Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs, P4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
252690
ma08-04 2024
18:15 Lundehusparken
5
-
0
08. apr
18:15
Skjold 12
5
Østerbro IF 2
0
252688
ti09-04 2024
18:00 Lersøparken
0
-
4
09. apr
18:00
Copenfalster FF
0
Skjold 9
4
252687
ti09-04 2024
20:00 Sundby Idrætspark
5
-
0
09. apr
20:00
Fremad Amager 2
5
Valby 2
0
252686
ti09-04 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
09. apr
20:30
B.93 4
Vesterbro Alliancen
UHT
252689
13-04 2024
15:00
Oversidder
Fælledparken
13. apr
15:00
HB 4
Oversidder
252695
ma15-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
0
-
6
15. apr
19:00
Valby 2
0
B.93 4
6
252691
ma15-04 2024
22:00
Oversidder
15. apr
22:00
Oversidder
Skjold 12
252694
ti16-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
9
-
5
16. apr
19:30
Vesterbro Alliancen
9
HB 4
5
253188
ti16-04 2024
19:30 Fælledparken
2
-
1
16. apr
19:30
Østerbro IF 2
2
Copenfalster FF
1
253026
20-04 2024
12:45 Lundehusparken
13
-
2
20. apr
12:45
Skjold 9
13
Fremad Amager 2
2
253249
ma22-04 2024
18:15 Lundehusparken
2
-
2
22. apr
18:15
Skjold 12
2
Copenfalster FF
2
253219
ma22-04 2024
22:00
Oversidder
22. apr
22:00
Oversidder
Vesterbro Alliancen
253243
ti23-04 2024
20:00 Sundby Idrætspark
5
-
3
23. apr
20:00
Fremad Amager 2
5
Østerbro IF 2
3
253242
to25-04 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
5
25. apr
20:30
B.93 4
2
Skjold 9
5
253244
27-04 2024
13:30 Fælledparken
1
-
5
27. apr
13:30
HB 4
1
Valby 2
5
253252
ma29-04 2024
19:00
Oversidder
Valby Idrætspark
29. apr
19:00
Valby 2
Oversidder
253254
ti30-04 2024
18:00 Lersøparken
4
-
1
30. apr
18:00
Copenfalster FF
4
Fremad Amager 2
1
253250
ti30-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
4
-
5
30. apr
19:30
Vesterbro Alliancen
4
Skjold 12
5
253255
05-05 2024
10:15 Lundehusparken
7
-
3
05. maj
10:15
Skjold 9
7
HB 4
3
253382
05-05 2024
17:45 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
5
05. maj
17:45
Østerbro IF 2
1
B.93 4
5
254713
ma06-05 2024
18:15 Lundehusparken
UHT
06. maj
18:15
Skjold 12
Fremad Amager 2
UHT
253934
ma06-05 2024
22:00
Oversidder
06. maj
22:00
Oversidder
Skjold 9
254711
ti07-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
2
-
1
07. maj
19:30
Vesterbro Alliancen
2
Valby 2
1
254433
on08-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
08. maj
20:30
B.93 4
Copenfalster FF
UHT
254712
11-05 2024
12:30 Fælledparken
0
-
3
11. maj
12:30
HB 4
0
Østerbro IF 2
3
254736
ma13-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
0
-
6
13. maj
19:00
Valby 2
0
Skjold 12
6
254737
ti14-05 2024
18:30 Lersøparken
5
-
2
14. maj
18:30
Copenfalster FF
5
HB 4
2
254735
ti14-05 2024
20:00 Sundby Idrætspark
HMH
14. maj
20:00
Fremad Amager 2
B.93 4
HMH
254739
19-05 2024
17:45
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg
19. maj
17:45
Østerbro IF 2
Oversidder
254747
ma20-05 2024
18:15 Lundehusparken
9
-
1
20. maj
18:15
Skjold 12
9
B.93 4
1
254740
ma20-05 2024
22:00
Oversidder
20. maj
22:00
Oversidder
Copenfalster FF
254742
ti21-05 2024
18:30 Valby Idrætspark
1
-
4
21. maj
18:30
Valby 2
1
Skjold 9
4
254741
ti21-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
4
-
2
21. maj
19:30
Vesterbro Alliancen
4
Østerbro IF 2
2
254746
25-05 2024
15:00 Fælledparken
UHT
25. maj
15:00
HB 4
Fremad Amager 2
UHT
254752
ma27-05 2024
20:45 Lundehusparken
3
-
4
27. maj
20:45
Skjold 12
3
Skjold 9
4
254749
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
27. maj
22:00
Fremad Amager 2
Oversidder
254750
ti28-05 2024
18:00 Lersøparken
28. maj
18:00
Copenfalster FF
Vesterbro Alliancen
254748
to30-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
30. maj
20:30
B.93 4
HB 4
254738
02-06 2024
12:45 Lundehusparken
02. jun
12:45
Skjold 9
Vesterbro Alliancen
254753
02-06 2024
17:45 Ryparken Idrætsanlæg
02. jun
17:45
Østerbro IF 2
Valby 2
254755
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
B.93 4
254757
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
08. jun
13:45
Vesterbro Alliancen
Fremad Amager 2
254758
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
08. jun
13:45
Valby 2
Copenfalster FF
255032
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
08. jun
13:45
HB 4
Skjold 12
255033
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
08. jun
13:45
Skjold 9
Østerbro IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind