Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr
19:00
Glostrup (2)
0
Islev BK
6
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
BK Friheden
1
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Rebæk IF
1
LSF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:45
Brøndbyernes IF
Vallensbæk IF
HMH
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:30
Taastrup FC
5
Albertslund IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Islev BK
1
Brøndbyernes IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Albertslund IF (2)
2
Glostrup (2)
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
LSF (2)
8
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Vallensbæk IF
1
Rebæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Ishøj IF
Taastrup FC
HMH
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Glostrup (2)
1
Ishøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Rebæk IF
7
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:45
Brøndbyernes IF
2
Albertslund IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:15
Taastrup FC
1
LSF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Vallensbæk IF
0
Islev BK
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Albertslund IF (2)
4
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
BK Friheden
Taastrup FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Ishøj IF
4
Brøndbyernes IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Islev BK
2
Rebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
LSF (2)
Glostrup (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:45
Brøndbyernes IF
LSF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Glostrup (2)
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Islev BK
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Rebæk IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Vallensbæk IF
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
BK Friheden
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Albertslund IF (2)
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
LSF (2)
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Taastrup FC
Glostrup (2)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Ishøj IF
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Islev BK
LSF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Albertslund IF (2)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Rebæk IF
Glostrup (2)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:45
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Vallensbæk IF
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Glostrup (2)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
BK Friheden
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Rebæk IF
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
LSF (2)
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
Taastrup FC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Islev BK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Albertslund IF (2)
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:45
Brøndbyernes IF
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Vallensbæk IF
Glostrup (2)
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Ishøj IF
LSF (2)
|
Turneringsafslutning:
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 12.15 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.45 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2