8-M+40 2 - Efterår, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
112138
to17-08 2023
19:00 Værløse BK (2) AB Værløse Stadion
8
-
1
17. aug 2023
19:00
Værløse BK (2)
8
AB
1
Runde 1
112136
to17-08 2023
19:00 FC Rudersdal Måløv BK Vedbæk Stadion
0
-
5
17. aug 2023
19:00
FC Rudersdal
0
Måløv BK
5
Runde 1
112137
to17-08 2023
19:35 Hareskov IF BFC Lundegården Birkevang
3
-
0
17. aug 2023
19:35
Hareskov IF
3
BFC Lundegården
0
Runde 2
112139
ti22-08 2023
19:00 AB FC Rudersdal Akademisk Boldklub
4
-
0
22. aug 2023
19:00
AB
4
FC Rudersdal
0
Runde 2
112141
on23-08 2023
19:00 Måløv BK Hareskov IF Måløv Idrætspark
1
-
1
23. aug 2023
19:00
Måløv BK
1
Hareskov IF
1
Runde 2
112140
to24-08 2023
19:00 BFC Lundegården Værløse BK (2) Skovmarkskolen
2
-
2
24. aug 2023
19:00
BFC Lundegården
2
Værløse BK (2)
2
Runde 3
112144
on30-08 2023
19:00 Måløv BK BFC Lundegården Måløv Idrætspark
2
-
1
30. aug 2023
19:00
Måløv BK
2
BFC Lundegården
1
Runde 3
112142
to31-08 2023
19:00 FC Rudersdal Værløse BK (2) Vedbæk Stadion Kunst
HMH
31. aug 2023
19:00
FC Rudersdal
Værløse BK (2)
HMH
Runde 3
112143
to31-08 2023
19:35 Hareskov IF AB Birkevang
2
-
3
31. aug 2023
19:35
Hareskov IF
2
AB
3
Runde 4
112146
ti05-09 2023
18:30 AB Måløv BK Akademisk Boldklub
1
-
1
05. sep 2023
18:30
AB
1
Måløv BK
1
Runde 4
112145
to07-09 2023
19:00 FC Rudersdal BFC Lundegården Vedbæk Stadion Kunst
1
-
3
07. sep 2023
19:00
FC Rudersdal
1
BFC Lundegården
3
Runde 4
112147
to07-09 2023
19:00 Værløse BK (2) Hareskov IF Værløse Stadion
1
-
5
07. sep 2023
19:00
Værløse BK (2)
1
Hareskov IF
5
Runde 5
112150
on13-09 2023
19:30 Måløv BK Værløse BK (2) Måløv Idrætspark
3
-
2
13. sep 2023
19:30
Måløv BK
3
Værløse BK (2)
2
Runde 5
112149
to14-09 2023
18:15 BFC Lundegården AB Skovmarkskolen
3
-
2
14. sep 2023
18:15
BFC Lundegården
3
AB
2
Runde 5
112148
to14-09 2023
19:35 Hareskov IF FC Rudersdal Birkevang
3
-
5
14. sep 2023
19:35
Hareskov IF
3
FC Rudersdal
5
Runde 6
112151
ti19-09 2023
19:00 AB Værløse BK (2) Akademisk Boldklub
2
-
0
19. sep 2023
19:00
AB
2
Værløse BK (2)
0
Runde 6
112153
on20-09 2023
19:00 Måløv BK FC Rudersdal Måløv Idrætspark
UHT
20. sep 2023
19:00
Måløv BK
FC Rudersdal
UHT
Runde 7
112156
ma25-09 2023
19:00 Værløse BK (2) BFC Lundegården Værløse Stadion
2
-
3
25. sep 2023
19:00
Værløse BK (2)
2
BFC Lundegården
3
Runde 7
112154
to28-09 2023
19:00 FC Rudersdal AB Vedbæk Stadion Kunst
3
-
3
28. sep 2023
19:00
FC Rudersdal
3
AB
3
Runde 7
112155
to28-09 2023
19:35 Hareskov IF Måløv BK Birkevang
4
-
0
28. sep 2023
19:35
Hareskov IF
4
Måløv BK
0
Runde 8
112157
ti03-10 2023
17:15 AB Hareskov IF Akademisk Boldklub
1
-
3
03. okt 2023
17:15
AB
1
Hareskov IF
3
Runde 8
112158
to05-10 2023
17:15 BFC Lundegården Måløv BK Skovmarkskolen
0
-
2
05. okt 2023
17:15
BFC Lundegården
0
Måløv BK
2
Runde 8
112159
to05-10 2023
19:00 Værløse BK (2) FC Rudersdal Værløse Stadion
3
-
2
05. okt 2023
19:00
Værløse BK (2)
3
FC Rudersdal
2
Runde 6
112152
ma09-10 2023
19:35 Hareskov IF BFC Lundegården Birkevang
4
-
1
09. okt 2023
19:35
Hareskov IF
4
BFC Lundegården
1
Runde 9
112162
on11-10 2023
19:00 Måløv BK AB Måløv Idrætspark
UHT
11. okt 2023
19:00
Måløv BK
AB
UHT
Runde 9
112161
to12-10 2023
17:00 BFC Lundegården FC Rudersdal Skovmarkskolen
2
-
2
12. okt 2023
17:00
BFC Lundegården
2
FC Rudersdal
2
Runde 9
112160
to12-10 2023
19:35 Hareskov IF Værløse BK (2) Birkevang
6
-
1
12. okt 2023
19:35
Hareskov IF
6
Værløse BK (2)
1
Runde 10
112165
to26-10 2023
19:00 Værløse BK (2) Måløv BK Værløse Stadion
HHT
26. okt 2023
19:00
Værløse BK (2)
Måløv BK
HHT
Runde 10
112163
to26-10 2023
20:30 FC Rudersdal Hareskov IF Vedbæk Stadion Kunst
1
-
2
26. okt 2023
20:30
FC Rudersdal
1
Hareskov IF
2
Runde 10
112164
29-10 2023
11:00 AB BFC Lundegården Akademisk Boldklub
2
-
5
29. okt 2023
11:00
AB
2
BFC Lundegården
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind