U12 Drenge 3 8-mands (12) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
Runde 1
193312
19-08 2023
10:00 Lynge-Uggeløse IF Værløse BK (1) Lynge Idrætsanlæg
19. aug 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Værløse BK (1)
Runde 1
193314
19-08 2023
10:30 Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
19. aug 2023
10:30
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
Runde 1
193316
19-08 2023
13:00 AB FC Holte Akademisk Boldklub
19. aug 2023
13:00
AB
FC Holte
Runde 1
193313
20-08 2023
14:15 Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
20. aug 2023
14:15
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri BK
Runde 2
193318
ti22-08 2023
18:00 Værløse BK (1) Hareskov IF Værløse Stadion
22. aug 2023
18:00
Værløse BK (1)
Hareskov IF
Runde 2
193317
26-08 2023
10:00 Slagslunde-Ganløse IF AB Gryden kunstgræs
26. aug 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
AB
Runde 2
193330
26-08 2023
10:00 Allerød Fodbold Klub Bagsværd BK Allerød Idrætspark
26. aug 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
Bagsværd BK
Runde 2
193331
26-08 2023
12:45 FC Holte Farum BK Rudegård Stadion
26. aug 2023
12:45
FC Holte
Farum BK
Runde 2
193319
27-08 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Lynge-Uggeløse IF Virum Stadion
27. aug 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Lynge-Uggeløse IF
Runde 1
193315
27-08 2023
11:30 Hareskov IF Slagslunde-Ganløse IF Birkevang
27. aug 2023
11:30
Hareskov IF
Slagslunde-Ganløse IF
Runde 3
193332
on30-08 2023
18:00 Slagslunde-Ganløse IF Værløse BK (1) Gryden
30. aug 2023
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
Værløse BK (1)
Runde 3
193336
on30-08 2023
18:45 AB Farum BK Akademisk Boldklub
30. aug 2023
18:45
AB
Farum BK
Runde 3
193334
02-09 2023
14:15 Bagsværd BK FC Holte Bagsværd Stadion Kunstgræs
02. sep 2023
14:15
Bagsværd BK
FC Holte
Runde 3
193333
03-09 2023
10:00 Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub Lynge Idrætsanlæg
03. sep 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Allerød Fodbold Klub
Runde 3
193335
03-09 2023
11:15 Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK Birkevang
03. sep 2023
11:15
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
Runde 4
193337
ti05-09 2023
18:00 Værløse BK (1) AB Værløse Stadion
05. sep 2023
18:00
Værløse BK (1)
AB
Runde 4
193476
ti05-09 2023
18:30 Farum BK Bagsværd BK Farum Park
05. sep 2023
18:30
Farum BK
Bagsværd BK
Runde 4
193477
on06-09 2023
18:30 Allerød Fodbold Klub Hareskov IF Allerød Idrætspark
06. sep 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
Runde 4
193478
on06-09 2023
18:30 FC Holte Lynge-Uggeløse IF Rudegård Stadion
06. sep 2023
18:30
FC Holte
Lynge-Uggeløse IF
Runde 4
193339
10-09 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Slagslunde-Ganløse IF Virum Stadion
10. sep 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Slagslunde-Ganløse IF
Runde 5
193481
ti12-09 2023
18:00 Værløse BK (1) Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion
12. sep 2023
18:00
Værløse BK (1)
Virum-Sorgenfri BK
Runde 5
193483
on13-09 2023
18:15 AB Bagsværd BK Akademisk Boldklub
13. sep 2023
18:15
AB
Bagsværd BK
Runde 5
193480
16-09 2023
10:00 Lynge-Uggeløse IF Farum BK Lynge Idrætsanlæg
16. sep 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK
Runde 5
193479
16-09 2023
10:30 Slagslunde-Ganløse IF Allerød Fodbold Klub Gryden
16. sep 2023
10:30
Slagslunde-Ganløse IF
Allerød Fodbold Klub
Runde 5
193482
17-09 2023
11:15 Hareskov IF FC Holte Birkevang
17. sep 2023
11:15
Hareskov IF
FC Holte
Runde 6
193535
on20-09 2023
18:00 Farum BK Hareskov IF Farum Park
20. sep 2023
18:00
Farum BK
Hareskov IF
Runde 6
193538
23-09 2023
09:45 FC Holte Slagslunde-Ganløse IF Rudegård Stadion
23. sep 2023
09:45
FC Holte
Slagslunde-Ganløse IF
Runde 6
193537
23-09 2023
10:00 Allerød Fodbold Klub Værløse BK (1) Allerød Idrætspark
23. sep 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
Værløse BK (1)
Runde 6
193485
24-09 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK AB Virum Stadion
24. sep 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
AB
Runde 6
193484
24-09 2023
14:30 Bagsværd BK Lynge-Uggeløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
24. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
Lynge-Uggeløse IF
Runde 7
193540
ti26-09 2023
18:00 Værløse BK (1) FC Holte
!
NB: FC Holte er taberdømt
Værløse Stadion
26. sep 2023
18:00
Værløse BK (1)
FC Holte
Runde 7
193543
on27-09 2023
17:45 AB Lynge-Uggeløse IF Akademisk Boldklub
27. sep 2023
17:45
AB
Lynge-Uggeløse IF
Runde 7
193539
30-09 2023
10:00 Slagslunde-Ganløse IF Farum BK Gryden kunstgræs
30. sep 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Farum BK
Runde 7
193541
30-09 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Virum Stadion
30. sep 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
Runde 7
193542
01-10 2023
11:15 Hareskov IF Bagsværd BK Birkevang
01. okt 2023
11:15
Hareskov IF
Bagsværd BK
Runde 8
193556
ti03-10 2023
17:15 Farum BK Værløse BK (1) Farum Park
03. okt 2023
17:15
Farum BK
Værløse BK (1)
Runde 8
193558
07-10 2023
09:45 FC Holte Virum-Sorgenfri BK Rudegård Stadion
07. okt 2023
09:45
FC Holte
Virum-Sorgenfri BK
Runde 8
193544
07-10 2023
10:00 Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF Lynge Idrætsanlæg
07. okt 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Hareskov IF
Runde 8
193557
07-10 2023
10:30 AB Allerød Fodbold Klub Akademisk Boldklub
07. okt 2023
10:30
AB
Allerød Fodbold Klub
Runde 8
193555
08-10 2023
14:15 Bagsværd BK Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
08. okt 2023
14:15
Bagsværd BK
Slagslunde-Ganløse IF
Runde 9
193560
ti10-10 2023
17:15 Værløse BK (1) Bagsværd BK Værløse Stadion
10. okt 2023
17:15
Værløse BK (1)
Bagsværd BK
Runde 9
193559
on11-10 2023
17:00 Slagslunde-Ganløse IF Lynge-Uggeløse IF Gryden
11. okt 2023
17:00
Slagslunde-Ganløse IF
Lynge-Uggeløse IF
Runde 9
193563
on11-10 2023
17:00 Allerød Fodbold Klub FC Holte Allerød Idrætspark
11. okt 2023
17:00
Allerød Fodbold Klub
FC Holte
Runde 9
193561
14-10 2023
09:00 Virum-Sorgenfri BK Farum BK
!
NB: Farum BK er taberdømt
Virumgård kunstgræsbane
14. okt 2023
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK
Runde 9
193562
15-10 2023
11:15 Hareskov IF AB Birkevang
15. okt 2023
11:15
Hareskov IF
AB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind