U15 Drenge 4 (09) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
708161
on16-08 2023
18:00 BSF Taastrup FC Ballerup Idrætspark
0
-
2
16. aug 2023
18:00
BSF
0
Taastrup FC
2
708162
20-08 2023
12:00 Orient GI Greve Fodbold Islev Skole kunst
UHT
20. aug 2023
12:00
Orient GI
Greve Fodbold
UHT
708159
20-08 2023
12:30 Vallensbæk IF AB Vallensbæk Idrætscenter
3
-
3
20. aug 2023
12:30
Vallensbæk IF
3
AB
3
708163
20-08 2023
13:00 Oversidder Herstedøster IC
20. aug 2023
13:00
Oversidder
Herstedøster IC
708160
27-08 2023
10:00 Herlev IF BK Avarta Herlev IF Engen
UHT
27. aug 2023
10:00
Herlev IF
BK Avarta
UHT
708167
27-08 2023
10:00 Taastrup FC Herlev IF NyBolig Park - Kunstgræs
HHT
27. aug 2023
10:00
Taastrup FC
Herlev IF
HHT
708164
27-08 2023
12:00 Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
27. aug 2023
12:00
Greve Fodbold
Oversidder
708168
ma28-08 2023
18:00 Herstedøster IC BSF Herstedøster Stadion
5
-
3
28. aug 2023
18:00
Herstedøster IC
5
BSF
3
708165
on30-08 2023
18:30 AB Orient GI Akademisk Boldklub
7
-
1
30. aug 2023
18:30
AB
7
Orient GI
1
708169
02-09 2023
10:30 Greve Fodbold AB Greve Idræts Center
7
-
2
02. sep 2023
10:30
Greve Fodbold
7
AB
2
708171
03-09 2023
10:00 Herlev IF Herstedøster IC Herlev IF Engen
UHT
03. sep 2023
10:00
Herlev IF
Herstedøster IC
UHT
708172
03-09 2023
12:00 Orient GI BK Avarta Islev Skole kunst
2
-
11
03. sep 2023
12:00
Orient GI
2
BK Avarta
11
708173
03-09 2023
13:00 Oversidder BSF
03. sep 2023
13:00
Oversidder
BSF
708177
ti05-09 2023
18:00 Taastrup FC Orient GI NyBolig Park
11
-
0
05. sep 2023
18:00
Taastrup FC
11
Orient GI
0
708175
09-09 2023
11:00 BK Avarta Greve Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
HHT
09. sep 2023
11:00
BK Avarta
Greve Fodbold
HHT
708176
09-09 2023
11:15 BSF Herlev IF Ballerup Idrætspark
HHT
09. sep 2023
11:15
BSF
Herlev IF
HHT
708179
09-09 2023
13:00 Herstedøster IC Vallensbæk IF Herstedøster Stadion
19
-
2
09. sep 2023
13:00
Herstedøster IC
19
Vallensbæk IF
2
708174
on13-09 2023
18:00 AB Oversidder Akademisk Boldklub
13. sep 2023
18:00
AB
Oversidder
708170
to14-09 2023
17:30 Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
UHT
14. sep 2023
17:30
Vallensbæk IF
Taastrup FC
UHT
710783
fr15-09 2023
17:30 Orient GI Herstedøster IC Islev Skole kunst
0
-
17
15. sep 2023
17:30
Orient GI
0
Herstedøster IC
17
710784
17-09 2023
10:00 Oversidder Herlev IF
17. sep 2023
10:00
Oversidder
Herlev IF
708180
on20-09 2023
17:30 Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
1
-
1
20. sep 2023
17:30
Greve Fodbold
1
Taastrup FC
1
710967
on20-09 2023
18:00 BSF Orient GI Ballerup Idrætspark
15
-
0
20. sep 2023
18:00
BSF
15
Orient GI
0
710786
23-09 2023
11:00 BK Avarta Oversidder Espelundens Idrætsanlæg
23. sep 2023
11:00
BK Avarta
Oversidder
710785
24-09 2023
10:00 Herlev IF Vallensbæk IF Herlev IF Engen
2
-
2
24. sep 2023
10:00
Herlev IF
2
Vallensbæk IF
2
710969
24-09 2023
10:00 Herstedøster IC Greve Fodbold Herstedøster Stadion
UHT
24. sep 2023
10:00
Herstedøster IC
Greve Fodbold
UHT
710968
ti26-09 2023
17:45 Taastrup FC AB NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
0
26. sep 2023
17:45
Taastrup FC
3
AB
0
708166
ti26-09 2023
19:00 BK Avarta Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg
4
-
12
26. sep 2023
19:00
BK Avarta
4
Vallensbæk IF
12
710782
to28-09 2023
18:00 AB BK Avarta Akademisk Boldklub
UHT
28. sep 2023
18:00
AB
BK Avarta
UHT
710973
30-09 2023
12:00 Orient GI Herlev IF Islev Skole kunst
HHT
30. sep 2023
12:00
Orient GI
Herlev IF
HHT
710970
01-10 2023
13:00 Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
UHT
01. okt 2023
13:00
Greve Fodbold
BSF
UHT
710974
01-10 2023
13:00 Oversidder Vallensbæk IF
01. okt 2023
13:00
Oversidder
Vallensbæk IF
710781
on04-10 2023
17:15 Vallensbæk IF BSF Vallensbæk Idrætscenter
1
-
2
04. okt 2023
17:15
Vallensbæk IF
1
BSF
2
710971
on04-10 2023
18:00 AB Herstedøster IC Akademisk Boldklub
1
-
6
04. okt 2023
18:00
AB
1
Herstedøster IC
6
710977
07-10 2023
11:15 BSF AB Ballerup Idrætspark
HHT
07. okt 2023
11:15
BSF
AB
HHT
710979
07-10 2023
16:00 Herstedøster IC BK Avarta Herstedøster Stadion
HHT
07. okt 2023
16:00
Herstedøster IC
BK Avarta
HHT
710976
08-10 2023
10:00 Herlev IF Greve Fodbold Herlev IF Engen
3
-
2
08. okt 2023
10:00
Herlev IF
3
Greve Fodbold
2
710975
08-10 2023
12:30 Vallensbæk IF Orient GI Vallensbæk Idrætscenter
5
-
2
08. okt 2023
12:30
Vallensbæk IF
5
Orient GI
2
710978
08-10 2023
13:00 Oversidder Taastrup FC
08. okt 2023
13:00
Oversidder
Taastrup FC
710972
ti10-10 2023
18:30 BK Avarta Taastrup FC Espelunden Kunstgræs
2
-
8
10. okt 2023
18:30
BK Avarta
2
Taastrup FC
8
710981
on11-10 2023
18:00 AB Herlev IF Akademisk Boldklub
4
-
0
11. okt 2023
18:00
AB
4
Herlev IF
0
710984
on11-10 2023
18:00 Herstedøster IC Taastrup FC Albertslund Stadion Kunstgræs
UHT
11. okt 2023
18:00
Herstedøster IC
Taastrup FC
UHT
710983
fr13-10 2023
17:30 Orient GI Oversidder Islev Skole kunst
13. okt 2023
17:30
Orient GI
Oversidder
710982
14-10 2023
11:00 BK Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg
UHT
14. okt 2023
11:00
BK Avarta
BSF
UHT
710980
15-10 2023
12:00 Greve Fodbold Vallensbæk IF Greve Idræts Center
HHT
15. okt 2023
12:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind