8-M+45 1 - Efterår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
119385
ma14-08 2023
20:00 Hørsholm-Usserød IK LSF Hørsholm Idrætspark
5
-
3
14. aug 2023
20:00
Hørsholm-Usserød IK
5
LSF
3
119388
ti15-08 2023
18:00 Grantoften IF Greve Fodbold Grantofteparken
3
-
2
15. aug 2023
18:00
Grantoften IF
3
Greve Fodbold
2
119389
ti15-08 2023
18:30 Avedøre IF Rønneholtparkens FK Avedøre Stadion
2
-
4
15. aug 2023
18:30
Avedøre IF
2
Rønneholtparkens FK
4
119386
on16-08 2023
19:00 FC Rudersdal B. 77, Rødovre Rundforbi Stadion Kunst
2
-
5
16. aug 2023
19:00
FC Rudersdal
2
B. 77, Rødovre
5
119387
on16-08 2023
19:00 Ejby IF 1968 AB Ejby Friluftscenter
1
-
4
16. aug 2023
19:00
Ejby IF 1968
1
AB
4
119391
on23-08 2023
19:00 LSF Grantoften IF Smørum Idrætscenter
1
-
6
23. aug 2023
19:00
LSF
1
Grantoften IF
6
119392
on23-08 2023
19:00 B. 77, Rødovre Hørsholm-Usserød IK Valhøj Skole
2
-
4
23. aug 2023
19:00
B. 77, Rødovre
2
Hørsholm-Usserød IK
4
120232
on23-08 2023
19:00 Rønneholtparkens FK Ejby IF 1968 Blovstrød idrætsanlæg
0
-
1
23. aug 2023
19:00
Rønneholtparkens FK
0
Ejby IF 1968
1
120233
ma28-08 2023
20:00 Greve Fodbold LSF Greve Idræts Center
3
-
3
28. aug 2023
20:00
Greve Fodbold
3
LSF
3
120234
ma28-08 2023
20:00 Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark
3
-
0
28. aug 2023
20:00
Hørsholm-Usserød IK
3
AB
0
120247
ti29-08 2023
18:30 Avedøre IF Ejby IF 1968 Avedøre Stadion
0
-
3
29. aug 2023
18:30
Avedøre IF
0
Ejby IF 1968
3
120249
ti05-09 2023
18:30 B. 77, Rødovre Greve Fodbold Valhøj Skole
UHT
05. sep 2023
18:30
B. 77, Rødovre
Greve Fodbold
UHT
120251
on06-09 2023
18:30 AB Grantoften IF Akademisk Boldklub
UHT
06. sep 2023
18:30
AB
Grantoften IF
UHT
120248
on06-09 2023
19:00 LSF Avedøre IF Smørum Idrætscenter
5
-
1
06. sep 2023
19:00
LSF
5
Avedøre IF
1
120250
on06-09 2023
19:00 Ejby IF 1968 FC Rudersdal Ejby Friluftscenter
4
-
0
06. sep 2023
19:00
Ejby IF 1968
4
FC Rudersdal
0
120252
on06-09 2023
20:30 Rønneholtparkens FK Hørsholm-Usserød IK Blovstrød idrætsanlæg
4
-
2
06. sep 2023
20:30
Rønneholtparkens FK
4
Hørsholm-Usserød IK
2
120253
ma11-09 2023
20:00 Greve Fodbold AB Greve Idræts Center
1
-
2
11. sep 2023
20:00
Greve Fodbold
1
AB
2
120254
ma11-09 2023
20:00 Hørsholm-Usserød IK Ejby IF 1968 Hørsholm Idrætspark
0
-
3
11. sep 2023
20:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Ejby IF 1968
3
120256
ti12-09 2023
18:00 Grantoften IF Rønneholtparkens FK Grantofteparken
6
-
4
12. sep 2023
18:00
Grantoften IF
6
Rønneholtparkens FK
4
122551
ti12-09 2023
18:00 Avedøre IF FC Rudersdal Avedøre Stadion
UHT
12. sep 2023
18:00
Avedøre IF
FC Rudersdal
UHT
120255
on13-09 2023
19:00 LSF B. 77, Rødovre Smørum Idrætscenter
2
-
2
13. sep 2023
19:00
LSF
2
B. 77, Rødovre
2
119390
to14-09 2023
20:00 Greve Fodbold Avedøre IF Greve Idræts Center
8
-
1
14. sep 2023
20:00
Greve Fodbold
8
Avedøre IF
1
122553
ma18-09 2023
18:00 B. 77, Rødovre Avedøre IF Valhøj Skole
UHT
18. sep 2023
18:00
B. 77, Rødovre
Avedøre IF
UHT
122554
on20-09 2023
18:00 Ejby IF 1968 Grantoften IF Ejby Friluftscenter
7
-
1
20. sep 2023
18:00
Ejby IF 1968
7
Grantoften IF
1
122555
on20-09 2023
18:00 AB LSF Akademisk Boldklub
4
-
1
20. sep 2023
18:00
AB
4
LSF
1
122556
on20-09 2023
20:00 Rønneholtparkens FK Greve Fodbold Blovstrød idrætsanlæg
UHT
20. sep 2023
20:00
Rønneholtparkens FK
Greve Fodbold
UHT
122559
ma25-09 2023
18:00 B. 77, Rødovre AB Valhøj Skole
1
-
4
25. sep 2023
18:00
B. 77, Rødovre
1
AB
4
122560
ti26-09 2023
17:30 Grantoften IF FC Rudersdal Grantofteparken
6
-
1
26. sep 2023
17:30
Grantoften IF
6
FC Rudersdal
1
122561
ti26-09 2023
17:45 Avedøre IF Hørsholm-Usserød IK Avedøre Stadion
2
-
3
26. sep 2023
17:45
Avedøre IF
2
Hørsholm-Usserød IK
3
122558
on27-09 2023
18:45 LSF Rønneholtparkens FK Smørum Idrætscenter
0
-
2
27. sep 2023
18:45
LSF
0
Rønneholtparkens FK
2
122557
on27-09 2023
20:00 Greve Fodbold Ejby IF 1968 Greve Idræts Center
4
-
2
27. sep 2023
20:00
Greve Fodbold
4
Ejby IF 1968
2
122562
ma02-10 2023
20:00 Hørsholm-Usserød IK Grantoften IF Hørsholm Idrætspark
UHT
02. okt 2023
20:00
Hørsholm-Usserød IK
Grantoften IF
UHT
122565
ti03-10 2023
17:00 Avedøre IF AB Avedøre Stadion
2
-
5
03. okt 2023
17:00
Avedøre IF
2
AB
5
122564
on04-10 2023
17:30 Ejby IF 1968 LSF Ejby Friluftscenter
10
-
1
04. okt 2023
17:30
Ejby IF 1968
10
LSF
1
122566
on04-10 2023
20:00 Rønneholtparkens FK B. 77, Rødovre Blovstrød idrætsanlæg
1
-
3
04. okt 2023
20:00
Rønneholtparkens FK
1
B. 77, Rødovre
3
122563
on04-10 2023
20:00 FC Rudersdal Greve Fodbold Rundforbi Stadion Kunst
2
-
2
04. okt 2023
20:00
FC Rudersdal
2
Greve Fodbold
2
122569
ma09-10 2023
17:15 Ejby IF 1968 B. 77, Rødovre Ejby Friluftscenter
4
-
3
09. okt 2023
17:15
Ejby IF 1968
4
B. 77, Rødovre
3
122570
on11-10 2023
17:30 Grantoften IF Avedøre IF Grantofteparken
5
-
0
11. okt 2023
17:30
Grantoften IF
5
Avedøre IF
0
122571
on11-10 2023
18:00 AB Rønneholtparkens FK Akademisk Boldklub
4
-
0
11. okt 2023
18:00
AB
4
Rønneholtparkens FK
0
122568
on11-10 2023
19:00 LSF FC Rudersdal Smørum Idrætscenter
0
-
5
11. okt 2023
19:00
LSF
0
FC Rudersdal
5
119393
on18-10 2023
19:00 AB FC Rudersdal Akademisk Boldklub
2
-
0
18. okt 2023
19:00
AB
2
FC Rudersdal
0
120236
ti24-10 2023
18:30 Grantoften IF B. 77, Rødovre Grantofteparken
3
-
9
24. okt 2023
18:30
Grantoften IF
3
B. 77, Rødovre
9
122552
on25-10 2023
19:10 FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Vedbæk Stadion Kunst
5
-
0
25. okt 2023
19:10
FC Rudersdal
5
Hørsholm-Usserød IK
0
122567
ma30-10 2023
20:30 Greve Fodbold Hørsholm-Usserød IK Greve Idræts Center
0
-
4
30. okt 2023
20:30
Greve Fodbold
0
Hørsholm-Usserød IK
4
120235
on01-11 2023
20:00 Rønneholtparkens FK FC Rudersdal Blovstrød Indendørs Hal 1
1
-
3
01. nov 2023
20:00
Rønneholtparkens FK
1
FC Rudersdal
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind