M+55 11-mands - 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
114631
ti11-04 2023
18:30 SIF Oldboys/Girls BK Avarta Torvevej
0
-
3
11. apr 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
0
BK Avarta
3
Runde 1
114632
ti11-04 2023
19:00 Måløv BK Oversidder Måløv Idrætspark
11. apr 2023
19:00
Måløv BK
Oversidder
Runde 1
114628
ti11-04 2023
20:00 Farum BK BSF Stavnsholt
0
-
5
11. apr 2023
20:00
Farum BK
0
BSF
5
Runde 1
114630
ti11-04 2023
20:00 Allerød FK Strandgårdsparkens Boldklub Lynge Indendørs Hal 1+2
4
-
1
11. apr 2023
20:00
Allerød FK
4
Strandgårdsparkens Boldklub
1
Runde 1
114629
to13-04 2023
20:00 Lyngby Boldklub 1921 AB Lyngby Stadion Kunstgræsbane
0
-
1
13. apr 2023
20:00
Lyngby Boldklub 1921
0
AB
1
Runde 2
114635
ma17-04 2023
18:30 AB Farum BK Akademisk Boldklub
1
-
2
17. apr 2023
18:30
AB
1
Farum BK
2
Runde 2
114633
ma17-04 2023
18:45 BK Avarta Måløv BK Espelundens Idrætsanlæg
5
-
1
17. apr 2023
18:45
BK Avarta
5
Måløv BK
1
Runde 2
114637
ti18-04 2023
18:45 Oversidder Allerød FK
18. apr 2023
18:45
Oversidder
Allerød FK
Runde 2
114636
ti18-04 2023
19:00 Strandgårdsparkens Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Ishøj Idrætscenter
1
-
4
18. apr 2023
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
1
Lyngby Boldklub 1921
4
Runde 2
114634
on19-04 2023
18:30 BSF SIF Oldboys/Girls Ballerup Idrætspark
UHT
19. apr 2023
18:30
BSF
SIF Oldboys/Girls
UHT
Runde 3
114641
ma24-04 2023
18:30 AB SIF Oldboys/Girls Akademisk Boldklub
4
-
2
24. apr 2023
18:30
AB
4
SIF Oldboys/Girls
2
Runde 3
114642
ma24-04 2023
19:00 Måløv BK Allerød FK Måløv Idrætspark
1
-
1
24. apr 2023
19:00
Måløv BK
1
Allerød FK
1
Runde 3
114638
ma24-04 2023
19:00 BK Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg
0
-
2
24. apr 2023
19:00
BK Avarta
0
BSF
2
Runde 3
114639
ma24-04 2023
19:00 Farum BK Strandgårdsparkens Boldklub Stavnsholt
4
-
4
24. apr 2023
19:00
Farum BK
4
Strandgårdsparkens Boldklub
4
Runde 3
114640
ma24-04 2023
20:00 Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
24. apr 2023
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
Runde 4
114644
ma01-05 2023
19:00 AB BK Avarta Akademisk Boldklub
1
-
0
01. maj 2023
19:00
AB
1
BK Avarta
0
Runde 4
114646
ti02-05 2023
19:00 Strandgårdsparkens Boldklub SIF Oldboys/Girls Ishøj Idrætscenter
2
-
1
02. maj 2023
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
2
SIF Oldboys/Girls
1
Runde 4
114647
ti02-05 2023
19:00 Oversidder Farum BK
02. maj 2023
19:00
Oversidder
Farum BK
Runde 4
114643
on03-05 2023
18:30 BSF Måløv BK Ballerup Idrætspark
2
-
1
03. maj 2023
18:30
BSF
2
Måløv BK
1
Runde 4
114645
on03-05 2023
20:00 Allerød FK Lyngby Boldklub 1921 Allerød Idrætspark
1
-
3
03. maj 2023
20:00
Allerød FK
1
Lyngby Boldklub 1921
3
Runde 5
114648
ma08-05 2023
19:00 BK Avarta Strandgårdsparkens Boldklub Espelundens Idrætsanlæg
4
-
2
08. maj 2023
19:00
BK Avarta
4
Strandgårdsparkens Boldklub
2
Runde 5
114651
ma08-05 2023
20:00 SIF Oldboys/Girls Oversidder Torvevej
08. maj 2023
20:00
SIF Oldboys/Girls
Oversidder
Runde 5
114649
ti09-05 2023
19:00 Farum BK Allerød FK Stavnsholt
4
-
0
09. maj 2023
19:00
Farum BK
4
Allerød FK
0
Runde 6
115511
ma15-05 2023
19:00 Lyngby Boldklub 1921 Farum BK Lyngby Stadion
3
-
5
15. maj 2023
19:00
Lyngby Boldklub 1921
3
Farum BK
5
Runde 6
115512
ma15-05 2023
19:00 AB Måløv BK Akademisk Boldklub
1
-
1
15. maj 2023
19:00
AB
1
Måløv BK
1
Runde 6
115513
ma15-05 2023
20:15 Allerød FK SIF Oldboys/Girls Allerød Idrætspark
1
-
2
15. maj 2023
20:15
Allerød FK
1
SIF Oldboys/Girls
2
Runde 6
115514
ti16-05 2023
19:00 Strandgårdsparkens Boldklub BSF Ishøj Idrætscenter
0
-
5
16. maj 2023
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
0
BSF
5
Runde 6
115516
ti16-05 2023
19:00 Oversidder BK Avarta
16. maj 2023
19:00
Oversidder
BK Avarta
Runde 7
115520
ma22-05 2023
18:30 SIF Oldboys/Girls Lyngby Boldklub 1921 Torvevej
0
-
2
22. maj 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
0
Lyngby Boldklub 1921
2
Runde 7
115517
ma22-05 2023
19:00 BK Avarta Allerød FK Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
22. maj 2023
19:00
BK Avarta
2
Allerød FK
2
Runde 7
115519
ma22-05 2023
19:00 AB Strandgårdsparkens Boldklub Akademisk Boldklub
4
-
1
22. maj 2023
19:00
AB
4
Strandgårdsparkens Boldklub
1
Runde 7
115518
on24-05 2023
18:30 BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
24. maj 2023
18:30
BSF
Oversidder
Runde 8
115522
ti30-05 2023
19:00 Farum BK SIF Oldboys/Girls Stavnsholt
4
-
2
30. maj 2023
19:00
Farum BK
4
SIF Oldboys/Girls
2
Runde 8
115523
ti30-05 2023
19:00 Lyngby Boldklub 1921 BK Avarta Lyngby Stadion
1
-
2
30. maj 2023
19:00
Lyngby Boldklub 1921
1
BK Avarta
2
Runde 8
115528
ti30-05 2023
19:00 Måløv BK Strandgårdsparkens Boldklub Måløv Idrætspark
1
-
1
30. maj 2023
19:00
Måløv BK
1
Strandgårdsparkens Boldklub
1
Runde 8
115529
ti30-05 2023
19:00 Oversidder AB
30. maj 2023
19:00
Oversidder
AB
Runde 8
115524
to01-06 2023
19:00 Allerød FK BSF Allerød Idrætspark
0
-
2
01. jun 2023
19:00
Allerød FK
0
BSF
2
Runde 9
115535
ma05-06 2023
19:00 BK Avarta Farum BK Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
05. jun 2023
19:00
BK Avarta
3
Farum BK
0
Runde 9
115538
ti06-06 2023
18:30 Måløv BK SIF Oldboys/Girls Måløv Idrætspark
1
-
1
06. jun 2023
18:30
Måløv BK
1
SIF Oldboys/Girls
1
Runde 9
115539
ti06-06 2023
19:00 Strandgårdsparkens Boldklub Oversidder Ishøj Idrætscenter
06. jun 2023
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
Oversidder
Runde 9
115536
on07-06 2023
18:30 BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark
3
-
0
07. jun 2023
18:30
BSF
3
Lyngby Boldklub 1921
0
Runde 10
115541
ma12-06 2023
18:30 BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
3
-
0
12. jun 2023
18:30
BSF
3
Farum BK
0
Runde 10
115542
ma12-06 2023
19:00 AB Lyngby Boldklub 1921 Akademisk Boldklub
3
-
6
12. jun 2023
19:00
AB
3
Lyngby Boldklub 1921
6
Runde 10
115540
ma12-06 2023
19:00 BK Avarta SIF Oldboys/Girls Espelundens Idrætsanlæg
5
-
1
12. jun 2023
19:00
BK Avarta
5
SIF Oldboys/Girls
1
Runde 10
115543
ti13-06 2023
19:00 Strandgårdsparkens Boldklub Allerød FK Ishøj Idrætscenter
6
-
3
13. jun 2023
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
6
Allerød FK
3
Runde 10
115544
ti13-06 2023
19:00 Oversidder Måløv BK
13. jun 2023
19:00
Oversidder
Måløv BK
Runde 11
115548
ma19-06 2023
18:30 SIF Oldboys/Girls BSF Torvevej
2
-
3
19. jun 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
2
BSF
3
Runde 11
115549
ma19-06 2023
19:00 Måløv BK BK Avarta Måløv Idrætspark
1
-
4
19. jun 2023
19:00
Måløv BK
1
BK Avarta
4
Runde 11
115546
ma19-06 2023
19:00 Lyngby Boldklub 1921 Strandgårdsparkens Boldklub Lyngby Stadion
2
-
0
19. jun 2023
19:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Strandgårdsparkens Boldklub
0
Runde 11
115545
ma19-06 2023
19:30 Farum BK AB Stavnsholt
1
-
4
19. jun 2023
19:30
Farum BK
1
AB
4
Runde 11
115547
ma19-06 2023
20:00 Allerød FK Oversidder Allerød Idrætspark
19. jun 2023
20:00
Allerød FK
Oversidder
Runde 7
115521
ma26-06 2023
19:00 Måløv BK Farum BK Måløv Idrætspark
UHT
26. jun 2023
19:00
Måløv BK
Farum BK
UHT
Runde 12
115550
ma14-08 2023
18:30 BSF BK Avarta Ballerup Idrætspark
3
-
4
14. aug 2023
18:30
BSF
3
BK Avarta
4
Runde 12
115551
ma14-08 2023
19:00 AB SIF Oldboys/Girls Akademisk Boldklub
3
-
1
14. aug 2023
19:00
AB
3
SIF Oldboys/Girls
1
Runde 12
115552
ma14-08 2023
20:15 Allerød FK Måløv BK Blovstrød idrætsanlæg
1
-
1
14. aug 2023
20:15
Allerød FK
1
Måløv BK
1
Runde 12
115553
ti15-08 2023
19:00 Strandgårdsparkens Boldklub Farum BK Ishøj Idrætscenter
1
-
2
15. aug 2023
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
1
Farum BK
2
Runde 12
115554
ti15-08 2023
19:00 Oversidder Lyngby Boldklub 1921
15. aug 2023
19:00
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
Runde 13
115559
ma21-08 2023
18:30 SIF Oldboys/Girls Strandgårdsparkens Boldklub Torvevej
1
-
5
21. aug 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
1
Strandgårdsparkens Boldklub
5
Runde 13
115555
ma21-08 2023
18:45 BK Avarta AB Espelundens Idrætsanlæg
5
-
2
21. aug 2023
18:45
BK Avarta
5
AB
2
Runde 13
115560
ma21-08 2023
19:00 Måløv BK BSF Måløv Idrætspark
0
-
1
21. aug 2023
19:00
Måløv BK
0
BSF
1
Runde 13
115556
ma21-08 2023
20:00 Farum BK Oversidder Stavnsholt
21. aug 2023
20:00
Farum BK
Oversidder
Runde 14
115562
ma28-08 2023
18:30 AB BSF Akademisk Boldklub
HHT
28. aug 2023
18:30
AB
BSF
HHT
Runde 14
115561
ma28-08 2023
18:45 Lyngby Boldklub 1921 Måløv BK Lyngby Stadion
3
-
0
28. aug 2023
18:45
Lyngby Boldklub 1921
3
Måløv BK
0
Runde 14
115563
ma28-08 2023
20:15 Allerød FK Farum BK Allerød Idrætspark
0
-
7
28. aug 2023
20:15
Allerød FK
0
Farum BK
7
Runde 14
115565
ti29-08 2023
18:30 Oversidder SIF Oldboys/Girls
29. aug 2023
18:30
Oversidder
SIF Oldboys/Girls
Runde 14
115564
ti29-08 2023
19:00 Strandgårdsparkens Boldklub BK Avarta Ishøj Idrætscenter
0
-
10
29. aug 2023
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
0
BK Avarta
10
Runde 15
115566
ma04-09 2023
18:15 BK Avarta Oversidder Espelundens Idrætsanlæg
04. sep 2023
18:15
BK Avarta
Oversidder
Runde 15
115569
ma04-09 2023
18:30 SIF Oldboys/Girls Allerød FK Torvevej
3
-
0
04. sep 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
3
Allerød FK
0
Runde 15
115568
on06-09 2023
18:30 BSF Strandgårdsparkens Boldklub Ballerup Idrætspark
6
-
1
06. sep 2023
18:30
BSF
6
Strandgårdsparkens Boldklub
1
Runde 15
115570
on06-09 2023
18:30 Måløv BK AB Måløv Idrætspark
1
-
1
06. sep 2023
18:30
Måløv BK
1
AB
1
Runde 16
115572
ma11-09 2023
19:45 Lyngby Boldklub 1921 SIF Oldboys/Girls Lyngby Stadion
1
-
0
11. sep 2023
19:45
Lyngby Boldklub 1921
1
SIF Oldboys/Girls
0
Runde 16
115571
ma11-09 2023
20:00 Farum BK Måløv BK Stavnsholt
2
-
1
11. sep 2023
20:00
Farum BK
2
Måløv BK
1
Runde 16
115573
ma11-09 2023
20:15 Allerød FK BK Avarta Allerød Idrætspark
4
-
3
11. sep 2023
20:15
Allerød FK
4
BK Avarta
3
Runde 16
115635
ti12-09 2023
18:00 Oversidder BSF
12. sep 2023
18:00
Oversidder
BSF
Runde 16
115574
ti12-09 2023
19:00 Strandgårdsparkens Boldklub AB Ishøj Idrætscenter
2
-
2
12. sep 2023
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
2
AB
2
Runde 17
115636
ma18-09 2023
17:45 BK Avarta Lyngby Boldklub 1921 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
2
18. sep 2023
17:45
BK Avarta
4
Lyngby Boldklub 1921
2
Runde 17
115638
ma18-09 2023
17:45 AB Oversidder Akademisk Boldklub
18. sep 2023
17:45
AB
Oversidder
Runde 17
115639
ma18-09 2023
18:30 SIF Oldboys/Girls Farum BK Torvevej
1
-
4
18. sep 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
1
Farum BK
4
Runde 9
115537
ma18-09 2023
19:00 AB Allerød FK Akademisk Boldklub
1
-
2
18. sep 2023
19:00
AB
1
Allerød FK
2
Runde 17
115640
ti19-09 2023
19:00 Strandgårdsparkens Boldklub Måløv BK Ishøj Idrætscenter
3
-
1
19. sep 2023
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
3
Måløv BK
1
Runde 18
115645
ma25-09 2023
17:30 Oversidder Strandgårdsparkens Boldklub
25. sep 2023
17:30
Oversidder
Strandgårdsparkens Boldklub
Runde 18
115644
ma25-09 2023
17:45 Måløv BK SIF Oldboys/Girls Måløv Idrætspark
1
-
1
25. sep 2023
17:45
Måløv BK
1
SIF Oldboys/Girls
1
Runde 18
115642
ma25-09 2023
19:45 Lyngby Boldklub 1921 BSF Lyngby Stadion
1
-
2
25. sep 2023
19:45
Lyngby Boldklub 1921
1
BSF
2
Runde 18
115643
ma25-09 2023
20:00 Allerød FK AB Lynge Idrætsanlæg
3
-
0
25. sep 2023
20:00
Allerød FK
3
AB
0
Runde 18
115641
ma25-09 2023
20:15 Farum BK BK Avarta Stavnsholt
3
-
0
25. sep 2023
20:15
Farum BK
3
BK Avarta
0
Runde 5
114652
ma02-10 2023
17:30 Måløv BK Lyngby Boldklub 1921 Måløv Idrætspark
2
-
1
02. okt 2023
17:30
Måløv BK
2
Lyngby Boldklub 1921
1
Runde 5
114650
ma02-10 2023
19:00 BSF AB Ballerup Idrætspark
2
-
0
02. okt 2023
19:00
BSF
2
AB
0
Runde 15
115567
ma09-10 2023
19:45 Farum BK Lyngby Boldklub 1921 Stavnsholt
0
-
0
09. okt 2023
19:45
Farum BK
0
Lyngby Boldklub 1921
0
Runde 17
115637
ti10-10 2023
19:00 BSF Allerød FK Ballerup Idrætspark
6
-
1
10. okt 2023
19:00
BSF
6
Allerød FK
1
Runde 13
115558
to12-10 2023
20:15 Lyngby Boldklub 1921 Allerød FK Lyngby Stadion
0
-
2
12. okt 2023
20:15
Lyngby Boldklub 1921
0
Allerød FK
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind