|
101429
|
ti11-04 2023
|
20:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
101427
|
ti11-04 2023
|
20:15
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
|
101426
|
on12-04 2023
|
19:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
|
101428
|
on12-04 2023
|
19:00
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
101431
|
ma17-04 2023
|
20:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
101435
|
on19-04 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
|
101434
|
on19-04 2023
|
18:45
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
101432
|
to20-04 2023
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
101437
|
ma24-04 2023
|
19:15
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
101439
|
ma24-04 2023
|
20:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
|
101436
|
ma24-04 2023
|
20:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
101438
|
ti25-04 2023
|
20:15
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
101440
|
sø30-04 2023
|
10:00
|
|
|
Reerslev Skole
|
|
|
|
101442
|
ma01-05 2023
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
101445
|
ti02-05 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
101443
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
101444
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
101441
|
to04-05 2023
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
101447
|
ma08-05 2023
|
19:15
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
101446
|
ma08-05 2023
|
20:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
101449
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
101450
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Reerslev Skole
|
|
|
|
101433
|
to11-05 2023
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
101448
|
to11-05 2023
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
101512
|
ti16-05 2023
|
18:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
101511
|
ti16-05 2023
|
20:15
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
101513
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
101514
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
101518
|
ma22-05 2023
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
101519
|
ma22-05 2023
|
20:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
101516
|
ma22-05 2023
|
20:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
101515
|
on24-05 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
101517
|
to25-05 2023
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
101522
|
ti30-05 2023
|
20:15
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
101525
|
on31-05 2023
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
UHT
|
|
|
101523
|
on31-05 2023
|
19:00
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
101524
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Reerslev Skole
|
HHT
|
|
|
101430
|
lø03-06 2023
|
11:00
|
|
|
Reerslev Skole
|
UHT
|
|
|
101526
|
ma05-06 2023
|
20:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
101530
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
101528
|
to08-06 2023
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
101527
|
to08-06 2023
|
20:30
|
|
|
|
|
|
|
101520
|
ma12-06 2023
|
19:15
|
|
|
Reerslev Skole
|
|
|
|
101529
|
to15-06 2023
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
101521
|
ma19-06 2023
|
20:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 2
Finale samt 3-4 plads lørdag den 17. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4