lø20-05 2023
|
12:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UHT
|
|
|
438926
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
438925
|
lø20-05 2023
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
438927
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
438928
|
fr26-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
|
|
438929
|
fr26-05 2023
|
19:00
|
|
|
Borup Stadion
|
UHT
|
|
|
438933
|
lø27-05 2023
|
11:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
438930
|
lø27-05 2023
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
438931
|
sø28-05 2023
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
438932
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
438939
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
438935
|
to01-06 2023
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
438934
|
fr02-06 2023
|
18:30
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
UHT
|
|
|
438936
|
lø03-06 2023
|
12:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
438937
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
438938
|
lø03-06 2023
|
15:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
438940
|
ti06-06 2023
|
19:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
|
|
438943
|
lø10-06 2023
|
11:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
438944
|
lø10-06 2023
|
11:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
438945
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
UHT
|
|
|
438941
|
lø10-06 2023
|
14:15
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
438942
|
sø11-06 2023
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
UHT
|
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2