Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs, P7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
333133
ma08-04 2024
19:30
Fix
Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
08. apr
19:30
Fix
4
Stefan 3
2
333135
ma08-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
1
-
7
08. apr
20:30
FB 20
1
FA 2000 9
7
333136
fr12-04 2024
18:00 Genforeningspladsen
1
-
0
12. apr
18:00
Union 11
1
Frem 5
0
333134
14-04 2024
17:45 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
14. apr
17:45
Østerbro IF 3
2
Volvox 2
2
333140
on17-04 2024
18:30
Fix
Lersøparken
0
-
3
17. apr
18:30
Volvox 2
0
Fix
3
333138
on17-04 2024
19:00
VLI
Valby Idrætspark
0
-
1
17. apr
19:00
Frem 5
0
VLI
1
333141
on17-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
1
17. apr
20:30
FA 2000 9
2
Østerbro IF 3
1
333142
to18-04 2024
18:00 Fælledparken
1
-
4
18. apr
18:00
HB 14
1
FB 20
4
333139
to18-04 2024
18:45 Rådvadsvej
2
-
1
18. apr
18:45
Stefan 3
2
Union 11
1
333144
ma22-04 2024
19:30
Fix
Tingbjerg Idrætspark
6
-
3
22. apr
19:30
Fix
6
FA 2000 9
3
333147
ma22-04 2024
20:15
VLI
Jens Jessens Vej
4
-
3
22. apr
20:15
VLI
4
FB 20
3
333145
ti23-04 2024
18:00 Fælledparken
5
-
1
23. apr
18:00
Østerbro IF 3
5
HB 14
1
333143
on24-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
1
-
3
24. apr
19:00
Frem 5
1
Stefan 3
3
333146
fr26-04 2024
18:15 Genforeningspladsen
0
-
0
26. apr
18:15
Union 11
0
Volvox 2
0
333150
ma29-04 2024
19:00 Jens Jessens Vej
2
-
2
29. apr
19:00
FB 20
2
Østerbro IF 3
2
333148
ti30-04 2024
18:30
VLI
Rådvadsvej
0
-
3
30. apr
18:30
Stefan 3
0
VLI
3
333149
on01-05 2024
19:10 Lersøparken
5
-
1
01. maj
19:10
Volvox 2
5
Frem 5
1
333152
to02-05 2024
18:00
Fix
Fælledparken
1
-
4
02. maj
18:00
HB 14
1
Fix
4
333151
to02-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
2
02. maj
20:30
FA 2000 9
2
Union 11
2
333154
ma06-05 2024
19:30
Fix
Tingbjerg Idrætspark
9
-
1
06. maj
19:30
Fix
9
FB 20
1
333218
ma06-05 2024
20:15
VLI
Jens Jessens Vej
4
-
1
06. maj
20:15
VLI
4
Østerbro IF 3
1
333216
ti07-05 2024
19:00 Rådvadsvej
5
-
1
07. maj
19:00
Stefan 3
5
Volvox 2
1
333153
on08-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
4
-
0
08. maj
19:00
Frem 5
4
FA 2000 9
0
333217
fr10-05 2024
18:00 Genforeningspladsen
8
-
1
10. maj
18:00
Union 11
8
HB 14
1
333221
ma13-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
1
-
1
13. maj
20:30
FB 20
1
Union 11
1
333222
ma13-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
2
13. maj
20:30
FA 2000 9
2
Stefan 3
2
333219
ti14-05 2024
19:30
Fix
Fælledparken
3
-
1
14. maj
19:30
Østerbro IF 3
3
Fix
1
333220
on15-05 2024
18:30
VLI
Lersøparken
2
-
0
15. maj
18:30
Volvox 2
2
VLI
0
333223
to16-05 2024
18:00 Fælledparken
0
-
3
16. maj
18:00
HB 14
0
Frem 5
3
333228
ma20-05 2024
20:10
VLI
Fix
Jens Jessens Vej
1
-
2
20. maj
20:10
VLI
1
Fix
2
333226
on22-05 2024
18:30 Lersøparken
1
-
0
22. maj
18:30
Volvox 2
1
FA 2000 9
0
333224
on22-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
3
-
1
22. maj
19:00
Frem 5
3
FB 20
1
333225
to23-05 2024
18:30 Rådvadsvej
UHT
23. maj
18:30
Stefan 3
HB 14
UHT
333227
fr24-05 2024
18:00 Genforeningspladsen
5
-
1
24. maj
18:00
Union 11
5
Østerbro IF 3
1
333231
ma27-05 2024
19:00 Jens Jessens Vej
3
-
2
27. maj
19:00
FB 20
3
Stefan 3
2
333229
ma27-05 2024
19:30
Fix
Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
27. maj
19:30
Fix
1
Union 11
2
333137
ma27-05 2024
20:15
VLI
Jens Jessens Vej
3
-
0
27. maj
20:15
VLI
3
HB 14
0
333233
02-06 2024
15:00 Fælledparken
02. jun
15:00
HB 14
Volvox 2
333230
02-06 2024
17:45 Ryparken Idrætsanlæg
02. jun
17:45
Østerbro IF 3
Frem 5
333232
ma03-06 2024
20:00
VLI
Jens Jessens Vej
03. jun
20:00
VLI
FA 2000 9
333237
08-06 2024
12:00
VLI
Grøndal Multicenter
08. jun
12:00
Union 11
VLI
333238
08-06 2024
16:15 Valby Idrætspark
08. jun
16:15
FA 2000 9
HB 14
333234
08-06 2024
16:15
Fix
Valby Idrætspark
08. jun
16:15
Frem 5
Fix
333235
08-06 2024
16:15 Valby Idrætspark
08. jun
16:15
Stefan 3
Østerbro IF 3
333236
08-06 2024
16:15 Valby Idrætspark
08. jun
16:15
Volvox 2
FB 20
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind