Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2023
14:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
13:00
IF Bytoften
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub
1
IF Bytoften
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
14:15
Oversidder
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:30
Hundige BK
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:20
IF Bytoften
8
Hundige BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
14:15
Oversidder
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:20
IF Bytoften
Hundige BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
14:15
Oversidder
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
10:30
Hundige BK
5
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
11:15
IF Bytoften
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
10:30
Hundige BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:20
IF Bytoften
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub
3
Hundige BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
12:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
14:15
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:20
Hundige BK
5
IF Bytoften
5
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:45
IF Bytoften
2
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
19:00
Oversidder
Oversidder
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) søndag den 18. juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 3: Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2