M+32 1 Forår - Dommerløs række

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
144645
ma08-04 2024
19:30
Oversidder
08. apr
19:30
Oversidder
B 1903
144648
ma08-04 2024
22:00
GVI
Oversidder
GVI. Nymosen
08. apr
22:00
GVI
Oversidder
144644
on10-04 2024
19:00 Kastrup IA ved Røllikevej
UHT
10. apr
19:00
Kastrup
Skovshoved IF
UHT
144646
to11-04 2024
18:30 Fælledparken
UHT
11. apr
18:30
Østerbro IF
B 1908
UHT
144647
to11-04 2024
21:00
CSC
Ryparken Idrætsanlæg
3
-
4
11. apr
21:00
Bk. Viktoria
3
CSC
4
144652
ma15-04 2024
19:35
Oversidder
Sundby Idrætspark
15. apr
19:35
B 1908
Oversidder
144653
ma15-04 2024
22:00
Oversidder
15. apr
22:00
Oversidder
Østerbro IF
144650
on17-04 2024
19:00 Skovshoved I P
2
-
3
17. apr
19:00
Skovshoved IF
2
Bk. Viktoria
3
144651
on17-04 2024
20:15 B1903
3
-
1
17. apr
20:15
B 1903
3
Kastrup
1
144649
on17-04 2024
20:15
GVI
CSC
GVI. Nymosen
3
-
4
17. apr
20:15
GVI
3
CSC
4
144654
ma22-04 2024
19:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
22. apr
19:00
CSC
Skovshoved IF
UHT
144656
ma22-04 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
22. apr
22:00
Oversidder
Oversidder
144655
on24-04 2024
19:00 Kastrup IA ved Røllikevej
6
-
0
24. apr
19:00
Kastrup
6
B 1908
0
592222
on24-04 2024
20:15
GVI
GVI. Nymosen
2
-
0
24. apr
20:15
GVI
2
Østerbro IF
0
144657
to25-04 2024
21:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
25. apr
21:00
Bk. Viktoria
2
B 1903
1
144658
ma29-04 2024
19:35 Sundby Idrætspark
UHT
29. apr
19:35
B 1908
Bk. Viktoria
UHT
129722
ma29-04 2024
22:00
Oversidder
29. apr
22:00
Oversidder
Kastrup
592223
on01-05 2024
20:15
GVI
GVI. Nymosen
4
-
0
01. maj
20:15
GVI
4
Skovshoved IF
0
592224
on01-05 2024
20:20
CSC
B1903
4
-
1
01. maj
20:20
B 1903
4
CSC
1
592225
to02-05 2024
19:30
Oversidder
Fælledparken
02. maj
19:30
Østerbro IF
Oversidder
129723
ma06-05 2024
19:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
4
06. maj
19:00
CSC
5
B 1908
4
129726
ma06-05 2024
22:00
Oversidder
Fælledparken
06. maj
22:00
Bk. Viktoria
Oversidder
129724
on08-05 2024
19:00 Kastrup IA ved Røllikevej
UHT
08. maj
19:00
Kastrup
Østerbro IF
UHT
129725
on08-05 2024
19:30 Skovshoved I P
0
-
0
08. maj
19:30
Skovshoved IF
0
B 1903
0
129727
on08-05 2024
20:15
GVI
Oversidder
GVI. Nymosen
08. maj
20:15
GVI
Oversidder
129728
ma13-05 2024
19:30
Oversidder
13. maj
19:30
Oversidder
Kastrup
129731
ma13-05 2024
19:35 Sundby Idrætspark
UHT
13. maj
19:35
B 1908
Skovshoved IF
UHT
129732
ma13-05 2024
22:00
Oversidder
CSC
13. maj
22:00
Oversidder
CSC
129729
on15-05 2024
20:35
GVI
B1903
0
-
0
15. maj
20:35
B 1903
0
GVI
0
129733
ma20-05 2024
19:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
20. maj
19:00
CSC
Østerbro IF
UHT
129735
on22-05 2024
20:15 B1903
UHT
22. maj
20:15
B 1903
B 1908
UHT
129737
on22-05 2024
20:15
GVI
GVI. Nymosen
4
-
5
22. maj
20:15
GVI
4
Kastrup
5
129730
to23-05 2024
21:00 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
4
23. maj
21:00
Østerbro IF
6
Bk. Viktoria
4
129736
to23-05 2024
21:00
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg
23. maj
21:00
Bk. Viktoria
Oversidder
129734
25-05 2024
14:00
Oversidder
Skovshoved I P
HHT
25. maj
14:00
Skovshoved IF
Oversidder
HHT
129739
ma27-05 2024
19:30
Oversidder
CSC
27. maj
19:30
Oversidder
CSC
129742
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
27. maj
22:00
Oversidder
B 1903
129738
on29-05 2024
19:00 Kastrup IA ved Røllikevej
29. maj
19:00
Kastrup
Bk. Viktoria
129741
on29-05 2024
20:15
GVI
GVI. Nymosen
29. maj
20:15
GVI
B 1908
129740
to30-05 2024
19:30 Fælledparken
UHT
30. maj
19:30
Østerbro IF
Skovshoved IF
UHT
129743
ma03-06 2024
19:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
03. jun
19:00
CSC
Kastrup
129747
ma03-06 2024
22:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
03. jun
22:00
B 1908
Oversidder
129745
on05-06 2024
20:15 B1903
05. jun
20:15
B 1903
Østerbro IF
129746
to06-06 2024
21:00
GVI
Ryparken Idrætsanlæg
06. jun
21:00
Bk. Viktoria
GVI
129744
08-06 2024
14:00
Oversidder
Skovshoved I P
HHT
08. jun
14:00
Skovshoved IF
Oversidder
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind