|
701038
|
ma10-04 2023
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
701037
|
to13-04 2023
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
|
701039
|
fr14-04 2023
|
18:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
HMH
|
|
|
|
701036
|
lø15-04 2023
|
16:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
701040
|
sø16-04 2023
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701043
|
ma17-04 2023
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
701044
|
on19-04 2023
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
701041
|
to20-04 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701042
|
sø23-04 2023
|
12:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
701045
|
sø23-04 2023
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
|
701048
|
to27-04 2023
|
18:30
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
701046
|
to27-04 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701049
|
fr28-04 2023
|
18:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
701047
|
lø29-04 2023
|
14:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
HHT
|
|
|
701054
|
ma01-05 2023
|
20:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
701059
|
ma01-05 2023
|
20:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
701069
|
on03-05 2023
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
701070
|
on03-05 2023
|
20:15
|
|
|
B1903
|
|
|
|
701050
|
to04-05 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701051
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
701074
|
on10-05 2023
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
701071
|
to11-05 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701073
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
701072
|
sø14-05 2023
|
14:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
701078
|
ma15-05 2023
|
20:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
701077
|
ti16-05 2023
|
19:15
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701080
|
ti16-05 2023
|
20:15
|
|
|
B1903
|
|
|
|
701079
|
on17-05 2023
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
701075
|
on17-05 2023
|
19:15
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701076
|
to18-05 2023
|
18:30
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
UHT
|
|
|
701083
|
ma22-05 2023
|
20:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
701081
|
ma22-05 2023
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701084
|
to25-05 2023
|
20:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
701125
|
ma29-05 2023
|
14:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701128
|
ma29-05 2023
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
701127
|
on31-05 2023
|
18:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
701130
|
on31-05 2023
|
18:45
|
|
|
B1903
|
|
|
|
701082
|
lø03-06 2023
|
12:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
701126
|
sø04-06 2023
|
14:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
HHT
|
|
|
701129
|
sø04-06 2023
|
16:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
701131
|
lø10-06 2023
|
12:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
701132
|
lø10-06 2023
|
12:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
701133
|
lø10-06 2023
|
12:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
701134
|
lø10-06 2023
|
12:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
701219
|
lø10-06 2023
|
12:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HMH
|
|
Nyhed om afsluttende 7:7 dag i Valby IP lørdag den 10. juni 2023
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 7 puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
ingen