U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
767155
to11-04 2024
18:10 Grøndal Multicenter
0
-
3
11. apr
18:10
Union
0
Østerbro IF 2
3
767278
13-04 2024
10:00 Fælledparken
2
-
3
13. apr
10:00
Skjold
2
Brønshøj / Fix 2
3
767152
13-04 2024
13:30 Hvidovre IF's baner
1
-
4
13. apr
13:30
Hvidovre IF 2
1
HIK 2
4
767150
14-04 2024
12:30 Mimersparken
3
-
0
14. apr
12:30
Nørrebro United
3
KB 3
0
767153
14-04 2024
14:00 Hekla Park
6
-
2
14. apr
14:00
Hekla
6
Hellas
2
767282
fr19-04 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
19. apr
17:45
KB 3
2
Union
4
767286
20-04 2024
09:30 HIK
3
-
1
20. apr
09:30
HIK 2
3
Nørrebro United
1
767287
20-04 2024
14:00 Engdraget
1
-
1
20. apr
14:00
Hellas
1
Hvidovre IF 2
1
767281
20-04 2024
15:30 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
9
20. apr
15:30
Østerbro IF 2
2
Skjold
9
767288
21-04 2024
15:30 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
4
21. apr
15:30
Brønshøj / Fix 2
1
Hekla
4
767300
ma22-04 2024
18:30 Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
22. apr
18:30
HIK 2
3
Østerbro IF 2
2
767293
27-04 2024
10:00 Genforeningspladsen
1
-
2
27. apr
10:00
Union
1
HIK 2
2
767290
27-04 2024
11:15 Mimersparken
6
-
0
27. apr
11:15
Nørrebro United
6
Hellas
0
767294
27-04 2024
11:45 Fælledparken
2
-
1
27. apr
11:45
Skjold
2
Hekla
1
767292
27-04 2024
12:00 Hvidovre IF's baner
UMH
27. apr
12:00
Hvidovre IF 2
Brønshøj / Fix 2
UMH
767289
27-04 2024
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
27. apr
14:00
Østerbro IF 2
2
KB 3
2
767298
fr03-05 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
6
03. maj
17:45
KB 3
3
Skjold
6
767302
04-05 2024
12:00 Engdraget
1
-
7
04. maj
12:00
Hellas
1
Union
7
767301
05-05 2024
10:00 Hekla Park
7
-
1
05. maj
10:00
Hekla
7
Hvidovre IF 2
1
767303
05-05 2024
15:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
3
05. maj
15:00
Brønshøj / Fix 2
3
Nørrebro United
3
767306
to09-05 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
09. maj
10:00
KB 3
3
HIK 2
1
767308
11-05 2024
10:00 Fælledparken
9
-
0
11. maj
10:00
Skjold
9
Hvidovre IF 2
0
767305
11-05 2024
12:30 Mimersparken
2
-
6
11. maj
12:30
Nørrebro United
2
Hekla
6
767307
12-05 2024
10:00 Genforeningspladsen
7
-
2
12. maj
10:00
Union
7
Brønshøj / Fix 2
2
767304
12-05 2024
16:00 Fælledparken
1
-
4
12. maj
16:00
Østerbro IF 2
1
Hellas
4
767315
fr17-05 2024
18:30 HIK
5
-
0
17. maj
18:30
HIK 2
5
Skjold
0
767318
18-05 2024
12:00 Engdraget
4
-
1
18. maj
12:00
Hellas
4
KB 3
1
767317
18-05 2024
14:00 Hekla Park
3
-
1
18. maj
14:00
Hekla
3
Union
1
767321
19-05 2024
13:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4
-
4
19. maj
13:00
Brønshøj / Fix 2
4
Østerbro IF 2
4
767311
ti21-05 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
6
21. maj
18:00
Hvidovre IF 2
3
Nørrebro United
6
767323
fr24-05 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
0
24. maj
17:45
KB 3
3
Brønshøj / Fix 2
0
767324
25-05 2024
10:00 HIK
6
-
0
25. maj
10:00
HIK 2
6
Hellas
0
767328
25-05 2024
11:45 Fælledparken
5
-
2
25. maj
11:45
Skjold
5
Nørrebro United
2
767322
26-05 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
26. maj
10:45
Østerbro IF 2
1
Hekla
4
767327
26-05 2024
12:15 Genforeningspladsen
1
-
2
26. maj
12:15
Union
1
Hvidovre IF 2
2
767334
01-06 2024
11:45 Fælledparken
01. jun
11:45
Skjold
Hellas
767330
01-06 2024
12:00 Hvidovre IF's baner
01. jun
12:00
Hvidovre IF 2
Østerbro IF 2
767333
01-06 2024
12:00 Hekla Park
01. jun
12:00
Hekla
KB 3
767329
01-06 2024
12:30 Mimersparken
01. jun
12:30
Nørrebro United
Union
767335
02-06 2024
12:30 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
02. jun
12:30
Brønshøj / Fix 2
HIK 2
767341
fr07-06 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
07. jun
17:45
KB 3
Hvidovre IF 2
767350
fr07-06 2024
18:00 Genforeningspladsen
07. jun
18:00
Union
Skjold
767352
08-06 2024
12:00 Engdraget
08. jun
12:00
Hellas
Brønshøj / Fix 2
767338
09-06 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
09. jun
10:45
Østerbro IF 2
Nørrebro United
767344
09-06 2024
12:00 HIK
09. jun
12:00
HIK 2
Hekla
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind