U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår, Hvid

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
968234
05-05 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
05. maj
10:00
FA 2000 1
Fremad Valby 1
968235
05-05 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
05. maj
10:00
Hvidovre IF 1
Vestia 1
968486
05-05 2024
10:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
05. maj
10:00
B 1903 1
Vanløse 1
968487
05-05 2024
10:00
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
05. maj
10:00
Dragør BK 2
Oversidder
968494
05-05 2024
10:25 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
05. maj
10:25
B 1903 1
GVI 1
968501
05-05 2024
10:25
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
05. maj
10:25
Oversidder
B.93
968236
05-05 2024
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
05. maj
10:25
FA 2000 1
HIK 2
968237
05-05 2024
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
05. maj
10:25
Vestia 1
Tårnby FF
968392
05-05 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
05. maj
10:50
HIK 2
Hvidovre IF 1
968424
05-05 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
05. maj
10:50
Tårnby FF
Fremad Valby 1
968533
05-05 2024
10:50
Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
05. maj
10:50
GVI 1
Dragør BK 2
968584
05-05 2024
10:50 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
05. maj
10:50
B.93
Vanløse 1
968587
05-05 2024
11:15
Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
05. maj
11:15
Dragør BK 2
B 1903 1
968591
05-05 2024
11:15
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
05. maj
11:15
Vanløse 1
Oversidder
968427
05-05 2024
11:15 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
05. maj
11:15
Hvidovre IF 1
FA 2000 1
968447
05-05 2024
11:15 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
05. maj
11:15
Fremad Valby 1
Vestia 1
968448
05-05 2024
11:40 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Boldklubben Vestia
05. maj
11:40
HIK 2
Tårnby FF
968592
05-05 2024
11:40 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
05. maj
11:40
GVI 1
B.93
967843
05-05 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest Kunst Aakanden GF
05. maj
12:00
Skovshoved IF 1
Østerbro IF 1
967844
05-05 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest Aakanden GF
05. maj
12:00
KB 3
Aakanden GF 1
967845
05-05 2024
12:25 Gentofte Sportspark Vest Kunst Aakanden GF
05. maj
12:25
Skovshoved IF 1
KB 2
967846
05-05 2024
12:25 Gentofte Sportspark Vest Aakanden GF
05. maj
12:25
Aakanden GF 1
B.93 2
967847
05-05 2024
12:50 Gentofte Sportspark Vest Aakanden GF
05. maj
12:50
KB 2
KB 3
968076
05-05 2024
12:50 Gentofte Sportspark Vest Aakanden GF
05. maj
12:50
B.93 2
Østerbro IF 1
968114
05-05 2024
13:15 Gentofte Sportspark Vest Kunst Aakanden GF
05. maj
13:15
KB 3
Skovshoved IF 1
968122
05-05 2024
13:15 Gentofte Sportspark Vest Aakanden GF
05. maj
13:15
Østerbro IF 1
Aakanden GF 1
968233
05-05 2024
13:40 Gentofte Sportspark Vest Aakanden GF
05. maj
13:40
KB 2
B.93 2
968612
26-05 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. maj
10:00
KB 3
Dragør BK 2
968613
26-05 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. maj
10:00
Hvidovre IF 1
Tårnby FF
968614
26-05 2024
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. maj
10:25
KB 3
B.93 2
968615
26-05 2024
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. maj
10:25
Tårnby FF
B.93
968593
26-05 2024
10:30 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
10:30
Skovshoved IF 1
B 1903 1
968594
26-05 2024
10:30
Vestia 1
!
NB: Vestia 1 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
26. maj
10:30
FA 2000 1
Vestia 1
968616
26-05 2024
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. maj
10:50
B.93 2
Hvidovre IF 1
968617
26-05 2024
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. maj
10:50
B.93
Dragør BK 2
968595
26-05 2024
10:55 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
10:55
Skovshoved IF 1
Aakanden GF 1
968596
26-05 2024
10:55
Oversidder
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
10:55
Vestia 1
Oversidder
968618
26-05 2024
11:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. maj
11:15
Hvidovre IF 1
KB 3
968619
26-05 2024
11:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. maj
11:15
Dragør BK 2
Tårnby FF
968597
26-05 2024
11:20 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
11:20
Aakanden GF 1
FA 2000 1
968598
26-05 2024
11:20
Oversidder
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
11:20
Oversidder
B 1903 1
968620
26-05 2024
11:40 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. maj
11:40
B.93 2
B.93
968599
26-05 2024
11:45 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
11:45
FA 2000 1
Skovshoved IF 1
968600
26-05 2024
11:45
Vestia 1
!
NB: Vestia 1 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
26. maj
11:45
B 1903 1
Vestia 1
968602
26-05 2024
12:00 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
12:00
KB 2
GVI 1
968604
26-05 2024
12:00 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
26. maj
12:00
HIK 2
Fremad Valby 1
968601
26-05 2024
12:10
Oversidder
Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
12:10
Aakanden GF 1
Oversidder
968605
26-05 2024
12:25 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
12:25
KB 2
Østerbro IF 1
968606
26-05 2024
12:25 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
26. maj
12:25
Fremad Valby 1
Vanløse 1
968607
26-05 2024
12:50 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
12:50
Østerbro IF 1
HIK 2
968608
26-05 2024
12:50 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
26. maj
12:50
Vanløse 1
GVI 1
968609
26-05 2024
13:15 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
13:15
HIK 2
KB 2
968610
26-05 2024
13:15 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
26. maj
13:15
GVI 1
Fremad Valby 1
968611
26-05 2024
13:40 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
13:40
Østerbro IF 1
Vanløse 1
968640
01-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
Skovshoved IF 1
GVI 1
968642
01-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
Vestia 1
HIK 2
968656
01-06 2024
12:55 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
Skovshoved IF 1
B.93 2
968661
01-06 2024
12:55
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
HIK 2
Oversidder
969078
01-06 2024
13:20 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
B.93 2
Vestia 1
969139
01-06 2024
13:20
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
Oversidder
GVI 1
969140
01-06 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
Vestia 1
Skovshoved IF 1
969141
01-06 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
GVI 1
HIK 2
970497
01-06 2024
14:10
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
01. jun
14:10
B.93 2
Oversidder
968621
02-06 2024
10:00 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
10:00
KB 2
B 1903 1
968622
02-06 2024
10:00 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
10:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 1
968630
02-06 2024
10:00 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Østerbro Idræts Forening
02. jun
10:00
Østerbro IF 1
Dragør BK 2
968631
02-06 2024
10:00 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 B Østerbro Idræts Forening
02. jun
10:00
Tårnby FF
FA 2000 1
968623
02-06 2024
10:25 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
10:25
KB 2
Aakanden GF 1
968624
02-06 2024
10:25 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
10:25
Hvidovre IF 1
B.93
968635
02-06 2024
10:25 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Østerbro Idræts Forening
02. jun
10:25
Østerbro IF 1
KB 3
968636
02-06 2024
10:25 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 B Østerbro Idræts Forening
02. jun
10:25
FA 2000 1
Vanløse 1
968637
02-06 2024
10:50 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Østerbro Idræts Forening
02. jun
10:50
KB 3
Tårnby FF
968638
02-06 2024
10:50 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 B Østerbro Idræts Forening
02. jun
10:50
Vanløse 1
Dragør BK 2
968625
02-06 2024
10:50 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
10:50
Aakanden GF 1
Fremad Valby 1
968626
02-06 2024
10:50 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
10:50
B.93
B 1903 1
968627
02-06 2024
11:15 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
11:15
Fremad Valby 1
KB 2
968628
02-06 2024
11:15 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
11:15
B 1903 1
Hvidovre IF 1
968639
02-06 2024
11:15 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 B Østerbro Idræts Forening
02. jun
11:15
Dragør BK 2
FA 2000 1
968632
02-06 2024
11:15 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Østerbro Idræts Forening
02. jun
11:15
Tårnby FF
Østerbro IF 1
968633
02-06 2024
11:40 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Østerbro Idræts Forening
02. jun
11:40
KB 3
Vanløse 1
968629
02-06 2024
11:40 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
11:40
Aakanden GF 1
B.93
971326
08-06 2024
11:45 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
08. jun
11:45
Skovshoved IF 1
Fremad Valby 1
971845
08-06 2024
11:45 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
08. jun
11:45
B.93
KB 3
971851
08-06 2024
12:10 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
08. jun
12:10
Skovshoved IF 1
HIK 2
971855
08-06 2024
12:10 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
08. jun
12:10
KB 3
B 1903 1
971856
08-06 2024
12:35 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
08. jun
12:35
HIK 2
B.93
971932
08-06 2024
12:35 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
08. jun
12:35
B 1903 1
Fremad Valby 1
972033
08-06 2024
13:00 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
08. jun
13:00
B.93
Skovshoved IF 1
972034
08-06 2024
13:00 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
08. jun
13:00
Fremad Valby 1
KB 3
972035
08-06 2024
13:25 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
08. jun
13:25
HIK 2
B 1903 1
249054
09-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:00
Østerbro IF 1
Vestia 1
793405
09-06 2024
10:00
Oversidder
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:00
Oversidder
Aakanden GF 1
972067
09-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
09. jun
10:00
KB 2
FA 2000 1
972073
09-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunst 8A FA 2000
09. jun
10:00
Vanløse 1
B.93 2
972074
09-06 2024
10:25 Jens Jessens Vej Kunst 7A FA 2000
09. jun
10:25
KB 2
Tårnby FF
975476
09-06 2024
10:25 Jens Jessens Vej Kunst 8B FA 2000
09. jun
10:25
B.93 2
GVI 1
976634
09-06 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:25
Østerbro IF 1
Hvidovre IF 1
976635
09-06 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:25
Aakanden GF 1
Dragør BK 2
978142
09-06 2024
10:50
Oversidder
Hvidovre IF's baner Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:50
Hvidovre IF 1
Oversidder
978255
09-06 2024
10:50 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
10:50
Dragør BK 2
Vestia 1
976631
09-06 2024
10:50 Jens Jessens Vej Kunst 8B FA 2000
09. jun
10:50
Tårnby FF
Vanløse 1
976632
09-06 2024
10:50 Jens Jessens Vej Kunst 7A FA 2000
09. jun
10:50
GVI 1
FA 2000 1
976633
09-06 2024
11:15 Jens Jessens Vej Kunst 8A FA 2000
09. jun
11:15
Vanløse 1
KB 2
978288
09-06 2024
11:15
Oversidder
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
11:15
Oversidder
Østerbro IF 1
978289
09-06 2024
11:15 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
11:15
Vestia 1
Aakanden GF 1
249052
09-06 2024
11:15 Jens Jessens Vej Kunst 7A FA 2000
09. jun
11:15
FA 2000 1
B.93 2
249053
09-06 2024
11:40 Jens Jessens Vej Kunst 7A FA 2000
09. jun
11:40
Tårnby FF
GVI 1
978310
09-06 2024
11:40 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
09. jun
11:40
Hvidovre IF 1
Dragør BK 2
793406
15-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
GVI 1
KB 3
793414
15-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
B.93 2
HIK 2
793415
15-06 2024
10:00
B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
B 1903 1
Aakanden GF 1
978524
15-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
Østerbro IF 1
FA 2000 1
793429
15-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
Skovshoved IF 1
Hvidovre IF 1
793430
15-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:00
Dragør BK 2
KB 2
793498
15-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
Skovshoved IF 1
Vestia 1
793850
15-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
KB 2
B.93
793416
15-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
B.93 2
Tårnby FF
793417
15-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
Aakanden GF 1
Vanløse 1
793407
15-06 2024
10:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
Østerbro IF 1
Fremad Valby 1
793408
15-06 2024
10:25
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:25
KB 3
Oversidder
793409
15-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
Fremad Valby 1
GVI 1
793410
15-06 2024
10:50
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
Oversidder
FA 2000 1
793424
15-06 2024
10:50
B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
Tårnby FF
B 1903 1
793425
15-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
Vanløse 1
HIK 2
794124
15-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
Vestia 1
Dragør BK 2
794152
15-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
10:50
B.93
Hvidovre IF 1
794153
15-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
Dragør BK 2
Skovshoved IF 1
794154
15-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
Hvidovre IF 1
KB 2
793426
15-06 2024
11:15
B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
B 1903 1
B.93 2
793427
15-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
HIK 2
Aakanden GF 1
793411
15-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
GVI 1
Østerbro IF 1
793412
15-06 2024
11:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:15
FA 2000 1
KB 3
793413
15-06 2024
11:40
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:40
Fremad Valby 1
Oversidder
793428
15-06 2024
11:40 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:40
Vanløse 1
Tårnby FF
794155
15-06 2024
11:40 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
11:40
Vestia 1
B.93
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind