Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs, P7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
130032
ma08-04 2024
20:30 Valby Idrætspark
2
-
3
08. apr
20:30
Tsunami FC
2
Kastrup
3
130031
ti09-04 2024
20:15 Frederiksberg IP, kunst
UHT
09. apr
20:15
FA 2000 12
HB 18
UHT
130033
on10-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
10
-
0
10. apr
19:00
Frem 14
10
Bispebjerg 2
0
130029
14-04 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
14. apr
11:15
KFB 7
3
Østerbro IF 7
0
130030
14-04 2024
13:45
Oversidder
Vigerslevparken
14. apr
13:45
Folehaven 3
Oversidder
130038
ma15-04 2024
18:00 Lersøparken
0
-
7
15. apr
18:00
Bispebjerg 2
0
FA 2000 12
7
130034
ma15-04 2024
19:00 Kastrup IA ved Røllikevej
8
-
1
15. apr
19:00
Kastrup
8
Frem 14
1
130036
ma15-04 2024
22:00
Oversidder
15. apr
22:00
Oversidder
KFB 7
130035
20-04 2024
14:30 Fælledparken
1
-
4
20. apr
14:30
Østerbro IF 7
1
Tsunami FC
4
130037
21-04 2024
13:45 Fælledparken
2
-
3
21. apr
13:45
HB 18
2
Folehaven 3
3
130039
ma22-04 2024
19:00 Kastrup IA ved Røllikevej
9
-
1
22. apr
19:00
Kastrup
9
Østerbro IF 7
1
130044
ma22-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
2
-
2
22. apr
19:00
Frem 14
2
FA 2000 12
2
130043
ma22-04 2024
19:15
Oversidder
Valby Idrætspark
22. apr
19:15
Tsunami FC
Oversidder
130041
28-04 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
28. apr
11:15
KFB 7
3
HB 18
2
130050
ma29-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
8
-
1
29. apr
20:30
FA 2000 12
8
Folehaven 3
1
130049
ma29-04 2024
22:00
Oversidder
29. apr
22:00
Oversidder
Kastrup
130052
to02-05 2024
18:30 Lersøparken
2
-
3
02. maj
18:30
Bispebjerg 2
2
KFB 7
3
130047
04-05 2024
14:30 Fælledparken
1
-
2
04. maj
14:30
Østerbro IF 7
1
Frem 14
2
130051
05-05 2024
12:30 Fælledparken
0
-
8
05. maj
12:30
HB 18
0
Tsunami FC
8
130053
ma06-05 2024
19:00 Kastrup IA ved Røllikevej
5
-
2
06. maj
19:00
Kastrup
5
HB 18
2
130056
ma06-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
10
-
2
06. maj
19:15
Tsunami FC
10
Bispebjerg 2
2
130055
ti07-05 2024
19:30
Oversidder
Fælledparken
07. maj
19:30
Østerbro IF 7
Oversidder
130057
on08-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
5
-
2
08. maj
19:00
Frem 14
5
Folehaven 3
2
130054
12-05 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
8
12. maj
11:15
KFB 7
0
FA 2000 12
8
130059
ma13-05 2024
22:00
Oversidder
13. maj
22:00
Oversidder
Frem 14
130062
ti14-05 2024
19:15 Lersøparken
0
-
7
14. maj
19:15
Bispebjerg 2
0
Kastrup
7
130042
to16-05 2024
18:30 Vigerslevparken
5
-
4
16. maj
18:30
Folehaven 3
5
Bispebjerg 2
4
130061
18-05 2024
12:30 Fælledparken
4
-
2
18. maj
12:30
HB 18
4
Østerbro IF 7
2
130058
19-05 2024
12:00 Vigerslevparken
0
-
3
19. maj
12:00
Folehaven 3
0
KFB 7
3
130063
ma20-05 2024
19:00 Kastrup IA ved Røllikevej
UHT
20. maj
19:00
Kastrup
FA 2000 12
UHT
130065
ma20-05 2024
22:00
Oversidder
20. maj
22:00
Oversidder
HB 18
130067
on22-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
2
-
0
22. maj
19:00
Frem 14
2
KFB 7
0
130066
to23-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
6
-
3
23. maj
19:15
Tsunami FC
6
Folehaven 3
3
130069
26-05 2024
13:45 Vigerslevparken
4
-
6
26. maj
13:45
Folehaven 3
4
Kastrup
6
130070
ma27-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
7
-
1
27. maj
20:30
FA 2000 12
7
Østerbro IF 7
1
130072
on29-05 2024
18:00
Oversidder
Lersøparken
29. maj
18:00
Bispebjerg 2
Oversidder
130071
on29-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
29. maj
19:00
Frem 14
HB 18
130060
on29-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
29. maj
20:30
FA 2000 12
Tsunami FC
130064
to30-05 2024
19:00 Lersøparken
30. maj
19:00
Bispebjerg 2
Østerbro IF 7
130068
02-06 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
02. jun
11:15
KFB 7
Tsunami FC
130074
on05-06 2024
19:30 Fælledparken
05. jun
19:30
Østerbro IF 7
Folehaven 3
130073
08-06 2024
08:45 Valby Idrætspark
08. jun
08:45
Kastrup
KFB 7
130076
08-06 2024
08:45 Valby Idrætspark
08. jun
08:45
Tsunami FC
Frem 14
130077
08-06 2024
08:45 Valby Idrætspark
08. jun
08:45
HB 18
Bispebjerg 2
130075
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
FA 2000 12
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning: Ingen

Log ind