U14 drenge 8:8 (2010) - efterår 2023, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
549680
on16-08 2023
17:45 Vindinge BK Hesselager Fodbold Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
0
-
3
16. aug 2023
17:45
Vindinge BK
0
Hesselager Fodbold
3
549675
19-08 2023
11:00 Krarup Espe Fodbold Oversidder Espe Hallen (ude)
19. aug 2023
11:00
Krarup Espe Fodbold
Oversidder
549678
19-08 2023
11:00 Skårup IF Kerteminde BK Skårup Stadion
1
-
3
19. aug 2023
11:00
Skårup IF
1
Kerteminde BK
3
549672
ma21-08 2023
17:30 SSV Højfyn SUB Ullerslev Albani Arena Vissenbjerg
8
-
1
21. aug 2023
17:30
SSV Højfyn
8
SUB Ullerslev
1
549673
ti22-08 2023
18:30 Oversidder Oversidder
22. aug 2023
18:30
Oversidder
Oversidder
549693
to24-08 2023
17:30 Oversidder Krarup Espe Fodbold
24. aug 2023
17:30
Oversidder
Krarup Espe Fodbold
549933
26-08 2023
14:00 Kerteminde BK Stjernen/Thurø SuperBrugsen Kerteminde Stadion
1
-
4
26. aug 2023
14:00
Kerteminde BK
1
Stjernen/Thurø
4
549935
27-08 2023
Oversidder SSV Højfyn
27. aug 2023
Oversidder
SSV Højfyn
549684
27-08 2023
10:00 Hesselager Fodbold Skårup IF Hesselager Stadion
2
-
5
27. aug 2023
10:00
Hesselager Fodbold
2
Skårup IF
5
549930
27-08 2023
10:30 Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
27. aug 2023
10:30
Tarup/Paarup IF
Oversidder
549934
on30-08 2023
18:00 SUB Ullerslev Vindinge BK Ullerslev Stadion - kunstgræs
5
-
1
30. aug 2023
18:00
SUB Ullerslev
5
Vindinge BK
1
549960
to31-08 2023
18:00 Skårup IF SUB Ullerslev Skårup Stadion
1
-
4
31. aug 2023
18:00
Skårup IF
1
SUB Ullerslev
4
549938
03-09 2023
Oversidder Tarup/Paarup IF
03. sep 2023
Oversidder
Tarup/Paarup IF
549936
03-09 2023
10:00 Oversidder Kerteminde BK
03. sep 2023
10:00
Oversidder
Kerteminde BK
549937
03-09 2023
11:00 Krarup Espe Fodbold SSV Højfyn Espe Hallen (ude)
1
-
8
03. sep 2023
11:00
Krarup Espe Fodbold
1
SSV Højfyn
8
549959
03-09 2023
11:00 Stjernen/Thurø Hesselager Fodbold Thurø Stadion
6
-
1
03. sep 2023
11:00
Stjernen/Thurø
6
Hesselager Fodbold
1
549961
ma04-09 2023
17:45 Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
04. sep 2023
17:45
Vindinge BK
Oversidder
549964
on06-09 2023
17:30 Tarup/Paarup IF Krarup Espe Fodbold Home Tarup Park
1
-
5
06. sep 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
1
Krarup Espe Fodbold
5
549962
on06-09 2023
18:00 Hesselager Fodbold Oversidder Hesselager Stadion
06. sep 2023
18:00
Hesselager Fodbold
Oversidder
549967
on06-09 2023
18:00 Oversidder Skårup IF
06. sep 2023
18:00
Oversidder
Skårup IF
549966
on06-09 2023
18:30 SUB Ullerslev Stjernen/Thurø Ullerslev Stadion - kunstgræs
4
-
1
06. sep 2023
18:30
SUB Ullerslev
4
Stjernen/Thurø
1
549965
to07-09 2023
18:30 Kerteminde BK Oversidder SuperBrugsen Kerteminde Stadion
07. sep 2023
18:30
Kerteminde BK
Oversidder
549971
09-09 2023
11:00 Stjernen/Thurø Oversidder Østbyens Stadion
09. sep 2023
11:00
Stjernen/Thurø
Oversidder
549968
10-09 2023
10:00 Oversidder SUB Ullerslev
10. sep 2023
10:00
Oversidder
SUB Ullerslev
549969
10-09 2023
11:00 Krarup Espe Fodbold Vindinge BK Espe Hallen (ude)
3
-
4
10. sep 2023
11:00
Krarup Espe Fodbold
3
Vindinge BK
4
549972
10-09 2023
13:00 Tarup/Paarup IF Kerteminde BK Home Tarup Park
3
-
2
10. sep 2023
13:00
Tarup/Paarup IF
3
Kerteminde BK
2
549970
ma11-09 2023
17:30 Oversidder Hesselager Fodbold
11. sep 2023
17:30
Oversidder
Hesselager Fodbold
549973
ma11-09 2023
18:00 Skårup IF SSV Højfyn Skårup Stadion
2
-
3
11. sep 2023
18:00
Skårup IF
2
SSV Højfyn
3
549676
on13-09 2023
18:00 Stjernen/Thurø Tarup/Paarup IF Thurø Stadion
6
-
1
13. sep 2023
18:00
Stjernen/Thurø
6
Tarup/Paarup IF
1
549978
17-09 2023
09:30 Hesselager Fodbold Tarup/Paarup IF Hesselager Stadion
8
-
2
17. sep 2023
09:30
Hesselager Fodbold
8
Tarup/Paarup IF
2
549988
17-09 2023
10:00 Kerteminde BK Krarup Espe Fodbold SuperBrugsen Kerteminde Stadion
4
-
4
17. sep 2023
10:00
Kerteminde BK
4
Krarup Espe Fodbold
4
549991
17-09 2023
11:00 Oversidder Oversidder
17. sep 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
549980
ma18-09 2023
18:00 SSV Højfyn Stjernen/Thurø Albani Arena Vissenbjerg
2
-
2
18. sep 2023
18:00
SSV Højfyn
2
Stjernen/Thurø
2
549992
ti19-09 2023
18:00 Oversidder SSV Højfyn
19. sep 2023
18:00
Oversidder
SSV Højfyn
549990
on20-09 2023
18:30 SUB Ullerslev Oversidder Ullerslev Stadion - kunstgræs
20. sep 2023
18:30
SUB Ullerslev
Oversidder
549997
24-09 2023
11:00 Stjernen/Thurø Vindinge BK Østbyens Stadion
4
-
2
24. sep 2023
11:00
Stjernen/Thurø
4
Vindinge BK
2
549996
ma25-09 2023
17:30 Oversidder Oversidder
25. sep 2023
17:30
Oversidder
Oversidder
549993
ti26-09 2023
17:00 Krarup Espe Fodbold Skårup IF Espe Hallen (ude)
2
-
3
26. sep 2023
17:00
Krarup Espe Fodbold
2
Skårup IF
3
550014
30-09 2023
12:00 Hesselager Fodbold Krarup Espe Fodbold Hesselager Stadion
2
-
5
30. sep 2023
12:00
Hesselager Fodbold
2
Krarup Espe Fodbold
5
550019
30-09 2023
13:00 Skårup IF Stjernen/Thurø Skårup Stadion
1
-
2
30. sep 2023
13:00
Skårup IF
1
Stjernen/Thurø
2
550022
01-10 2023
Oversidder Tarup/Paarup IF
01. okt 2023
Oversidder
Tarup/Paarup IF
549963
ma02-10 2023
18:00 SSV Højfyn Vindinge BK Albani Arena Vissenbjerg
5
-
1
02. okt 2023
18:00
SSV Højfyn
5
Vindinge BK
1
550018
ma02-10 2023
18:00 SSV Højfyn Oversidder Albani Arena Vissenbjerg
02. okt 2023
18:00
SSV Højfyn
Oversidder
550020
on04-10 2023
17:45 Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
04. okt 2023
17:45
Vindinge BK
Oversidder
550021
on04-10 2023
18:30 SUB Ullerslev Kerteminde BK Ullerslev Stadion - kunstgræs
6
-
4
04. okt 2023
18:30
SUB Ullerslev
6
Kerteminde BK
4
550035
to05-10 2023
17:30 Oversidder Vindinge BK
05. okt 2023
17:30
Oversidder
Vindinge BK
550027
07-10 2023
11:30 Krarup Espe Fodbold Stjernen/Thurø Espe Hallen (ude)
0
-
7
07. okt 2023
11:30
Krarup Espe Fodbold
0
Stjernen/Thurø
7
550023
08-10 2023
10:00 Hesselager Fodbold SUB Ullerslev Hesselager Stadion
4
-
10
08. okt 2023
10:00
Hesselager Fodbold
4
SUB Ullerslev
10
550036
08-10 2023
10:00 Tarup/Paarup IF SSV Højfyn Home Tarup Park
0
-
9
08. okt 2023
10:00
Tarup/Paarup IF
0
SSV Højfyn
9
550037
08-10 2023
10:00 Kerteminde BK Oversidder SuperBrugsen Kerteminde Stadion
08. okt 2023
10:00
Kerteminde BK
Oversidder
550024
08-10 2023
13:00 Oversidder Skårup IF
08. okt 2023
13:00
Oversidder
Skårup IF
549998
ma09-10 2023
17:30 Tarup/Paarup IF SUB Ullerslev Home Tarup Park
1
-
6
09. okt 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
1
SUB Ullerslev
6
549989
ma09-10 2023
17:45 Vindinge BK Skårup IF Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
5
-
4
09. okt 2023
17:45
Vindinge BK
5
Skårup IF
4
549999
ti10-10 2023
18:00 Kerteminde BK Hesselager Fodbold SuperBrugsen Kerteminde Stadion
5
-
1
10. okt 2023
18:00
Kerteminde BK
5
Hesselager Fodbold
1
550042
on11-10 2023
17:45 Vindinge BK Tarup/Paarup IF Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
10
-
2
11. okt 2023
17:45
Vindinge BK
10
Tarup/Paarup IF
2
550039
to12-10 2023
17:00 Krarup Espe Fodbold SUB Ullerslev Espe Hallen (ude)
3
-
13
12. okt 2023
17:00
Krarup Espe Fodbold
3
SUB Ullerslev
13
550038
to12-10 2023
18:00 SSV Højfyn Kerteminde BK Albani Arena Vissenbjerg
4
-
2
12. okt 2023
18:00
SSV Højfyn
4
Kerteminde BK
2
550041
14-10 2023
11:00 Skårup IF Oversidder Skårup Stadion
14. okt 2023
11:00
Skårup IF
Oversidder
550040
15-10 2023
11:00 Stjernen/Thurø Oversidder Thurø Stadion
15. okt 2023
11:00
Stjernen/Thurø
Oversidder
550043
15-10 2023
11:00 Oversidder Hesselager Fodbold
15. okt 2023
11:00
Oversidder
Hesselager Fodbold
550053
28-10 2023
10:30 Oversidder Stjernen/Thurø
28. okt 2023
10:30
Oversidder
Stjernen/Thurø
550045
29-10 2023
10:00 Oversidder Krarup Espe Fodbold
29. okt 2023
10:00
Oversidder
Krarup Espe Fodbold
550055
29-10 2023
10:00 Kerteminde BK Vindinge BK SuperBrugsen Kerteminde Stadion
0
-
8
29. okt 2023
10:00
Kerteminde BK
0
Vindinge BK
8
550056
29-10 2023
11:30 SUB Ullerslev Oversidder Ullerslev Stadion - kunstgræs
29. okt 2023
11:30
SUB Ullerslev
Oversidder
550044
29-10 2023
12:00 Hesselager Fodbold SSV Højfyn Hesselager Stadion
1
-
6
29. okt 2023
12:00
Hesselager Fodbold
1
SSV Højfyn
6
550054
29-10 2023
14:00 Tarup/Paarup IF Skårup IF Home Tarup Park
1
-
2
29. okt 2023
14:00
Tarup/Paarup IF
1
Skårup IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
09082023: SSV Højfyn indsat
14082023: Tarup/Paarup indtrådt. 
150823: Egebjerg udtrådt
160823: SFB udtrådt
210823: Langeskov udtrådt

Log ind