U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - efterår 2023, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
182587
to17-08 2023
17:30 BBB/SB Aarslev BK Bellinge Stadion
0
-
2
17. aug 2023
17:30
BBB/SB
0
Aarslev BK
2
182582
20-08 2023
10:00 SUB Ullerslev BK Stjernen af 1968 Ullerslev Stadion - kunstgræs
2
-
11
20. aug 2023
10:00
SUB Ullerslev
2
BK Stjernen af 1968
11
182589
20-08 2023
12:15 Ringe BK Langeskov IF OK Arena Ringe
11
-
1
20. aug 2023
12:15
Ringe BK
11
Langeskov IF
1
182588
20-08 2023
13:00 TTLF Egebjerg Fodbold Tullebølle Stadion
1
-
2
20. aug 2023
13:00
TTLF
1
Egebjerg Fodbold
2
182581
20-08 2023
13:00 Nyborg G & IF Oversidder Idrætscenter Nyborg
20. aug 2023
13:00
Nyborg G & IF
Oversidder
182583
ma21-08 2023
17:30 Tarup/Paarup IF Munkebo BK Home Tarup Park
3
-
5
21. aug 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
3
Munkebo BK
5
186219
26-08 2023
12:00 Aarslev BK SUB Ullerslev Totalbanken Arena
4
-
2
26. aug 2023
12:00
Aarslev BK
4
SUB Ullerslev
2
186332
26-08 2023
13:30 Oversidder Ringe BK
26. aug 2023
13:30
Oversidder
Ringe BK
186333
27-08 2023
10:30 Munkebo BK Nyborg G & IF Munkebo Idrætscenter
1
-
8
27. aug 2023
10:30
Munkebo BK
1
Nyborg G & IF
8
182590
27-08 2023
11:00 Langeskov IF TTLF Langeskov Stadion
3
-
2
27. aug 2023
11:00
Langeskov IF
3
TTLF
2
182591
27-08 2023
13:00 BK Stjernen af 1968 Tarup/Paarup IF Østbyens Stadion
9
-
1
27. aug 2023
13:00
BK Stjernen af 1968
9
Tarup/Paarup IF
1
186337
on30-08 2023
17:30 BK Stjernen af 1968 Aarslev BK Østbyens Stadion
4
-
1
30. aug 2023
17:30
BK Stjernen af 1968
4
Aarslev BK
1
186331
on30-08 2023
18:30 Egebjerg Fodbold BBB/SB V.Skerninge Stadion
UHT
30. aug 2023
18:30
Egebjerg Fodbold
BBB/SB
UHT
186338
to31-08 2023
17:30 BBB/SB Langeskov IF Bellinge Stadion
2
-
2
31. aug 2023
17:30
BBB/SB
2
Langeskov IF
2
186335
to31-08 2023
18:00 SUB Ullerslev Egebjerg Fodbold Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
4
31. aug 2023
18:00
SUB Ullerslev
1
Egebjerg Fodbold
4
186343
02-09 2023
10:30 Aarslev BK Tarup/Paarup IF Totalbanken Arena
2
-
4
02. sep 2023
10:30
Aarslev BK
2
Tarup/Paarup IF
4
186340
02-09 2023
12:15 Ringe BK Munkebo BK OK Arena Ringe
6
-
2
02. sep 2023
12:15
Ringe BK
6
Munkebo BK
2
186339
03-09 2023
13:00 TTLF Oversidder Tullebølle Stadion
03. sep 2023
13:00
TTLF
Oversidder
186336
ma04-09 2023
17:30 Tarup/Paarup IF Nyborg G & IF Home Tarup Park
1
-
12
04. sep 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
1
Nyborg G & IF
12
192244
ma04-09 2023
17:30 Munkebo BK TTLF Munkebo Idrætscenter
6
-
9
04. sep 2023
17:30
Munkebo BK
6
TTLF
9
186341
on06-09 2023
18:00 Langeskov IF SUB Ullerslev Langeskov Stadion
11
-
2
06. sep 2023
18:00
Langeskov IF
11
SUB Ullerslev
2
190524
on06-09 2023
18:00 Oversidder BBB/SB
06. sep 2023
18:00
Oversidder
BBB/SB
192246
to07-09 2023
17:30 SUB Ullerslev Oversidder Ullerslev Stadion - kunstgræs
07. sep 2023
17:30
SUB Ullerslev
Oversidder
192250
10-09 2023
10:30 Aarslev BK Egebjerg Fodbold Totalbanken Arena
10
-
2
10. sep 2023
10:30
Aarslev BK
10
Egebjerg Fodbold
2
192249
10-09 2023
11:00 BBB/SB Munkebo BK Vestfalen Stadion
3
-
2
10. sep 2023
11:00
BBB/SB
3
Munkebo BK
2
192248
10-09 2023
12:00 BK Stjernen af 1968 Langeskov IF Østbyens Stadion
8
-
2
10. sep 2023
12:00
BK Stjernen af 1968
8
Langeskov IF
2
192247
10-09 2023
13:00 Tarup/Paarup IF Ringe BK Home Tarup Park
1
-
5
10. sep 2023
13:00
Tarup/Paarup IF
1
Ringe BK
5
190522
on13-09 2023
18:15 Egebjerg Fodbold BK Stjernen af 1968 V.Skerninge Stadion
6
-
3
13. sep 2023
18:15
Egebjerg Fodbold
6
BK Stjernen af 1968
3
192529
to14-09 2023
17:30 SUB Ullerslev Nyborg G & IF Ullerslev Stadion - kunstgræs
0
-
10
14. sep 2023
17:30
SUB Ullerslev
0
Nyborg G & IF
10
192526
17-09 2023
09:00 Ringe BK TTLF OK Arena Ringe
5
-
1
17. sep 2023
09:00
Ringe BK
5
TTLF
1
192523
17-09 2023
11:00 Langeskov IF Aarslev BK Langeskov Stadion
2
-
4
17. sep 2023
11:00
Langeskov IF
2
Aarslev BK
4
192522
ti19-09 2023
17:30 TTLF Nyborg G & IF Tullebølle Stadion
2
-
1
19. sep 2023
17:30
TTLF
2
Nyborg G & IF
1
192528
on20-09 2023
17:30 Munkebo BK SUB Ullerslev Munkebo Idrætscenter
6
-
0
20. sep 2023
17:30
Munkebo BK
6
SUB Ullerslev
0
192525
on20-09 2023
18:00 Egebjerg Fodbold Tarup/Paarup IF V.Skerninge Stadion
5
-
3
20. sep 2023
18:00
Egebjerg Fodbold
5
Tarup/Paarup IF
3
192527
on20-09 2023
18:00 Oversidder BK Stjernen af 1968
20. sep 2023
18:00
Oversidder
BK Stjernen af 1968
192542
to21-09 2023
18:00 BBB/SB Ringe BK Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
1
-
10
21. sep 2023
18:00
BBB/SB
1
Ringe BK
10
192540
24-09 2023
10:00 Tarup/Paarup IF TTLF Home Tarup Park
2
-
2
24. sep 2023
10:00
Tarup/Paarup IF
2
TTLF
2
195962
24-09 2023
10:30 Aarslev BK Oversidder Totalbanken Arena
24. sep 2023
10:30
Aarslev BK
Oversidder
192541
24-09 2023
11:00 BK Stjernen af 1968 Munkebo BK Østbyens Stadion
UHT
24. sep 2023
11:00
BK Stjernen af 1968
Munkebo BK
UHT
209834
on27-09 2023
17:45 TTLF BK Stjernen af 1968 Tullebølle Stadion
2
-
3
27. sep 2023
17:45
TTLF
2
BK Stjernen af 1968
3
196169
on27-09 2023
18:30 Egebjerg Fodbold Langeskov IF V.Skerninge Stadion
4
-
3
27. sep 2023
18:30
Egebjerg Fodbold
4
Langeskov IF
3
192524
to28-09 2023
17:30 Nyborg G & IF BBB/SB Idrætscenter Nyborg
7
-
1
28. sep 2023
17:30
Nyborg G & IF
7
BBB/SB
1
206865
01-10 2023
10:30 Munkebo BK Aarslev BK Munkebo Idrætscenter
4
-
0
01. okt 2023
10:30
Munkebo BK
4
Aarslev BK
0
196170
01-10 2023
11:00 Langeskov IF Tarup/Paarup IF Langeskov Stadion
7
-
1
01. okt 2023
11:00
Langeskov IF
7
Tarup/Paarup IF
1
204059
01-10 2023
11:00 Oversidder Egebjerg Fodbold
01. okt 2023
11:00
Oversidder
Egebjerg Fodbold
202175
01-10 2023
13:00 TTLF BBB/SB Tullebølle Stadion
0
-
8
01. okt 2023
13:00
TTLF
0
BBB/SB
8
209831
01-10 2023
13:00 Nyborg G & IF Egebjerg Fodbold Idrætscenter Nyborg
9
-
0
01. okt 2023
13:00
Nyborg G & IF
9
Egebjerg Fodbold
0
202205
01-10 2023
13:30 Ringe BK SUB Ullerslev OK Arena Ringe
UHT
01. okt 2023
13:30
Ringe BK
SUB Ullerslev
UHT
209830
on04-10 2023
18:30 Egebjerg Fodbold Munkebo BK V.Skerninge Stadion
3
-
0
04. okt 2023
18:30
Egebjerg Fodbold
3
Munkebo BK
0
206871
to05-10 2023
18:15 SUB Ullerslev TTLF Ullerslev Stadion - kunstgræs
2
-
6
05. okt 2023
18:15
SUB Ullerslev
2
TTLF
6
209663
07-10 2023
10:30 Aarslev BK Nyborg G & IF Totalbanken Arena
0
-
12
07. okt 2023
10:30
Aarslev BK
0
Nyborg G & IF
12
209625
08-10 2023
10:00 Tarup/Paarup IF BBB/SB Home Tarup Park
2
-
2
08. okt 2023
10:00
Tarup/Paarup IF
2
BBB/SB
2
209626
08-10 2023
11:00 BK Stjernen af 1968 Ringe BK Østbyens Stadion
0
-
7
08. okt 2023
11:00
BK Stjernen af 1968
0
Ringe BK
7
206868
08-10 2023
11:00 Langeskov IF Oversidder Langeskov Stadion
08. okt 2023
11:00
Langeskov IF
Oversidder
209835
to12-10 2023
17:15 Ringe BK Aarslev BK OK Arena Ringe
6
-
3
12. okt 2023
17:15
Ringe BK
6
Aarslev BK
3
209833
to12-10 2023
17:30 BBB/SB SUB Ullerslev Bellinge Stadion
5
-
2
12. okt 2023
17:30
BBB/SB
5
SUB Ullerslev
2
209836
15-10 2023
10:30 Munkebo BK Langeskov IF Munkebo Idrætscenter
HHT
15. okt 2023
10:30
Munkebo BK
Langeskov IF
HHT
209832
15-10 2023
13:00 Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
15. okt 2023
13:00
Tarup/Paarup IF
Oversidder
186342
ti24-10 2023
17:30 Nyborg G & IF Ringe BK Idrætscenter Nyborg
3
-
3
24. okt 2023
17:30
Nyborg G & IF
3
Ringe BK
3
210597
on25-10 2023
18:30 Egebjerg Fodbold Ringe BK V.Skerninge Stadion
2
-
6
25. okt 2023
18:30
Egebjerg Fodbold
2
Ringe BK
6
196171
to26-10 2023
17:30 Nyborg G & IF BK Stjernen af 1968 Idrætscenter Nyborg
13
-
0
26. okt 2023
17:30
Nyborg G & IF
13
BK Stjernen af 1968
0
210594
to26-10 2023
17:45 SUB Ullerslev Tarup/Paarup IF Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
4
26. okt 2023
17:45
SUB Ullerslev
1
Tarup/Paarup IF
4
210596
28-10 2023
11:30 Aarslev BK TTLF Totalbanken Arena
3
-
4
28. okt 2023
11:30
Aarslev BK
3
TTLF
4
210595
29-10 2023
11:00 BK Stjernen af 1968 BBB/SB Østbyens Stadion
5
-
5
29. okt 2023
11:00
BK Stjernen af 1968
5
BBB/SB
5
210598
29-10 2023
11:00 Oversidder Munkebo BK
29. okt 2023
11:00
Oversidder
Munkebo BK
209837
29-10 2023
12:00 Langeskov IF Nyborg G & IF Langeskov Stadion
0
-
9
29. okt 2023
12:00
Langeskov IF
0
Nyborg G & IF
9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

1008: Søhus Stige indsat. Munkebo indsat

150823: Søhus/Stige udtrådt

Log ind