Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
10:00
Køge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
5
Sorø Freja
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:45
Oversidder
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Benløse IF
1
Køge BK
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Sorø Freja
2
Greve Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Greve Fodbold
3
Benløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Oversidder
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
5
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:15
Køge BK
2
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:00
Benløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Greve Fodbold
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Sorø Freja
9
Benløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Køge BK
2
Sorø Freja
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:45
Sorø Freja
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Oversidder
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Benløse IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Køge BK
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Greve Fodbold
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Sorø Freja
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Benløse IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Oversidder
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:45
Sorø Freja
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
Greve Fodbold
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Køge BK
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Greve Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Benløse IF
Sorø Freja
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.
Semifinaler 23. juni kl. 11.15 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.00 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2