Serie 1, P2 23/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
666710
ti15-08 2023
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
15. aug 2023
20:15
Sundby BK 2
1
Vanløse IF 2
2
666711
fr18-08 2023
19:00 Sundby Idrætspark
2
-
1
18. aug 2023
19:00
B.1908 2
2
Fremad Amager 2
1
666709
19-08 2023
12:00 Jens Jessens Vej
3
-
3
19. aug 2023
12:00
FA 2000 3
3
FB 2
3
666715
19-08 2023
12:00 Tingbjerg Idrætspark
2
-
4
19. aug 2023
12:00
Brønshøj 2
2
Frem 2
4
666714
19-08 2023
14:00 B1903
2
-
0
19. aug 2023
14:00
B 1903 2
2
KFUM 2
0
666708
19-08 2023
16:00 Fælledparken
2
-
4
19. aug 2023
16:00
Skjold 2
2
Østerbro IF 2
4
666720
ti22-08 2023
18:00 Valby Idrætspark
6
-
2
22. aug 2023
18:00
Frem 2
6
B 1903 2
2
666722
26-08 2023
12:00 Jens Jessens Vej
6
-
0
26. aug 2023
12:00
FB 2
6
Sundby BK 2
0
666728
26-08 2023
12:00 Sundby Idrætspark
2
-
3
26. aug 2023
12:00
Fremad Amager 2
2
FA 2000 3
3
666731
26-08 2023
16:00 Vanløse Idrætspark
2
-
3
26. aug 2023
16:00
Vanløse IF 2
2
Skjold 2
3
666730
27-08 2023
16:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
0
27. aug 2023
16:00
Østerbro IF 2
1
Brønshøj 2
0
666729
ti29-08 2023
18:00 Emdrupparken
2
-
1
29. aug 2023
18:00
KFUM 2
2
B.1908 2
1
666733
ti29-08 2023
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
29. aug 2023
20:15
Sundby BK 2
1
Skjold 2
1
666735
fr01-09 2023
19:00 Sundby Idrætspark
2
-
1
01. sep 2023
19:00
B.1908 2
2
Frem 2
1
666734
02-09 2023
12:00 Jens Jessens Vej
5
-
2
02. sep 2023
12:00
FB 2
5
Fremad Amager 2
2
666739
02-09 2023
12:00 Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
02. sep 2023
12:00
Brønshøj 2
1
Vanløse IF 2
3
666732
02-09 2023
14:00 Jens Jessens Vej
7
-
0
02. sep 2023
14:00
FA 2000 3
7
KFUM 2
0
666736
03-09 2023
14:00 B1903
4
-
6
03. sep 2023
14:00
B 1903 2
4
Østerbro IF 2
6
666740
ti05-09 2023
18:00 Valby Idrætspark
6
-
0
05. sep 2023
18:00
Frem 2
6
FA 2000 3
0
666743
09-09 2023
10:00 Emdrupparken
0
-
2
09. sep 2023
10:00
KFUM 2
0
FB 2
2
666742
09-09 2023
12:00 Sundby Idrætspark
0
-
3
09. sep 2023
12:00
Fremad Amager 2
0
Sundby BK 2
3
666741
09-09 2023
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
09. sep 2023
14:00
Skjold 2
4
Brønshøj 2
3
666747
09-09 2023
16:00 Vanløse Idrætspark
5
-
1
09. sep 2023
16:00
Vanløse IF 2
5
B 1903 2
1
666746
10-09 2023
16:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
10. sep 2023
16:00
Østerbro IF 2
2
B.1908 2
0
666749
ti12-09 2023
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
12. sep 2023
20:15
Sundby BK 2
4
Brønshøj 2
2
666751
fr15-09 2023
19:00 Sundby Idrætspark
1
-
1
15. sep 2023
19:00
B.1908 2
1
Vanløse IF 2
1
666753
16-09 2023
11:00 B1903
1
-
1
16. sep 2023
11:00
B 1903 2
1
Skjold 2
1
666750
16-09 2023
12:00 Jens Jessens Vej
3
-
0
16. sep 2023
12:00
FB 2
3
Frem 2
0
666752
16-09 2023
14:00 Sundby Idrætspark
4
-
1
16. sep 2023
14:00
Fremad Amager 2
4
KFUM 2
1
666748
17-09 2023
14:00 Fælledparken
3
-
7
17. sep 2023
14:00
Østerbro IF 2
3
FA 2000 3
7
666754
ti19-09 2023
18:00 Valby Idrætspark
2
-
2
19. sep 2023
18:00
Frem 2
2
Fremad Amager 2
2
666756
23-09 2023
12:00 Emdrupparken
0
-
3
23. sep 2023
12:00
KFUM 2
0
Sundby BK 2
3
666757
23-09 2023
12:00 Tingbjerg Idrætspark
4
-
1
23. sep 2023
12:00
Brønshøj 2
4
B 1903 2
1
666759
23-09 2023
16:00 Vanløse Idrætspark
5
-
2
23. sep 2023
16:00
Vanløse IF 2
5
FA 2000 3
2
666755
24-09 2023
16:00 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
24. sep 2023
16:00
Skjold 2
0
B.1908 2
1
666758
24-09 2023
16:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
24. sep 2023
16:00
Østerbro IF 2
2
FB 2
1
666761
ti26-09 2023
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
26. sep 2023
20:15
Sundby BK 2
4
B 1903 2
1
666765
to28-09 2023
18:00 Emdrupparken
3
-
6
28. sep 2023
18:00
KFUM 2
3
Frem 2
6
666763
fr29-09 2023
19:00 Sundby Idrætspark
2
-
3
29. sep 2023
19:00
B.1908 2
2
Brønshøj 2
3
666760
30-09 2023
12:00 Jens Jessens Vej
4
-
0
30. sep 2023
12:00
FA 2000 3
4
Skjold 2
0
666762
30-09 2023
12:00 Jens Jessens Vej
1
-
5
30. sep 2023
12:00
FB 2
1
Vanløse IF 2
5
666764
30-09 2023
14:00 Sundby Idrætspark
1
-
2
30. sep 2023
14:00
Fremad Amager 2
1
Østerbro IF 2
2
666766
ti03-10 2023
18:00 Valby Idrætspark
2
-
0
03. okt 2023
18:00
Frem 2
2
Sundby BK 2
0
666769
07-10 2023
12:00 Tingbjerg Idrætspark
0
-
4
07. okt 2023
12:00
Brønshøj 2
0
FA 2000 3
4
666768
07-10 2023
14:00 B1903
1
-
4
07. okt 2023
14:00
B 1903 2
1
B.1908 2
4
666771
07-10 2023
16:00 Vanløse Idrætspark
5
-
1
07. okt 2023
16:00
Vanløse IF 2
5
Fremad Amager 2
1
666767
08-10 2023
16:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
08. okt 2023
16:00
Skjold 2
2
FB 2
3
666770
08-10 2023
16:00 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
08. okt 2023
16:00
Østerbro IF 2
4
KFUM 2
2
666777
ti10-10 2023
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
10. okt 2023
20:15
Sundby BK 2
3
B.1908 2
0
666831
to12-10 2023
18:00 Sundby Idrætspark
3
-
1
12. okt 2023
18:00
Fremad Amager 2
3
Skjold 2
1
666830
14-10 2023
12:00 Jens Jessens Vej
3
-
0
14. okt 2023
12:00
FB 2
3
Brønshøj 2
0
666832
14-10 2023
12:00 Emdrupparken
1
-
11
14. okt 2023
12:00
KFUM 2
1
Vanløse IF 2
11
666773
14-10 2023
14:00 Jens Jessens Vej
4
-
1
14. okt 2023
14:00
FA 2000 3
4
B 1903 2
1
666834
ti17-10 2023
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
17. okt 2023
20:15
Sundby BK 2
4
Østerbro IF 2
2
666835
fr20-10 2023
19:00 Sundby Idrætspark
3
-
3
20. okt 2023
19:00
B.1908 2
3
FA 2000 3
3
666836
21-10 2023
11:00 B1903
4
-
2
21. okt 2023
11:00
B 1903 2
4
FB 2
2
666837
21-10 2023
12:00 Tingbjerg Idrætspark
0
-
2
21. okt 2023
12:00
Brønshøj 2
0
Fremad Amager 2
2
666838
21-10 2023
16:00 Vanløse Idrætspark
3
-
5
21. okt 2023
16:00
Vanløse IF 2
3
Frem 2
5
666839
ti24-10 2023
18:00 Valby Idrætspark
3
-
1
24. okt 2023
18:00
Frem 2
3
Skjold 2
1
666968
fr27-10 2023
19:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
27. okt 2023
19:00
Østerbro IF 2
1
Vanløse IF 2
3
666965
28-10 2023
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
1
28. okt 2023
12:00
FB 2
2
B.1908 2
1
666966
28-10 2023
14:00 Sundby Idrætspark
1
-
1
28. okt 2023
14:00
Fremad Amager 2
1
B 1903 2
1
666924
28-10 2023
14:00 Jens Jessens Vej
1
-
2
28. okt 2023
14:00
FA 2000 3
1
Sundby BK 2
2
666967
28-10 2023
16:00 Emdrupparken
2
-
1
28. okt 2023
16:00
KFUM 2
2
Brønshøj 2
1
666772
ti31-10 2023
19:15 Valby Idrætspark
7
-
0
31. okt 2023
19:15
Frem 2
7
Østerbro IF 2
0
666833
to02-11 2023
18:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
02. nov 2023
18:00
Skjold 2
3
KFUM 2
0
666971
to28-03 2024
12:00 Jens Jessens Vej
1
-
3
28. mar
12:00
FB 2
1
FA 2000 3
3
666970
30-03 2024
12:00 Valby Idrætspark
2
-
3
30. mar
12:00
Frem 2
2
Brønshøj 2
3
666972
30-03 2024
12:00 Sundby Idrætspark
0
-
0
30. mar
12:00
Fremad Amager 2
0
B.1908 2
0
666973
30-03 2024
12:00 Emdrupparken
1
-
3
30. mar
12:00
KFUM 2
1
B 1903 2
3
666978
30-03 2024
12:00 Vanløse Idrætspark
0
-
1
30. mar
12:00
Vanløse IF 2
0
Sundby BK 2
1
666974
30-03 2024
16:30 Fælledparken
5
-
4
30. mar
16:30
Østerbro IF 2
5
Skjold 2
4
666995
ma01-04 2024
16:00 Fælledparken
2
-
3
01. apr
16:00
Skjold 2
2
Vanløse IF 2
3
666998
ma01-04 2024
16:00 Sundby Idrætspark
UHT
01. apr
16:00
B.1908 2
KFUM 2
UHT
667001
ti02-04 2024
19:00 Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
02. apr
19:00
Brønshøj 2
1
Østerbro IF 2
1
666997
ti02-04 2024
19:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
02. apr
19:30
Sundby BK 2
4
FB 2
1
666996
to04-04 2024
19:30 Jens Jessens Vej
2
-
0
04. apr
19:30
FA 2000 3
2
Fremad Amager 2
0
667002
ti09-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
3
-
0
09. apr
18:00
Frem 2
3
B.1908 2
0
667005
ti09-04 2024
19:00 Emdrupparken
0
-
6
09. apr
19:00
KFUM 2
0
FA 2000 3
6
667004
fr12-04 2024
19:00 Sundby Idrætspark
0
-
2
12. apr
19:00
Fremad Amager 2
0
FB 2
2
667003
13-04 2024
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
3
13. apr
14:00
Skjold 2
6
Sundby BK 2
3
667007
13-04 2024
16:00 Vanløse Idrætspark
3
-
2
13. apr
16:00
Vanløse IF 2
3
Brønshøj 2
2
667006
14-04 2024
16:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
14. apr
16:00
Østerbro IF 2
2
B 1903 2
0
667008
20-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
6
-
1
20. apr
12:00
FA 2000 3
6
Frem 2
1
667010
20-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
12
-
1
20. apr
12:00
FB 2
12
KFUM 2
1
667011
20-04 2024
12:00 Sundby Idrætspark
2
-
0
20. apr
12:00
B.1908 2
2
Østerbro IF 2
0
667013
20-04 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
20. apr
12:00
Brønshøj 2
1
Skjold 2
3
667012
20-04 2024
16:00 B1903
2
-
3
20. apr
16:00
B 1903 2
2
Vanløse IF 2
3
667021
ti23-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
0
-
1
23. apr
18:00
Frem 2
0
FB 2
1
667009
ti23-04 2024
20:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
23. apr
20:30
Sundby BK 2
4
Fremad Amager 2
0
667055
27-04 2024
12:00 Emdrupparken
0
-
7
27. apr
12:00
KFUM 2
0
Fremad Amager 2
7
667057
27-04 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
27. apr
12:00
Brønshøj 2
4
Sundby BK 2
2
667060
27-04 2024
16:00 Vanløse Idrætspark
2
-
1
27. apr
16:00
Vanløse IF 2
2
B.1908 2
1
667054
28-04 2024
12:00 Fælledparken
3
-
3
28. apr
12:00
Skjold 2
3
B 1903 2
3
667058
28-04 2024
16:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
28. apr
16:00
Østerbro IF 2
1
FA 2000 3
1
667335
fr03-05 2024
19:15 Sundby Idrætspark
1
-
2
03. maj
19:15
Fremad Amager 2
1
Frem 2
2
667066
04-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
6
-
2
04. maj
12:00
FA 2000 3
6
Vanløse IF 2
2
667140
04-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
1
-
3
04. maj
12:00
FB 2
1
Østerbro IF 2
3
667243
04-05 2024
12:00 Sundby Idrætspark
2
-
1
04. maj
12:00
B.1908 2
2
Skjold 2
1
667337
04-05 2024
12:00 B1903
1
-
0
04. maj
12:00
B 1903 2
1
Brønshøj 2
0
667139
04-05 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
04. maj
14:00
Sundby BK 2
5
KFUM 2
1
667338
ti07-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
13
-
1
07. maj
18:00
Frem 2
13
KFUM 2
1
667369
11-05 2024
12:00 B1903
3
-
3
11. maj
12:00
B 1903 2
3
Sundby BK 2
3
667378
11-05 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
4
-
4
11. maj
12:00
Brønshøj 2
4
B.1908 2
4
667368
11-05 2024
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
11. maj
14:00
Skjold 2
2
FA 2000 3
1
667388
11-05 2024
16:00 Vanløse Idrætspark
4
-
0
11. maj
16:00
Vanløse IF 2
4
FB 2
0
667387
12-05 2024
16:00 Fælledparken
4
-
1
12. maj
16:00
Østerbro IF 2
4
Fremad Amager 2
1
667000
ti14-05 2024
19:00 B1903
1
-
5
14. maj
19:00
B 1903 2
1
Frem 2
5
667397
fr24-05 2024
19:15 Sundby Idrætspark
2
-
1
24. maj
19:15
Fremad Amager 2
2
Vanløse IF 2
1
667390
25-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
4
-
2
25. maj
12:00
FA 2000 3
4
Brønshøj 2
2
667392
25-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
2
25. maj
12:00
FB 2
2
Skjold 2
2
667393
25-05 2024
12:00 Sundby Idrætspark
0
-
3
25. maj
12:00
B.1908 2
0
B 1903 2
3
667398
25-05 2024
14:00 Emdrupparken
HHT
25. maj
14:00
KFUM 2
Østerbro IF 2
HHT
667391
ti28-05 2024
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
28. maj
20:15
Sundby BK 2
1
Frem 2
4
667400
01-06 2024
12:00 Sundby Idrætspark
01. jun
12:00
B.1908 2
Sundby BK 2
667401
01-06 2024
12:00 B1903
01. jun
12:00
B 1903 2
FA 2000 3
667402
01-06 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
01. jun
12:00
Brønshøj 2
FB 2
667399
01-06 2024
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
01. jun
14:00
Skjold 2
Fremad Amager 2
667404
01-06 2024
16:00 Vanløse Idrætspark
01. jun
16:00
Vanløse IF 2
KFUM 2
667403
02-06 2024
16:00 Ryparken Idrætsanlæg
02. jun
16:00
Østerbro IF 2
Frem 2
667405
ti04-06 2024
18:00 Valby Idrætspark
04. jun
18:00
Frem 2
Vanløse IF 2
667409
to06-06 2024
18:00 Emdrupparken
06. jun
18:00
KFUM 2
Skjold 2
667462
fr07-06 2024
19:00 Ryparken Idrætsanlæg
07. jun
19:00
Østerbro IF 2
Sundby BK 2
667408
fr07-06 2024
19:15 Sundby Idrætspark
07. jun
19:15
Fremad Amager 2
Brønshøj 2
667406
08-06 2024
12:00 Jens Jessens Vej
08. jun
12:00
FA 2000 3
B.1908 2
667407
08-06 2024
12:00 Jens Jessens Vej
08. jun
12:00
FB 2
B 1903 2
667463
15-06 2024
16:00 Fælledparken
15. jun
16:00
Skjold 2
Frem 2
667464
15-06 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
16:00
Sundby BK 2
FA 2000 3
667465
15-06 2024
16:00 Sundby Idrætspark
15. jun
16:00
B.1908 2
FB 2
667466
15-06 2024
16:00 B1903
15. jun
16:00
B 1903 2
Fremad Amager 2
667467
15-06 2024
16:00 Tingbjerg Idrætspark
15. jun
16:00
Brønshøj 2
KFUM 2
667479
15-06 2024
16:00 Vanløse Idrætspark
15. jun
16:00
Vanløse IF 2
Østerbro IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op.

Nedrykning:
Nr. 11 og 12

Nedrykningen forøges med 1 hold hvis, der ikke efter ovenstående kan findes en oprykker fra Serie 1 pulje 2 efter 2024 forår til Københavnsserien 2024/25.
Nedrykningen forøges med det antal ikke 1. hold fra DBU København-klubber, der efter 2024 forår rykker ned fra Københavnsserien

Log ind