U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj, Pulje 3 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
182027
11-05 2024
10:00
Oversidder
Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
10:00
Vindinge IF (2)
Oversidder
182028
11-05 2024
10:00
Oversidder
Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
10:00
Oversidder
Borup IF Fodbold
182039
11-05 2024
10:20 Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
10:20
Vindinge IF (1)
Tune IF
182443
11-05 2024
10:20 Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
10:20
Havdrup Fodbold
Vindinge IF (2)
182444
11-05 2024
10:40 Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
10:40
Borup IF Fodbold
Vindinge IF (1)
182445
11-05 2024
10:40
Oversidder
Oversidder
Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
10:40
Oversidder
Oversidder
182446
11-05 2024
11:00 Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
11:00
Tune IF
Havdrup Fodbold
182447
11-05 2024
11:00
Oversidder
Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
11:00
Vindinge IF (2)
Oversidder
182449
11-05 2024
11:20 Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
11:20
Vindinge IF (1)
Havdrup Fodbold
182450
11-05 2024
11:20
Oversidder
Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
11:20
Oversidder
Borup IF Fodbold
182451
11-05 2024
11:40
Oversidder
Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
11:40
Oversidder
Tune IF
182452
11-05 2024
11:40 Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
11:40
Vindinge IF (1)
Vindinge IF (2)
182453
11-05 2024
12:00 Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
12:00
Borup IF Fodbold
Tune IF
182454
11-05 2024
12:00
Oversidder
Vindinge Idrætspark Vindinge IF
11. maj
12:00
Havdrup Fodbold
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.

Log ind