Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. apr
17:30
Sunds IF
Ikast FC (2)
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Herning Fremad
Bording IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Videbæk IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Ikast FC (U12) (1)
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Kølkær/Fasterholt IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Bording IF
Sunds IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
KLG
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Aulum IF
Videbæk IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Vildbjerg SF
Ikast FC (U12) (1)
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Kølkær/Fasterholt IF
Ikast FC (U12) (1)
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Ikast FC (2)
Bording IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Videbæk IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Sunds IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Herning Fremad
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Ikast FC (2)
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Bording IF
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
KLG
Ikast FC (2)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Ikast FC (U12) (1)
Videbæk IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Aulum IF
Sunds IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Vildbjerg SF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Ikast FC (2)
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Herning Fremad
Ikast FC (U12) (1)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Bording IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
Sunds IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Kølkær/Fasterholt IF
Videbæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Ikast FC (U12) (1)
Sunds IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Videbæk IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
KLG
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Aulum IF
Bording IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Vildbjerg SF
Ikast FC (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
Sunds IF
Videbæk IF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:00
Ikast FC (2)
Ikast FC (U12) (1)
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:00
Bording IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:00
KLG
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:00
Kølkær/Fasterholt IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
26. jun
17:30
Herning Fremad
Sunds IF
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
Videbæk IF
Ikast FC (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
Ikast FC (U12) (1)
Bording IF
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
Aulum IF
Kølkær/Fasterholt IF
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
Vildbjerg SF
KLG
|
Fleksibel spilleform
Når et hold kommer foran med 3-6-9 mål, tager det førende hold en spiller ud, i stedet for at modstander sætter en spiller ind!
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.