Kvindeserie Øst 23-24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
914694
on03-04 2024
20:00 Valby Idrætspark
5
-
1
03. apr
20:00
Fremad Valby
5
Rødovre
1
914689
06-04 2024
12:00 Sportspladsen i Syd
1
-
0
06. apr
12:00
Albertslund BS 72
1
Fårevejle BK
0
914690
06-04 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
1
06. apr
12:00
Espergærde IF
3
Allerød FK
1
914691
06-04 2024
13:30 Ølstykke Stadion
3
-
2
06. apr
13:30
Ølstykke FC
3
Østerbro IF
2
914692
07-04 2024
12:00
HIK
Fælledparken
2
-
0
07. apr
12:00
Skjold
2
HIK
0
914693
07-04 2024
12:00 Svogerslev Idrætspark
1
-
1
07. apr
12:00
Svogerslev BK
1
Fredensborg BI
1
914760
13-04 2024
11:00 Faarevejle Stadion
0
-
1
13. apr
11:00
Fårevejle BK
0
Svogerslev BK
1
914695
13-04 2024
13:00 Fredensborg Stadion
3
-
2
13. apr
13:00
Fredensborg BI
3
Fremad Valby
2
914758
13-04 2024
16:00 Fælledparken
2
-
2
13. apr
16:00
Østerbro IF
2
Skjold
2
914756
14-04 2024
12:00 Allerød Idrætspark
0
-
2
14. apr
12:00
Allerød FK
0
Ølstykke FC
2
914757
14-04 2024
12:00 Rødovre Stadion Kunst
4
-
2
14. apr
12:00
Rødovre
4
Espergærde IF
2
914759
14-04 2024
16:00
HIK
HIK
0
-
6
14. apr
16:00
HIK
0
Albertslund BS 72
6
914763
to18-04 2024
18:30 Ølstykke Stadion
7
-
2
18. apr
18:30
Ølstykke FC
7
Espergærde IF
2
914762
20-04 2024
11:00 Fredensborg Stadion
3
-
1
20. apr
11:00
Fredensborg BI
3
Rødovre
1
914761
20-04 2024
12:00 Sportspladsen i Syd
2
-
1
20. apr
12:00
Albertslund BS 72
2
Østerbro IF
1
914765
21-04 2024
11:30
HIK
Svogerslev Idrætspark
4
-
2
21. apr
11:30
Svogerslev BK
4
HIK
2
914766
21-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
3
-
0
21. apr
12:00
Fremad Valby
3
Fårevejle BK
0
914764
21-04 2024
16:00 Fælledparken
4
-
2
21. apr
16:00
Skjold
4
Allerød FK
2
914772
27-04 2024
10:30 Faarevejle Stadion
1
-
8
27. apr
10:30
Fårevejle BK
1
Fredensborg BI
8
914769
27-04 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
4
27. apr
12:00
Espergærde IF
0
Skjold
4
914770
27-04 2024
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
2
27. apr
12:00
Østerbro IF
5
Svogerslev BK
2
914767
28-04 2024
12:00 Allerød Idrætspark
1
-
2
28. apr
12:00
Allerød FK
1
Albertslund BS 72
2
914768
28-04 2024
12:00 Rødovre Stadion
0
-
3
28. apr
12:00
Rødovre
0
Ølstykke FC
3
914771
28-04 2024
16:00
HIK
HIK
1
-
1
28. apr
16:00
HIK
1
Fremad Valby
1
914774
04-05 2024
11:00
HIK
Fredensborg Stadion
11
-
1
04. maj
11:00
Fredensborg BI
11
HIK
1
914776
04-05 2024
11:00 Faarevejle Stadion
3
-
0
04. maj
11:00
Fårevejle BK
3
Rødovre
0
914773
04-05 2024
12:00 Sportspladsen i Syd
10
-
2
04. maj
12:00
Albertslund BS 72
10
Espergærde IF
2
914777
05-05 2024
12:00 Svogerslev Idrætspark
3
-
0
05. maj
12:00
Svogerslev BK
3
Allerød FK
0
914778
05-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
0
-
1
05. maj
12:00
Fremad Valby
0
Østerbro IF
1
914783
11-05 2024
11:30 Ølstykke Stadion
4
-
4
11. maj
11:30
Ølstykke FC
4
Albertslund BS 72
4
914779
12-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
1
-
3
12. maj
12:00
Allerød FK
1
Fremad Valby
3
914780
12-05 2024
12:00 Rødovre Stadion
5
-
0
12. maj
12:00
Rødovre
5
Skjold
0
914782
12-05 2024
12:00 Fælledparken
1
-
0
12. maj
12:00
Østerbro IF
1
Fredensborg BI
0
914784
12-05 2024
16:00
HIK
HIK
4
-
2
12. maj
16:00
HIK
4
Fårevejle BK
2
914785
on15-05 2024
19:00 Sportspladsen i Syd
3
-
2
15. maj
19:00
Albertslund BS 72
3
Skjold
2
914787
on15-05 2024
19:00 Fredensborg Stadion
5
-
1
15. maj
19:00
Fredensborg BI
5
Allerød FK
1
914790
on15-05 2024
19:00 Svogerslev Idrætspark
1
-
4
15. maj
19:00
Svogerslev BK
1
Ølstykke FC
4
914789
on15-05 2024
19:30 Faarevejle Stadion
2
-
4
15. maj
19:30
Fårevejle BK
2
Østerbro IF
4
914788
on15-05 2024
20:00
HIK
Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
15. maj
20:00
HIK
3
Rødovre
1
914775
19-05 2024
10:00 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
19. maj
10:00
Skjold
0
Ølstykke FC
1
914791
19-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
UHT
19. maj
12:00
Fremad Valby
Espergærde IF
UHT
914781
to23-05 2024
19:00 Svogerslev Idrætspark
8
-
0
23. maj
19:00
Svogerslev BK
8
Espergærde IF
0
914796
to23-05 2024
19:00 Ølstykke Stadion
3
-
0
23. maj
19:00
Ølstykke FC
3
Fremad Valby
0
914794
25-05 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
9
25. maj
12:00
Espergærde IF
0
Fredensborg BI
9
914792
26-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
3
-
1
26. maj
12:00
Allerød FK
3
Fårevejle BK
1
914793
26-05 2024
12:00 Rødovre Stadion
2
-
2
26. maj
12:00
Rødovre
2
Albertslund BS 72
2
914795
26-05 2024
12:00
HIK
Fælledparken
3
-
1
26. maj
12:00
Østerbro IF
3
HIK
1
914798
01-06 2024
11:00 Fredensborg Stadion
01. jun
11:00
Fredensborg BI
Ølstykke FC
914801
01-06 2024
11:00 Faarevejle Stadion
01. jun
11:00
Fårevejle BK
Espergærde IF
914799
01-06 2024
12:00 Fælledparken
01. jun
12:00
Østerbro IF
Rødovre
914802
02-06 2024
12:00 Svogerslev Idrætspark
02. jun
12:00
Svogerslev BK
Albertslund BS 72
914803
02-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
02. jun
12:00
Fremad Valby
Skjold
914800
02-06 2024
16:00
HIK
HIK
02. jun
16:00
HIK
Allerød FK
914797
on05-06 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
05. jun
20:00
Skjold
Svogerslev BK
914808
08-06 2024
11:30 Ølstykke Stadion
08. jun
11:30
Ølstykke FC
Fårevejle BK
914804
08-06 2024
12:00 Sportspladsen i Syd
08. jun
12:00
Albertslund BS 72
Fremad Valby
914807
08-06 2024
12:00
HIK
Mørdrup Idrætsanlæg
08. jun
12:00
Espergærde IF
HIK
914805
09-06 2024
12:00 Allerød Idrætspark
09. jun
12:00
Allerød FK
Østerbro IF
914806
09-06 2024
12:00 Svogerslev Idrætspark
09. jun
12:00
Svogerslev BK
Rødovre
914809
09-06 2024
12:00 Fælledparken
09. jun
12:00
Skjold
Fredensborg BI
914810
16-06 2024
14:00 Fredensborg Stadion
16. jun
14:00
Fredensborg BI
Albertslund BS 72
914811
16-06 2024
14:00 Rødovre Stadion
16. jun
14:00
Rødovre
Allerød FK
914812
16-06 2024
14:00 Fælledparken
16. jun
14:00
Østerbro IF
Espergærde IF
914813
16-06 2024
14:00
HIK
HIK
16. jun
14:00
HIK
Ølstykke FC
914814
16-06 2024
14:00 Faarevejle Stadion
16. jun
14:00
Fårevejle BK
Skjold
914815
16-06 2024
14:00 Valby Idrætspark
16. jun
14:00
Fremad Valby
Svogerslev BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind