Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs, P1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
255872
ma08-04 2024
20:30
Oversidder
Jens Jessens Vej
08. apr
20:30
FA 2000 11
Oversidder
255876
ma08-04 2024
20:45
Oversidder
Lundehusparken
08. apr
20:45
Skjold 15
Oversidder
255874
to11-04 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
11. apr
19:30
Hakoah
1
Arctos
2
255873
13-04 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
13. apr
11:15
KFB 4
B 1903 2
UHT
255875
13-04 2024
13:00 Fælledparken
1
-
2
13. apr
13:00
Østerbro IF 5
1
AC Buongiorno
2
255880
ma15-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
2
-
4
15. apr
19:15
Arctos
2
KFB 4
4
255881
ti16-04 2024
17:45
Oversidder
16. apr
17:45
Oversidder
Hakoah
255879
ti16-04 2024
20:30 B1903
0
-
8
16. apr
20:30
B 1903 2
0
FA 2000 11
8
255877
ti16-04 2024
20:45 Valby Idrætspark
2
-
3
16. apr
20:45
AC Buongiorno
2
Skjold 15
3
255878
on17-04 2024
18:00
Oversidder
17. apr
18:00
Oversidder
Østerbro IF 5
255882
ma22-04 2024
18:00
Oversidder
Valby Idrætspark
22. apr
18:00
AC Buongiorno
Oversidder
255884
27-04 2024
11:15
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
27. apr
11:15
KFB 4
Oversidder
255883
27-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
17
-
1
27. apr
12:00
FA 2000 11
17
Arctos
1
255885
27-04 2024
13:00 Fælledparken
6
-
2
27. apr
13:00
Østerbro IF 5
6
B 1903 2
2
255886
28-04 2024
12:45 Lundehusparken
2
-
3
28. apr
12:45
Skjold 15
2
Hakoah
3
255890
ma29-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
1
-
6
29. apr
19:15
Arctos
1
Østerbro IF 5
6
255891
ti30-04 2024
17:45
Oversidder
30. apr
17:45
Oversidder
FA 2000 11
255888
on01-05 2024
18:50 B1903
2
-
3
01. maj
18:50
B 1903 2
2
AC Buongiorno
3
255887
on01-05 2024
20:30
Oversidder
01. maj
20:30
Oversidder
Skjold 15
255889
to02-05 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
02. maj
19:30
Hakoah
0
KFB 4
5
255896
ma06-05 2024
19:30 Lundehusparken
0
-
1
06. maj
19:30
Skjold 15
0
KFB 4
1
255892
ma06-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
7
-
1
06. maj
20:30
AC Buongiorno
7
Arctos
1
255894
on08-05 2024
18:00
Oversidder
08. maj
18:00
Oversidder
B 1903 2
255893
to09-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
11
-
0
09. maj
20:30
FA 2000 11
11
Hakoah
0
255895
11-05 2024
13:00
Oversidder
Fælledparken
11. maj
13:00
Østerbro IF 5
Oversidder
255900
ma13-05 2024
19:15
Oversidder
Valby Idrætspark
13. maj
19:15
Arctos
Oversidder
255901
ti14-05 2024
17:45
Oversidder
14. maj
17:45
Oversidder
AC Buongiorno
255899
to16-05 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
6
16. maj
19:30
Hakoah
3
Østerbro IF 5
6
255898
to16-05 2024
20:20 B1903
3
-
5
16. maj
20:20
B 1903 2
3
Skjold 15
5
255897
18-05 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
18. maj
11:15
KFB 4
1
FA 2000 11
3
255902
ma20-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
2
-
2
20. maj
18:00
AC Buongiorno
2
Hakoah
2
255906
ti21-05 2024
19:30 Lundehusparken
0
-
1
21. maj
19:30
Skjold 15
0
FA 2000 11
1
255904
ti21-05 2024
20:20 B1903
HHT
21. maj
20:20
B 1903 2
Arctos
HHT
255903
on22-05 2024
19:15
Oversidder
Oversidder
22. maj
19:15
Oversidder
Oversidder
255905
25-05 2024
13:00 Fælledparken
4
-
3
25. maj
13:00
Østerbro IF 5
4
KFB 4
3
255911
ti28-05 2024
17:45
Oversidder
28. maj
17:45
Oversidder
B 1903 2
255910
ti28-05 2024
19:30 Lundehusparken
28. maj
19:30
Skjold 15
Arctos
255907
on29-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
29. maj
20:30
FA 2000 11
Østerbro IF 5
255909
to30-05 2024
19:30
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg
30. maj
19:30
Hakoah
Oversidder
255908
01-06 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
12:30
KFB 4
AC Buongiorno
255914
to06-06 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
06. jun
19:30
Hakoah
B 1903 2
255913
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
KFB 4
255916
08-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Arctos
Oversidder
255915
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
08. jun
15:00
Østerbro IF 5
Skjold 15
255912
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
08. jun
15:00
AC Buongiorno
FA 2000 11
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind