8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
366547
06-04 2024
12:00 Svogerslev Idrætspark kunst
0
-
2
06. apr
12:00
Svogerslev BK
0
Taastrup FC
2
366533
on10-04 2024
18:00 Bjæverskov Stadion
6
-
2
10. apr
18:00
IF Frem Bjæverskov
6
Karlslunde IF
2
366531
13-04 2024
10:00 Viby Idrætsanlæg
4
-
4
13. apr
10:00
VG Fodbold (1)
4
Greve Fodbold
4
366534
to18-04 2024
18:00 Karlslunde Stadion
4
-
1
18. apr
18:00
Karlslunde IF
4
VG Fodbold (1)
1
366535
20-04 2024
11:30 Svogerslev Idrætspark
7
-
1
20. apr
11:30
Svogerslev BK
7
IF Frem Bjæverskov
1
366536
21-04 2024
11:30 Greve Idræts Center
5
-
1
21. apr
11:30
Greve Fodbold
5
Taastrup FC
1
366538
on24-04 2024
18:00 NyBolig Park
2
-
1
24. apr
18:00
Taastrup FC
2
Karlslunde IF
1
366539
28-04 2024
11:30 Greve Idræts Center
6
-
4
28. apr
11:30
Greve Fodbold
6
Svogerslev BK
4
366537
28-04 2024
13:00 Viby Idrætsanlæg
6
-
4
28. apr
13:00
VG Fodbold (1)
6
IF Frem Bjæverskov
4
366541
on01-05 2024
18:00 Karlslunde Stadion
4
-
5
01. maj
18:00
Karlslunde IF
4
Greve Fodbold
5
366542
to02-05 2024
18:00 Bjæverskov Stadion
4
-
2
02. maj
18:00
IF Frem Bjæverskov
4
Taastrup FC
2
366543
05-05 2024
12:30 NyBolig Park
3
-
3
05. maj
12:30
Taastrup FC
3
VG Fodbold (1)
3
366532
on08-05 2024
18:00 NyBolig Park
1
-
4
08. maj
18:00
Taastrup FC
1
Svogerslev BK
4
366544
11-05 2024
11:30 Svogerslev Idrætspark
4
-
1
11. maj
11:30
Svogerslev BK
4
Karlslunde IF
1
366545
12-05 2024
11:30 Greve Idræts Center
4
-
1
12. maj
11:30
Greve Fodbold
4
IF Frem Bjæverskov
1
366546
to16-05 2024
18:00 Karlslunde Stadion
7
-
2
16. maj
18:00
Karlslunde IF
7
IF Frem Bjæverskov
2
366548
19-05 2024
11:30 Greve Idræts Center
3
-
1
19. maj
11:30
Greve Fodbold
3
VG Fodbold (1)
1
366580
on22-05 2024
18:00 NyBolig Park
1
-
5
22. maj
18:00
Taastrup FC
1
Greve Fodbold
5
366581
on22-05 2024
18:00 Bjæverskov Stadion
5
-
1
22. maj
18:00
IF Frem Bjæverskov
5
Svogerslev BK
1
366549
ti28-05 2024
18:00 Viby Idrætsanlæg
3
-
3
28. maj
18:00
VG Fodbold (1)
3
Karlslunde IF
3
366582
to30-05 2024
18:00 Karlslunde Stadion
7
-
0
30. maj
18:00
Karlslunde IF
7
Taastrup FC
0
366584
to30-05 2024
18:00 Bjæverskov Stadion
3
-
2
30. maj
18:00
IF Frem Bjæverskov
3
VG Fodbold (1)
2
366583
01-06 2024
11:30 Svogerslev Idrætspark
5
-
0
01. jun
11:30
Svogerslev BK
5
Greve Fodbold
0
366585
on05-06 2024
18:00 NyBolig Park
2
-
1
05. jun
18:00
Taastrup FC
2
IF Frem Bjæverskov
1
366540
on05-06 2024
18:30 Viby Idrætsanlæg
10
-
3
05. jun
18:30
VG Fodbold (1)
10
Svogerslev BK
3
366586
08-06 2024
11:30 Svogerslev Idrætspark
1
-
4
08. jun
11:30
Svogerslev BK
1
VG Fodbold (1)
4
366587
09-06 2024
11:30 Greve Idræts Center
7
-
3
09. jun
11:30
Greve Fodbold
7
Karlslunde IF
3
366588
ti11-06 2024
19:00 Viby Idrætsanlæg
7
-
1
11. jun
19:00
VG Fodbold (1)
7
Taastrup FC
1
366589
to13-06 2024
18:00 Karlslunde Stadion
5
-
4
13. jun
18:00
Karlslunde IF
5
Svogerslev BK
4
366590
to13-06 2024
18:00 Bjæverskov Stadion
0
-
8
13. jun
18:00
IF Frem Bjæverskov
0
Greve Fodbold
8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind