Serie 1, P1 23/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
320590
12-08 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
12. aug 2023
12:00
IF Føroyar
1
Rødovre
1
320591
12-08 2023
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
1
12. aug 2023
14:00
Kastrup Bk
2
Bk. Vestia
1
320592
12-08 2023
14:00 Valby Idrætspark
1
-
3
12. aug 2023
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
1
Bk. Hellas
3
320589
12-08 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
12. aug 2023
14:00
ØKF
2
Jægersborg Bk.
3
320661
ti15-08 2023
18:30 Lersøparken
4
-
1
15. aug 2023
18:30
Bispebjerg Bk.
4
Østerbro IF
1
320662
ti15-08 2023
18:30
HB
Dragør Bk
3
-
0
15. aug 2023
18:30
Dragør Bk.
3
HB
0
320663
on16-08 2023
20:00
CSC
Mimersparken
2
-
2
16. aug 2023
20:00
Nørrebro FF
2
CSC
2
320669
to17-08 2023
18:30 Rødovre Stadion
1
-
2
17. aug 2023
18:30
Rødovre
1
Kastrup Bk
2
320665
fr18-08 2023
18:00
HB
Fælledparken
1
-
4
18. aug 2023
18:00
HB
1
Nørrebro FF
4
320667
19-08 2023
12:00 Engdraget
2
-
3
19. aug 2023
12:00
Bk. Hellas
2
Østerbro IF
3
320668
19-08 2023
12:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
1
19. aug 2023
12:00
Bk. Vestia
1
Frederiksholm Sydhavnen
1
320670
19-08 2023
14:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
19. aug 2023
14:00
CSC
1
ØKF
3
320664
20-08 2023
14:00 Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
20. aug 2023
14:00
Jægersborg Bk.
3
IF Føroyar
1
320666
ma21-08 2023
18:45 Dragør Bk
2
-
1
21. aug 2023
18:45
Dragør Bk.
2
Bispebjerg Bk.
1
320673
ti22-08 2023
18:00 Valby Idrætspark
3
-
0
22. aug 2023
18:00
Frederiksholm Sydhavnen
3
Rødovre
0
320717
fr25-08 2023
18:00
HB
CSC
Fælledparken
3
-
2
25. aug 2023
18:00
HB
3
CSC
2
320671
26-08 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
26. aug 2023
12:00
IF Føroyar
2
ØKF
1
320675
26-08 2023
12:00 Dragør Bk
3
-
3
26. aug 2023
12:00
Dragør Bk.
3
Bk. Hellas
3
320672
26-08 2023
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
4
-
0
26. aug 2023
14:00
Kastrup Bk
4
Jægersborg Bk.
0
320716
27-08 2023
14:00 Mimersparken
2
-
3
27. aug 2023
14:00
Nørrebro FF
2
Bispebjerg Bk.
3
320674
to31-08 2023
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
4
31. aug 2023
20:15
Bk. Vestia
0
Østerbro IF
4
321132
fr01-09 2023
18:15
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
01. sep 2023
18:15
CSC
1
IF Føroyar
1
321129
02-09 2023
12:00 Engdraget
4
-
2
02. sep 2023
12:00
Bk. Hellas
4
Nørrebro FF
2
321131
02-09 2023
12:00 Fælledparken
2
-
1
02. sep 2023
12:00
Østerbro IF
2
Rødovre
1
320719
02-09 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
02. sep 2023
14:00
ØKF
1
Kastrup Bk
3
320720
02-09 2023
14:00
HB
Lersøparken
6
-
0
02. sep 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
6
HB
0
320718
03-09 2023
14:00 Gentofte Sportspark Vest
0
-
3
03. sep 2023
14:00
Jægersborg Bk.
0
Frederiksholm Sydhavnen
3
321140
ti05-09 2023
18:15
CSC
Lersøparken
3
-
0
05. sep 2023
18:15
Bispebjerg Bk.
3
CSC
0
321130
ti05-09 2023
19:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
5
05. sep 2023
19:00
Bk. Vestia
2
Dragør Bk.
5
321139
fr08-09 2023
18:00
HB
Fælledparken
6
-
0
08. sep 2023
18:00
HB
6
Bk. Hellas
0
321135
09-09 2023
12:00 Valby Idrætspark
6
-
1
09. sep 2023
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
6
ØKF
1
321137
09-09 2023
12:00 Dragør Bk
4
-
0
09. sep 2023
12:00
Dragør Bk.
4
Rødovre
0
321136
09-09 2023
14:00 Fælledparken
0
-
0
09. sep 2023
14:00
Østerbro IF
0
Jægersborg Bk.
0
321134
09-09 2023
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
4
-
1
09. sep 2023
14:00
Kastrup Bk
4
IF Føroyar
1
321138
10-09 2023
16:00 Mimersparken
2
-
5
10. sep 2023
16:00
Nørrebro FF
2
Bk. Vestia
5
321147
to14-09 2023
18:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
14. sep 2023
18:00
CSC
3
Kastrup Bk
3
321142
16-09 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
16. sep 2023
12:00
ØKF
2
Østerbro IF
1
321143
16-09 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
16. sep 2023
12:00
IF Føroyar
0
Frederiksholm Sydhavnen
0
321144
16-09 2023
12:00 Engdraget
0
-
5
16. sep 2023
12:00
Bk. Hellas
0
Bispebjerg Bk.
5
321146
16-09 2023
12:00 Rødovre Stadion
1
-
4
16. sep 2023
12:00
Rødovre
1
Nørrebro FF
4
321141
16-09 2023
16:00 Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
16. sep 2023
16:00
Jægersborg Bk.
2
Dragør Bk.
2
321145
17-09 2023
14:00
HB
Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
4
17. sep 2023
14:00
Bk. Vestia
1
HB
4
324434
to21-09 2023
20:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
4
21. sep 2023
20:00
CSC
5
Bk. Hellas
4
324432
fr22-09 2023
18:00
HB
Fælledparken
3
-
2
22. sep 2023
18:00
HB
3
Rødovre
2
324433
23-09 2023
10:00 Lersøparken
5
-
1
23. sep 2023
10:00
Bispebjerg Bk.
5
Bk. Vestia
1
324430
23-09 2023
12:00 Dragør Bk
6
-
1
23. sep 2023
12:00
Dragør Bk.
6
ØKF
1
324428
23-09 2023
12:00 Valby Idrætspark
0
-
2
23. sep 2023
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
Kastrup Bk
2
324429
23-09 2023
14:00 Fælledparken
3
-
4
23. sep 2023
14:00
Østerbro IF
3
IF Føroyar
4
324431
24-09 2023
14:00 Mimersparken
0
-
2
24. sep 2023
14:00
Nørrebro FF
0
Jægersborg Bk.
2
324440
30-09 2023
12:00 Rødovre Stadion
1
-
3
30. sep 2023
12:00
Rødovre
1
Bispebjerg Bk.
3
324437
30-09 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
30. sep 2023
12:00
IF Føroyar
4
Dragør Bk.
1
324438
30-09 2023
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
8
-
1
30. sep 2023
14:00
Kastrup Bk
8
Østerbro IF
1
324439
30-09 2023
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
30. sep 2023
14:00
Bk. Vestia
2
Bk. Hellas
1
324436
30-09 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
30. sep 2023
14:00
ØKF
1
Nørrebro FF
2
324441
30-09 2023
14:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
30. sep 2023
14:00
CSC
0
Frederiksholm Sydhavnen
0
324435
30-09 2023
16:00
HB
Gentofte Sportspark Vest
2
-
5
30. sep 2023
16:00
Jægersborg Bk.
2
HB
5
325607
fr06-10 2023
18:00
HB
Fælledparken
2
-
1
06. okt 2023
18:00
HB
2
ØKF
1
324443
07-10 2023
12:00 Dragør Bk
3
-
6
07. okt 2023
12:00
Dragør Bk.
3
Kastrup Bk
6
325618
07-10 2023
12:00 Engdraget
5
-
0
07. okt 2023
12:00
Bk. Hellas
5
Rødovre
0
325619
07-10 2023
14:00
CSC
Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
07. okt 2023
14:00
Bk. Vestia
2
CSC
1
325617
07-10 2023
14:00 Lersøparken
1
-
2
07. okt 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
1
Jægersborg Bk.
2
325606
08-10 2023
14:00 Mimersparken
2
-
5
08. okt 2023
14:00
Nørrebro FF
2
IF Føroyar
5
327020
14-10 2023
12:00 Valby Idrætspark
2
-
3
14. okt 2023
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
2
Dragør Bk.
3
328385
14-10 2023
12:00 Rødovre Stadion
1
-
3
14. okt 2023
12:00
Rødovre
1
Bk. Vestia
3
327018
14-10 2023
12:00
HB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
14. okt 2023
12:00
IF Føroyar
1
HB
1
327019
14-10 2023
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
0
14. okt 2023
14:00
Kastrup Bk
3
Nørrebro FF
0
329056
14-10 2023
14:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
14. okt 2023
14:00
CSC
2
Østerbro IF
2
325621
14-10 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
14. okt 2023
14:00
ØKF
1
Bispebjerg Bk.
2
325620
14-10 2023
16:00 Gentofte Sportspark Vest
0
-
3
14. okt 2023
16:00
Jægersborg Bk.
0
Bk. Hellas
3
329059
fr20-10 2023
18:00
HB
Fælledparken
1
-
1
20. okt 2023
18:00
HB
1
Kastrup Bk
1
329057
21-10 2023
12:00 Dragør Bk
3
-
2
21. okt 2023
12:00
Dragør Bk.
3
Østerbro IF
2
329061
21-10 2023
12:00 Engdraget
6
-
3
21. okt 2023
12:00
Bk. Hellas
6
ØKF
3
329063
21-10 2023
12:00
CSC
Rødovre Stadion
1
-
2
21. okt 2023
12:00
Rødovre
1
CSC
2
329062
21-10 2023
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
1
21. okt 2023
14:00
Bk. Vestia
0
Jægersborg Bk.
1
329060
21-10 2023
14:00 Genforeningspladsen
0
-
0
21. okt 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
0
IF Føroyar
0
329058
22-10 2023
14:00 Mimersparken
2
-
2
22. okt 2023
14:00
Nørrebro FF
2
Frederiksholm Sydhavnen
2
331095
28-10 2023
12:00
CSC
Dragør Bk
2
-
0
28. okt 2023
12:00
Dragør Bk.
2
CSC
0
329066
28-10 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
28. okt 2023
12:00
IF Føroyar
3
Bk. Hellas
0
329943
28-10 2023
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
3
28. okt 2023
14:00
Kastrup Bk
3
Bispebjerg Bk.
3
330030
28-10 2023
14:00 Fælledparken
0
-
2
28. okt 2023
14:00
Østerbro IF
0
Nørrebro FF
2
329064
28-10 2023
14:00 Gentofte Sportspark Vest
6
-
1
28. okt 2023
14:00
Jægersborg Bk.
6
Rødovre
1
329065
28-10 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
28. okt 2023
14:00
ØKF
1
Bk. Vestia
1
330029
29-10 2023
14:00
HB
Valby Idrætspark
1
-
1
29. okt 2023
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
1
HB
1
334989
ti31-10 2023
20:00
CSC
Gentofte Sportspark Vest
1
-
3
31. okt 2023
20:00
Jægersborg Bk.
1
CSC
3
334889
fr03-11 2023
18:00
HB
Fælledparken
3
-
2
03. nov 2023
18:00
HB
3
Østerbro IF
2
334890
04-11 2023
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
04. nov 2023
12:00
Bispebjerg Bk.
2
Frederiksholm Sydhavnen
0
334891
04-11 2023
12:00 Valby Idrætspark
0
-
2
04. nov 2023
12:00
Bk. Hellas
0
Kastrup Bk
2
334988
04-11 2023
12:00 Rødovre Stadion
0
-
5
04. nov 2023
12:00
Rødovre
0
ØKF
5
334957
04-11 2023
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
0
04. nov 2023
14:00
Bk. Vestia
1
IF Føroyar
0
331096
05-11 2023
14:00 Mimersparken
0
-
1
05. nov 2023
14:00
Nørrebro FF
0
Dragør Bk.
1
324442
ti07-11 2023
18:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
07. nov 2023
18:00
Østerbro IF
1
Frederiksholm Sydhavnen
3
341205
to28-03 2024
12:00 Valby Idrætspark
4
-
0
28. mar
12:00
Bk. Hellas
4
Frederiksholm Sydhavnen
0
341208
to28-03 2024
12:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
28. mar
12:00
CSC
2
Nørrebro FF
1
341206
to28-03 2024
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
28. mar
14:00
Bk. Vestia
0
Kastrup Bk
2
341207
to28-03 2024
14:00 Rødovre Stadion
7
-
1
28. mar
14:00
Rødovre
7
IF Føroyar
1
334990
to28-03 2024
14:00 Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
28. mar
14:00
Jægersborg Bk.
4
ØKF
2
341018
to28-03 2024
14:00
HB
Fælledparken
1
-
4
28. mar
14:00
HB
1
Dragør Bk.
4
341070
to28-03 2024
16:00 Fælledparken
0
-
1
28. mar
16:00
Østerbro IF
0
Bispebjerg Bk.
1
341210
ma01-04 2024
14:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
01. apr
14:00
ØKF
0
CSC
1
341404
ma01-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
01. apr
14:00
IF Føroyar
Jægersborg Bk.
HHT
348700
ma01-04 2024
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
2
01. apr
14:00
Kastrup Bk
3
Rødovre
2
348701
ma01-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
3
-
0
01. apr
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
3
Bk. Vestia
0
348806
ma01-04 2024
14:00 Fælledparken
1
-
4
01. apr
14:00
Østerbro IF
1
Bk. Hellas
4
349379
ma01-04 2024
14:00 Grøndal Multicenter
2
-
2
01. apr
14:00
Bispebjerg Bk.
2
Dragør Bk.
2
349380
ma01-04 2024
14:00
HB
Mimersparken
0
-
1
01. apr
14:00
Nørrebro FF
0
HB
1
360037
06-04 2024
12:00 Fælledparken
2
-
4
06. apr
12:00
Østerbro IF
2
Bk. Vestia
4
360038
06-04 2024
12:00 Rødovre Stadion Kunst
2
-
4
06. apr
12:00
Rødovre
2
Frederiksholm Sydhavnen
4
360039
06-04 2024
14:00
CSC
HB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
06. apr
14:00
CSC
1
HB
1
351949
06-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
5
06. apr
14:00
ØKF
0
IF Føroyar
5
351951
06-04 2024
14:00 Grøndal Multicenter
5
-
2
06. apr
14:00
Bispebjerg Bk.
5
Nørrebro FF
2
360036
06-04 2024
14:00 Dragør Bk
3
-
1
06. apr
14:00
Dragør Bk.
3
Bk. Hellas
1
351946
07-04 2024
14:00 Gentofte Sportspark Vest
2
-
4
07. apr
14:00
Jægersborg Bk.
2
Kastrup Bk
4
361845
fr12-04 2024
18:00
HB
Fælledparken
5
-
1
12. apr
18:00
HB
5
Bispebjerg Bk.
1
360040
13-04 2024
12:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
13. apr
12:00
IF Føroyar
2
CSC
3
360043
13-04 2024
12:00 Rødovre Stadion
3
-
2
13. apr
12:00
Rødovre
3
Østerbro IF
2
360106
13-04 2024
12:00 Dragør Bk
6
-
1
13. apr
12:00
Dragør Bk.
6
Bk. Vestia
1
360041
13-04 2024
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
6
-
0
13. apr
14:00
Kastrup Bk
6
ØKF
0
360042
13-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
0
-
1
13. apr
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
Jægersborg Bk.
1
360107
14-04 2024
14:00 Mimersparken
4
-
1
14. apr
14:00
Nørrebro FF
4
Bk. Hellas
1
361851
20-04 2024
12:00 Rødovre Stadion
1
-
0
20. apr
12:00
Rødovre
1
Dragør Bk.
0
361848
20-04 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
20. apr
12:00
IF Føroyar
1
Kastrup Bk
3
361849
20-04 2024
12:00
HB
Engdraget
0
-
1
20. apr
12:00
Bk. Hellas
0
HB
1
361850
20-04 2024
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
20. apr
14:00
Bk. Vestia
0
Nørrebro FF
2
361846
20-04 2024
14:00 Gentofte Sportspark Vest
1
-
2
20. apr
14:00
Jægersborg Bk.
1
Østerbro IF
2
361847
20-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
20. apr
14:00
ØKF
1
Frederiksholm Sydhavnen
2
361852
20-04 2024
16:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
20. apr
16:00
CSC
1
Bispebjerg Bk.
2
361858
fr26-04 2024
18:00
HB
Fælledparken
1
-
3
26. apr
18:00
HB
1
Bk. Vestia
3
361854
27-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
0
-
3
27. apr
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
IF Føroyar
3
361856
27-04 2024
12:00 Dragør Bk
3
-
4
27. apr
12:00
Dragør Bk.
3
Jægersborg Bk.
4
361859
27-04 2024
14:00 Grøndal Multicenter
2
-
1
27. apr
14:00
Bispebjerg Bk.
2
Bk. Hellas
1
361853
27-04 2024
14:00
CSC
Kastrup IA ved Røllikevej
5
-
2
27. apr
14:00
Kastrup Bk
5
CSC
2
361855
28-04 2024
14:00 Fælledparken
2
-
2
28. apr
14:00
Østerbro IF
2
ØKF
2
361857
28-04 2024
14:00 Mimersparken
2
-
2
28. apr
14:00
Nørrebro FF
2
Rødovre
2
361862
04-05 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
04. maj
12:00
IF Føroyar
1
Østerbro IF
2
383113
04-05 2024
12:00
HB
Rødovre Stadion
4
-
0
04. maj
12:00
Rødovre
4
HB
0
410932
04-05 2024
12:00
CSC
Engdraget
0
-
2
04. maj
12:00
Bk. Hellas
0
CSC
2
361863
04-05 2024
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
7
-
1
04. maj
14:00
Kastrup Bk
7
Frederiksholm Sydhavnen
1
361864
04-05 2024
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
2
04. maj
14:00
Bk. Vestia
1
Bispebjerg Bk.
2
361860
04-05 2024
14:00 Gentofte Sportspark Vest
5
-
1
04. maj
14:00
Jægersborg Bk.
5
Nørrebro FF
1
361861
04-05 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
04. maj
14:00
ØKF
0
Dragør Bk.
1
410933
ti07-05 2024
18:00
CSC
Valby Idrætspark
4
-
1
07. maj
18:00
Frederiksholm Sydhavnen
4
CSC
1
410935
ti07-05 2024
19:00 Dragør Bk
4
-
3
07. maj
19:00
Dragør Bk.
4
IF Føroyar
3
413495
ti07-05 2024
19:00 Lersøparken
1
-
4
07. maj
19:00
Bispebjerg Bk.
1
Rødovre
4
413496
ti07-05 2024
19:00 Engdraget
2
-
1
07. maj
19:00
Bk. Hellas
2
Bk. Vestia
1
410934
ti07-05 2024
20:00 Fælledparken
1
-
2
07. maj
20:00
Østerbro IF
1
Kastrup Bk
2
410936
to09-05 2024
14:00 Mimersparken
0
-
1
09. maj
14:00
Nørrebro FF
0
ØKF
1
410937
fr10-05 2024
18:00
HB
Fælledparken
0
-
3
10. maj
18:00
HB
0
Jægersborg Bk.
3
413502
18-05 2024
12:00 Rødovre Stadion
6
-
3
18. maj
12:00
Rødovre
6
Bk. Hellas
3
413499
18-05 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
18. maj
12:00
IF Føroyar
2
Nørrebro FF
2
413500
18-05 2024
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
0
-
2
18. maj
14:00
Kastrup Bk
0
Dragør Bk.
2
413501
18-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
0
-
1
18. maj
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
Østerbro IF
1
413503
18-05 2024
14:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
1
18. maj
14:00
CSC
7
Bk. Vestia
1
413498
18-05 2024
14:00
HB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
18. maj
14:00
ØKF
3
HB
0
413497
19-05 2024
14:00 Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
19. maj
14:00
Jægersborg Bk.
2
Bispebjerg Bk.
1
429081
fr24-05 2024
18:00
HB
Fælledparken
3
-
1
24. maj
18:00
HB
3
IF Føroyar
1
413825
25-05 2024
12:00 Dragør Bk
4
-
0
25. maj
12:00
Dragør Bk.
4
Frederiksholm Sydhavnen
0
429083
25-05 2024
12:00 Lersøparken
3
-
0
25. maj
12:00
Bispebjerg Bk.
3
ØKF
0
429084
25-05 2024
12:00 Engdraget
4
-
2
25. maj
12:00
Bk. Hellas
4
Jægersborg Bk.
2
429351
25-05 2024
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
25. maj
14:00
Bk. Vestia
3
Rødovre
3
413824
25-05 2024
14:00
CSC
Fælledparken
0
-
3
25. maj
14:00
Østerbro IF
0
CSC
3
429079
26-05 2024
14:00 Mimersparken
0
-
4
26. maj
14:00
Nørrebro FF
0
Kastrup Bk
4
429352
01-06 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest
01. jun
12:00
Jægersborg Bk.
Bk. Vestia
429354
01-06 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
12:00
IF Føroyar
Bispebjerg Bk.
437731
01-06 2024
14:00
HB
Kastrup IA ved Røllikevej
01. jun
14:00
Kastrup Bk
HB
437732
01-06 2024
14:00 Valby Idrætspark
01. jun
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Nørrebro FF
437733
01-06 2024
14:00 Fælledparken
01. jun
14:00
Østerbro IF
Dragør Bk.
437734
01-06 2024
14:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
14:00
CSC
Rødovre
429353
01-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
14:00
ØKF
Bk. Hellas
437737
ti04-06 2024
19:00 Lersøparken
04. jun
19:00
Bispebjerg Bk.
Kastrup Bk
437738
ti04-06 2024
19:00 Engdraget
04. jun
19:00
Bk. Hellas
IF Føroyar
437741
on05-06 2024
19:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
05. jun
19:00
CSC
Dragør Bk.
437740
to06-06 2024
19:00 Rødovre Stadion
06. jun
19:00
Rødovre
Jægersborg Bk.
437736
fr07-06 2024
18:00
HB
Fælledparken
07. jun
18:00
HB
Frederiksholm Sydhavnen
437735
fr07-06 2024
19:30 Mimersparken
07. jun
19:30
Nørrebro FF
Østerbro IF
437739
08-06 2024
12:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
08. jun
12:00
Bk. Vestia
ØKF
437790
to13-06 2024
20:00
HB
Fælledparken
13. jun
20:00
Østerbro IF
HB
437742
15-06 2024
14:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
14:00
CSC
Jægersborg Bk.
437743
15-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
14:00
ØKF
Rødovre
437744
15-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
14:00
IF Føroyar
Bk. Vestia
437745
15-06 2024
14:00 Kastrup IA ved Røllikevej
15. jun
14:00
Kastrup Bk
Bk. Hellas
437789
15-06 2024
14:00 Valby Idrætspark
15. jun
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Bispebjerg Bk.
437791
15-06 2024
14:00 Dragør Bk
15. jun
14:00
Dragør Bk.
Nørrebro FF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op.
Oprykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke findes en oprykker fra Serie 1 pulje 2.

Oprykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker nogen 1. hold fra DBU København-klubber ned fra Københavnsserien efter 2024 forår.

Nedrykning:
Svarer i antal til det antal 1. hold fra DBU København-klubber, der efter forår 2024 rykker ned fra Københavnsserien.

Dog rykker nr. 14 fra Serie 1 pulje 1 altid ned.

Log ind