Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
11:00
Hovedgaard IF
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
Hedensted IF
Bjerre Herred Fodbold (U10)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
Søvind GIF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
17:00
Horsens Freja
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
11. apr
17:30
Juelsminde IF
Hovedgaard IF
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Bjerre Herred Fodbold (U10)
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Odder IGF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
15. apr
17:30
Stensballe IK
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Hovedgaard IF
Bjerre Herred Fodbold (U10)
|
|||||||||||||||||||
29. apr
17:00
Horsens Freja
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:20
Søvind GIF
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Juelsminde IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Odder IGF
Hovedgaard IF
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Bjerre Herred Fodbold (U10)
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Stensballe IK
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Hedensted IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Hovedgaard IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Stensballe IK
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Bjerre Herred Fodbold (U10)
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hedensted IF
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
Juelsminde IF
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Søvind GIF
Hovedgaard IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Odder IGF
Bjerre Herred Fodbold (U10)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:00
Horsens Freja
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:00
Horsens Freja
Søvind GIF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Hovedgaard IF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Stensballe IK
Bjerre Herred Fodbold (U10)
|
|||||||||||||||||||
25. jun
17:30
Juelsminde IF
Odder IGF
|