Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Furesø Bold Akademi
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Lundtofte Boldklub
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Snekkersten IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Furesø Bold Akademi
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:30
Gladsaxe-Hero BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Hillerød Fodbold
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Hareskov IF
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Furesø Bold Akademi
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Furesø Bold Akademi
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Snekkersten IF
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Gladsaxe-Hero BK
Furesø Bold Akademi
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Hillerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Virum-Sorgenfri BK
Furesø Bold Akademi
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Snekkersten IF
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Hillerød Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Gladsaxe-Hero BK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Hillerød Fodbold
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Lundtofte Boldklub
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Lundtofte Boldklub
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Snekkersten IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Hillerød Fodbold
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:15
Hareskov IF
Furesø Bold Akademi
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:00
Furesø Bold Akademi
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Furesø Bold Akademi
Hillerød Fodbold
|