U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår, Rød

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
477024
05-05 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:00
Bispebjerg Bk. 2
HIK 3
477027
05-05 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:00
GVI 3
Brønshøj BK 2
480834
05-05 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:25
Bispebjerg Bk. 2
Østerbro IF 2
480898
05-05 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:25
Brønshøj BK 2
B.93 5
480900
05-05 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:50
Østerbro IF 2
GVI 3
480932
05-05 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:50
B.93 5
HIK 3
480935
05-05 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
11:15
GVI 3
Bispebjerg Bk. 2
480937
05-05 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
11:15
HIK 3
Brønshøj BK 2
480948
05-05 2024
11:40 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
11:40
Østerbro IF 2
B.93 5
477001
05-05 2024
12:00
FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
B1903 Bane 5A
Boldklubben 1903
05. maj
12:00
FA 2000 4
Nørrebro United 5
477002
05-05 2024
12:00
Skjold 3
!
NB: Skjold 3 er taberdømt
B1903 Bane 5B
Boldklubben 1903
05. maj
12:00
Skjold 3
FB 5
477003
05-05 2024
12:25
FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
B1903 Bane 5B
Boldklubben 1903
05. maj
12:25
FA 2000 4
Vanløse 4
477004
05-05 2024
12:25 B1903 Bane 5A Boldklubben 1903
05. maj
12:25
FB 5
B 1903 3
477005
05-05 2024
12:50
Skjold 3
!
NB: Skjold 3 er taberdømt
B1903 Bane 5A
Boldklubben 1903
05. maj
12:50
Vanløse 4
Skjold 3
477011
05-05 2024
12:50 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
05. maj
12:50
B 1903 3
Nørrebro United 5
477012
05-05 2024
13:15
FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
B1903 Bane 5A
Boldklubben 1903
05. maj
13:15
Skjold 3
FA 2000 4
477014
05-05 2024
13:15 B1903 Bane 5B Boldklubben 1903
05. maj
13:15
Nørrebro United 5
FB 5
477015
05-05 2024
13:40
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er taberdømt
B1903 Bane 5A
Boldklubben 1903
05. maj
13:40
Vanløse 4
B 1903 3
480957
26-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
26. maj
10:00
FA 2000 4
FB 5
480973
26-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
26. maj
10:00
Østerbro IF 2
Brønshøj BK 2
481019
26-05 2024
10:00 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:00
Vanløse 4
HIK 3
481020
26-05 2024
10:00
GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
10:00
B.93 5
GVI 3
481029
26-05 2024
10:25 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:25
Vanløse 4
Nørrebro United 5
481140
26-05 2024
10:25
GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
10:25
GVI 3
Skjold 3
480977
26-05 2024
10:25 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
26. maj
10:25
FA 2000 4
B 1903 3
480979
26-05 2024
10:25 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
26. maj
10:25
Brønshøj BK 2
Bispebjerg Bk. 2
480981
26-05 2024
10:50 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
26. maj
10:50
B 1903 3
Østerbro IF 2
480985
26-05 2024
10:50 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
26. maj
10:50
Bispebjerg Bk. 2
FB 5
481146
26-05 2024
10:50 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:50
Nørrebro United 5
B.93 5
481172
26-05 2024
10:50 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:50
Skjold 3
HIK 3
481374
26-05 2024
11:15 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
11:15
B.93 5
Vanløse 4
481393
26-05 2024
11:15
GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
11:15
HIK 3
GVI 3
481004
26-05 2024
11:15 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
26. maj
11:15
Østerbro IF 2
FA 2000 4
481016
26-05 2024
11:15 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
26. maj
11:15
FB 5
Brønshøj BK 2
481017
26-05 2024
11:40 Jens Jessens Vej Kunst 7B FA 2000
26. maj
11:40
B 1903 3
Bispebjerg Bk. 2
481395
26-05 2024
11:40 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
11:40
Nørrebro United 5
Skjold 3
481405
01-06 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1 Boldklubben af 1893
01. jun
10:00
Skjold 3
Østerbro IF 2
481406
01-06 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
01. jun
10:00
B.93 5
FA 2000 4
481417
01-06 2024
10:25 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1 Boldklubben af 1893
01. jun
10:25
Skjold 3
B 1903 3
481433
01-06 2024
10:25 B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
01. jun
10:25
FA 2000 4
HIK 3
481440
01-06 2024
10:50 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1 Boldklubben af 1893
01. jun
10:50
B 1903 3
B.93 5
481545
01-06 2024
10:50 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-2 Boldklubben af 1893
01. jun
10:50
HIK 3
Østerbro IF 2
481561
01-06 2024
11:15 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1 Boldklubben af 1893
01. jun
11:15
B.93 5
Skjold 3
481585
01-06 2024
11:15 B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
01. jun
11:15
Østerbro IF 2
FA 2000 4
481614
01-06 2024
11:40 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-1 Boldklubben af 1893
01. jun
11:40
B 1903 3
HIK 3
481616
02-06 2024
10:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:00
Vanløse 4
GVI 3
481617
02-06 2024
10:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:00
Bispebjerg Bk. 2
Nørrebro United 5
481619
02-06 2024
10:25 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:25
Vanløse 4
FB 5
481620
02-06 2024
10:25 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:25
Nørrebro United 5
Brønshøj BK 2
481622
02-06 2024
10:50 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:50
FB 5
Bispebjerg Bk. 2
481623
02-06 2024
10:50 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
10:50
Brønshøj BK 2
GVI 3
481625
02-06 2024
11:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
11:15
Bispebjerg Bk. 2
Vanløse 4
481627
02-06 2024
11:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
11:15
GVI 3
Nørrebro United 5
481628
02-06 2024
11:40 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
02. jun
11:40
FB 5
Brønshøj BK 2
481630
09-06 2024
10:00 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
09. jun
10:00
FA 2000 4
Brønshøj BK 2
481632
09-06 2024
10:00 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
09. jun
10:00
Bispebjerg Bk. 2
Skjold 3
481660
09-06 2024
10:00 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
09. jun
10:00
HIK 3
Nørrebro United 5
481661
09-06 2024
10:00 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
09. jun
10:00
Østerbro IF 2
Vanløse 4
481662
09-06 2024
10:25 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
09. jun
10:25
HIK 3
FB 5
481663
09-06 2024
10:25 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
09. jun
10:25
Vanløse 4
GVI 3
481646
09-06 2024
10:25 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
09. jun
10:25
FA 2000 4
B.93 5
481653
09-06 2024
10:25 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
09. jun
10:25
Skjold 3
B 1903 3
481664
09-06 2024
10:50 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
09. jun
10:50
FB 5
Østerbro IF 2
481665
09-06 2024
10:50 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
09. jun
10:50
GVI 3
Nørrebro United 5
481655
09-06 2024
10:50 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
09. jun
10:50
B 1903 3
Brønshøj BK 2
481656
09-06 2024
11:15 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
09. jun
11:15
Bispebjerg Bk. 2
FA 2000 4
481658
09-06 2024
11:15 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
09. jun
11:15
Brønshøj BK 2
Skjold 3
481666
09-06 2024
11:15 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
09. jun
11:15
Østerbro IF 2
HIK 3
481667
09-06 2024
11:15 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
09. jun
11:15
Nørrebro United 5
Vanløse 4
481668
09-06 2024
11:40 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
09. jun
11:40
FB 5
GVI 3
481654
09-06 2024
11:40 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
09. jun
11:40
B.93 5
Bispebjerg Bk. 2
481659
09-06 2024
11:40 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
09. jun
11:40
B.93 5
B 1903 3
490695
16-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:00
Vanløse 4
Brønshøj BK 2
490696
16-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:00
FB 5
B.93 5
481669
16-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:00
FA 2000 4
Nørrebro United 5
481670
16-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:00
GVI 3
Østerbro IF 2
481671
16-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:25
FA 2000 4
B 1903 3
481673
16-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:25
Østerbro IF 2
Bispebjerg Bk. 2
490697
16-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:25
Vanløse 4
Skjold 3
490698
16-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:25
B.93 5
HIK 3
490699
16-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:50
Skjold 3
FB 5
490790
16-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:50
HIK 3
Brønshøj BK 2
490690
16-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:50
B 1903 3
GVI 3
490691
16-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
10:50
Bispebjerg Bk. 2
Nørrebro United 5
490692
16-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
11:15
GVI 3
FA 2000 4
490693
16-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
11:15
Nørrebro United 5
Østerbro IF 2
490791
16-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
11:15
FB 5
Vanløse 4
490792
16-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
11:15
Brønshøj BK 2
B.93 5
490793
16-06 2024
11:40 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
11:40
Skjold 3
HIK 3
490694
16-06 2024
11:40 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
11:40
B 1903 3
Bispebjerg Bk. 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind